13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      -aLicaN-
      Katılımcı

daha öncede sizinle resimlerini paylaşŸmışŸtım arabamı biliyorsununz 1949 ford geçenlerde arabayı garajdan çıkartıp evin önüne getirdim bayada kirlenmişŸ bi yıkayım dedim neyse yıkadım kuralamaya başŸladım tam o sırda yoldan geçen adamın teki uyy arabaya bak diye geldi bende fazla sevmem bu tarz ilgi ve alakaları çünkü bakacaz diye camları hep leke ederler neyseki adam camı falan ellemedi gezdi dolaşŸ tı etrafına baktı ama üşŸenmedi altına yattı arabanın altına bakıyor kalktı maşŸallah uşŸağum dedi bi de ricam var kaputu bi açarmısın dedi bende normalde hiç sevmem kaput falan açmayı neyse hadi açayım dedim bi açtım kaputu adam uyyyyyyyyyyyyyyy aman allahummm dedi ne oldu dayı dedim yiğeum hemen bunu sök sana bi dizel isuzu motoru bulalım dedi varya onu söyledi beni bir gülme aldı karnıma ağrılar girdi sonra kendime geldim ya dayı bi si… git ya dedim ……. kime söylesem kime anlatsam adam haklı iszuzu kardeim bı-oru değil diyo :d adam v8 i görünce kafayı yedi işŸte laz aklı diyecem aramızda laz olanlar varsa alınmasın hee!!!!!!!

firrebird
      Katılımcı

hahahaha süper yaa 😆
      bi de isuzu hani, başŸka bi motor yada marka da diil, test edildi onaylandı hesabıı :D

-aLicaN-
      Katılımcı

ehueheuhuehuheuh ;)

XLR-V
      Katılımcı

Ha ha ha ha cok eglenceliymis :D 😆
      Adam hakLi niye nissan degil isuzu demis ne de olsa Isuzu da GM ortakligi var gerci senin araba Ford ama o da Amerikan , Isuzu nun sadece ismi japon :P

sschevyss
      Katılımcı

aynı tavsiyeyi bana da veren oldu benimde tepkim aynı oldu adama

ama tavsiyeden önde daha da bi salaklık yaptı adam
      arabanın kaputu açık motoru da yıkıyorum adam motora baka baka buji kabloları ortada sallanıyo kabloalrı göre göre bu motur mozutlumu dedi herif
      lanbi git dedim bozuldu gitti adam
      neler memlekette demi

-aLicaN-
      Katılımcı

ehueuehu :D😀 inasan o andan nedense acayip sinir oluyor sonrada düşŸününce acayip komik geliyor ahhh güzel ülkemin güzel insanları diyorlaryaa hakkaten öylee ya 😆

piyu
      Anahtar yönetici

opel corsa 1.7dti’da kullanılan motor isuzu’dur…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

isuzu tavsiye etmesinin nedeni akranı kamyon motorlarından seri olmasıdır yada devirli daha doğru bi tabir.

jeep ciler balon lastik uygulamasından sonra yakıttan yakınınca araba büyük ağırsa 640 fiat motoru (64hp) isteğe bağlı bu motora turbo takılabiliyo orcinal alıp, cj5 falan varsa isuzu motoru yoksa araba zıplıyo :D buda zıplamasın azcıkta seri olsun die isuzu olsun demişŸtir :D

firrebird
      Katılımcı

TemPest, isuzu motor tavsiyesini veren amcayı kolluyomuşŸsun gibi geldi bana.. 😆 :)

sschevyss
      Katılımcı

yok ya ne dizeli lpg yi tercih ecerim ben

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yok yav neden isuzu önerdiini açıkladım :D yada açıklamaya çalışŸtım :S

-aLicaN-
      Katılımcı

:D abi boşŸverin seriliği öyle bi arabaya bırakın dizeli lpg bile takılma kıyamam delecekler heryerlini

sschevyss
      Katılımcı

yok ya ben hiç biyerini deldirmedim

kendi tasarladığım bi sistemle taktım lpg yi

6 silindir motor

şŸahinin yarısını yakıyo bende gezemekten bayıyorum artık ta bırakıyorum o derece tasarruflu
      tavsiye ederim

-aLicaN-
      Katılımcı

valla bizde karşŸıdan öyle bakmakla yetiniyoruz haftalığımızı bitiriyor yoksa :)

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.