Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Ankara’daki Üyelerimiz 18 MART ANKARA TOPLANTISINA KATILACAK ÜYELERıN BıLGıLERı

16 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      HASTA
      Katılımcı

18 mart taki toplantıya gelecek arkadaşŸlar buraya gerçek isimlerini arabalarını vede plakalarını yazarlarsa çok iyi olur kimler gelcek bilelim.

uğur
      70 impala
      06 KKJ 68

berquen
      Katılımcı

berke
      75 firebid
      06 bb 6647

-aLicaN-
      Katılımcı
      HASTA wrote:
      18 mart taki toplantıya gelecek arkadaşŸlar buraya gerçek isimlerini arabalarını vede plakalarını yazarlarsa çok iyi olur kimler gelcek bilelim.

uğur
      70 impala
      06 KKJ 68

bende uğurun yanına sıkışŸacam mecburen :) yer varmı kardeşŸşŸ

HASTA
      Katılımcı

arkadaşŸlar bugün akşŸam itibari ile ayağımı kırmışŸ bulunmaktayım yani anlıyacağınız ben iptal oldum. size iyi eğlenceler :( :( :( :(

piyu
      Anahtar yönetici

çok geçmişŸ olsun… :(

yalcincharger
      Katılımcı

Biz iki kişŸiydik ve 1960 PlymouşŸ’la gelecektik. Cihangir ve Yalçın

Gerçekten herkes iyiniyetli, kabul ediyorum ama hepimizin işŸi gücü başŸından aşŸmışŸ ki, böylesine sevdiğimiz bir konuda bile toplanamıyoruz.

Oysa VW’ciler her yıl neler yapıyor.

Berke, sadece iki araba toplanmak olmaz. Fakat irtibatı kaybetmek yok, yılmak yok. Sonra yeniden zorlayacağız bu işŸi. Beraberlik önemlidir. Ben de özelden yazacağım sana, mesajları gördüm.

Şu anda AA’da toplanmak isteyen (veya zaman bulabilen) yoksa da, bizim başŸka bir grup var, her ay toplanıyoruz, vakit bulabilen varsa oraya da davet edeceğim. Tabii 1/18 diecast ilginizi çekiyorsa.
      Herkese sevgiler.

HASTA
      Katılımcı

yalcincharger biz impalayı getiriyoz berke abi firebird le geliyo büyük ihtimal alican 49 u getirecek yani bence sizde gelin en azından tanışŸmışŸ oluruz. tabi yinede siz bilirsiniz.

exonotzor
      Katılımcı

toplantı iptal filan degil dimi

HASTA
      Katılımcı

exonotzor toplantı iptal değil arkadaşŸım. biz pazar günü saat 14 te tigemdeyiz.

berquen
      Katılımcı

evet arkadaşŸlar 14,00 de ordayız

76nova
      Katılımcı

slm arkadaşŸlar bende gelmeye çalısacagım 66 capris direksiz veya 70 chevelle görüşŸmek üzere …

emre_kayhan
      Katılımcı

slmm bende ordayımmm

exonotzor
      Katılımcı

süleyman
      gri tamponlu yeşŸil mondeo :) (tamam ben arabayı uzaga parkederim :) )

-aLicaN-
      Katılımcı

arkadaşŸlar yarın görüşŸmek üzere bi aksilik çıkmazla ford ve ben orda olacağız

yalcincharger
      Katılımcı

ılk buluşŸma için (iki kere toplanılmışŸ ama benim ilk buluşŸma) bana çok güzel geldi. 6 arabaydı. Umarım arkadaşŸlar yarın fotoğrafları eklerler buraya.
      Tabii bu arada 10 yeni arkadaşŸ edindim. TanışŸtığımıza sevindim. ArkadaşŸlar, drag’den önce bir daha görüşŸürüz umarım.
      Herkese iyi çalışŸmalar… Fotoğrafları görmek için sabırsızlanıyorum. TeşŸekkürler.

Murpel
      Katılımcı

ben katılamadım ya çünki dün kayıt oldum siteye =). bir dahaki buluşŸmaya gelmeyi çok isterim eger faliyetler hakkında küçük bi bilgi alabilirsem çok mutlu olurum eğer okulumda müsait olursa ve arabamın muayenesini yaptırabilirsem gelmeyi çok isterim =)

-aLicaN-
      Katılımcı

aramıza hoşŸgeldiniz buluşŸmalar oldukça siteye yazarız ordan bilgi sahibi olabilirsiniz iyi günler

16 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.