12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      68CmR
      Katılımcı

1968 chevrole camaro sahibiyim ve aracımı takasla aldım.1985 Porsche 911 carrera 2c marka aracım vardı ve takas sonucu 1968 bir camaro sahibi oldum. 1999 yılında amerikadan gelmışŸ ve türkiyede ki 3. sahibiyim. Araçı aldığımda zaten iyi durumdaydı. Ama yine de Boyası ve motor blogu hariç her yerini değişŸtirdim. ǜstünde 383c.u makina var, Edelbrock performer rpm silindir kapakları, forged piston ve biyel kolları, yeni grank, crane cams 6000rpm egzantrik, edelbrock victor series intake manifold, duble pomp 750’lik carb, headers, flowmaster susturucular, 60 lık egzos borularu, serpentine set, şŸ350 şŸanzıman+tci kevlar balatalar, B&M performance torque conventor, 0 şŸaft, yeni forged akslar(amerikadan kargo ile halen gelmesini bekliyorum) koni amortisorler, eaton kilitli defransel, yeni helezonlar ve komple makaslar, viraj denge çubukları, şŸeffar farlar ve xenonlar, yeni yakıt deposu 50K voltluk ateşŸleme ve 8.8’lik buji kabloları, hyrdovak ve 4 disk fren, yeni shifter ve orta konsol, yeni yarışŸ koltukları ve yeni arka koltuk döşŸemeleri (hepsi deri ve koltukların kafalıklarına Z/28 amblemi işŸlendi) yeni pölüretan şŸase takozları tüm fişŸekler, yeni direksiyon üst pompası yeni şŸarj dinamosu, le mans şŸeritler, ayrıca motorum 2005 yılında amerikadan işŸal edilmişŸ 2005 yapımı, 4 main bolt, aluminyum american racing torque 15×7 önler 15×8.5 arkalar 215 ve 275 bf goodrich lastikler 0 radyator ve çift fan aklıma gelenler bunlar , saydığım gibi bayaa bi parça değişŸti ve 450hp nin üstünde 15-20 gün içinde maslakta dyno ya çıkartıcam ve kesin bi güç söyleyebileceğim[marq=right]

piyu
      Anahtar yönetici

teşŸekkürler, sitedeki diğer bölüme eklerim… arabaya ait foto var mı? buraya da olur, mail de olur…

auyilmaz
      Katılımcı

Seni bir yerlerden hatirliyorum, ama nereden? :)

Neyse yeni otomobilin hayirli olsun, iyi gunlerde kullan… Aslinda Porsche de cok saglam otomobildi, keske onu da elinde tutsaydin diyesim geliyor.

Fotograflarini en kisa zamanda gormek isteriz…

the_judge
      Katılımcı

68 nadir bi model gibi.belkide değil en azından pek görmedim.Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.

piyu
      Anahtar yönetici

fotolar bende… siteye eklemeye çalışŸıyorum…

68CmR
      Katılımcı

extra foto

firrebird
      Katılımcı

Türkiye’de çok ender gördüğümüz modellerden..
      Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan hocam ;)

Saydığın değişŸiklikleri takastan sonra sen mi yaptırdın, yoksa takastan önce yapılmışŸtı da sen bu haliyle mi aldın?

atila
      Katılımcı

Allah kazadan beladan saklasın. Tay gibi mübarek, insan bakarken bile içinin yağları eriyor. Aman hocam iyi bak deli taya

68CmR
      Katılımcı

Yaptırdığım revizyon ve modifikasyonların hepsini ben yaptırdım. parça parça yazarsam çok uzun olur die sadece performans parçalarını yazdım

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

allah kaza bela vermesin bi ömür sizinle yaşŸasın :D

çok güzel makina

transamumut
      Katılımcı

alllah kaza bela vermesin.Galiba göztepe e5 in ordaki benzincide çekilmişŸ resimler.merak ettim makanik işŸini hangi usta yapıyor…

kago90
      Katılımcı

cok cok guzel bi alet. Hayırlı olsun.. bu arada porsche ile karsılastırmak cok manalı olmaz ama yine de biraz izlenim/farklılıklar alabilirmiyiz?

68CmR
      Katılımcı

Aracın herşŸeyiyle istanbulda AS performans ilgileniyor buradan istemihan ve behiç’e selamlarımı iletiyorum. porsche ile kıyaslanamıyacak kadar iyi bir araba sahibiyim. ama araç daha revizyon aşŸamasında beklerken keşŸke porsche kalsaydı dıyordum ama simdi anlatılamaz

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.