Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Ankara’daki Üyelerimiz Arkadaşlar, Ankara'da bu arabayı gören bilen var mı?

• Bu konu 15 yanıt içerir, 6 izleyen vardır ve en son 17 yıl önce -aLicaN- tarafından güncellenmiştir.
15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      yalcincharger
      Katılımcı

Güzel bir alet, acaba kimindir, sizlerden birisinin mi? Sadece tanışŸmak için, arabayı görmek için sordum.

-aLicaN-
      Katılımcı

abi bu araba yanlışŸ hatılamıyorsam ali diye birinde kensinin keçiören-ostim hattında 2-3 tane dolmuşŸu varmışŸ çok eski bi amerikancıymışŸ

yalcincharger
      Katılımcı

Senden bir şŸey kaçmaz Ali, tahmin ediyordum cevabı senin vereceğini :) :)

İNFERNUSS
      Katılımcı

keşŸke ona bi sorsaydın önce :) :)

-aLicaN-
      Katılımcı
      yalcincharger wrote:
      Senden bir şŸey kaçmaz Ali, tahmin ediyordum cevabı senin vereceğini :) :)

eywallah yalçın abi

Anonim
      Ziyaretçi

Alican ankaralının seceresini sayacak, ee babası da amerikancı olunca böyle oluyor.. Geçen gün abi istanbul yolu E-5 te 40. km de sağ tarafta metalik yeşŸil bi impala var filan diyor. Abim dedim ankara bitti çevresine de saldırıyor :)

-aLicaN-
      Katılımcı
      chevy_man wrote:
      Alican ankaralının seceresini sayacak, ee babası da amerikancı olunca böyle oluyor.. Geçen gün abi istanbul yolu E-5 te 40. km de sağ tarafta metalik yeşŸil bi impala var filan diyor. Abim dedim ankara bitti çevresine de saldırıyor :)

ahh abi o 65 in hikayesini anlattım rahmetli kenan amcamındı. doğdumdan bugüne hep amerikanların içinde büyüdüm yetişŸtim bırakta okadarda olsun abicim yaa :)

piyu
      Anahtar yönetici

boogeyman lakaplı özcan’da bu türdür… :)

muğla yolunda şŸu var bu var… izmir’de bu var filan diye istanbul dışŸı yerlere de saldırmışŸtı…

Anonim
      Ziyaretçi

Bu işŸe gönül vermişŸ insanların hepsi böyle. Haftasonu istanbuldaydım, göztepe sanayisinden geçiyorum, vaktim yok ama her gördüğüm amerikana gidip bakmak sahipleriyle tanışŸmak geliyor içimden. Allahtan hanım yanımdaydı engel oldu, yoksa hala oradaydım..

-aLicaN-
      Katılımcı

valla abi ben ayşŸe ablamdan korkmaya başŸladım sen ayartıyon bunu diye hesap sormasın benden :P

kont
      Katılımcı

o aracın aynısı bende var.üstü kapalı.yalnız şŸuanda yatıyor.toplanmaası için baya money yer:)en uygun yer bulduğumda onu yaptırıcam tabi paramda olduğunda.3 vites koldandı ama biz onu aşŸağı aldık.bildiğiniz güzel yapacak bir tamirhane biliyorsanız yaptırabilirm.saygılarımla

HASTA
      Katılımcı

o araç diye bahsettiğinize göre kendi arabanızın markasını bilmiyosunuz heralde :?

Anonim
      Ziyaretçi
      -aLicaN- wrote:
      valla abi ben ayşŸe ablamdan korkmaya başŸladım sen ayartıyon bunu diye hesap sormasın benden :P

hesap sormanın değişŸik yolları var biliyorsun, een az acı çekmen için elimden geleni yaparım sevgili kardeşŸim..

-aLicaN-
      Katılımcı
      chevy_man wrote:
      -aLicaN- wrote:

hesap sormanın değişŸik yolları var biliyorsun, een az acı çekmen için elimden geleni yaparım sevgili kardeşŸim..

sağol abicim su serptin resmen :P

Anonim
      Ziyaretçi

abiler ne için ayıp ettin. hem bi amerikancı yengelerden ablalardan hatunlardan hanımlardan korkmaz. neden sağlam kaportalı arabalara biniyoruz.

-aLicaN-
      Katılımcı

heheheh :)

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.