Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Ankara’daki Üyelerimiz 6.sınıf drag 1. si ankaradan

20 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

grup 6 sınırsız yüksek besleme arabaların arasında
      orjinal kasası yaklaşŸık 1700kg ağırlı ile nos turbo vb hiçbirşŸey olmaksızın
      1.gelen 1970 model GTO 😈 😈 😈 😈 😈

berquen
      Katılımcı

Semih abiyi ve babanı tebrik ediyoruz. GTO da canavardı hani 😆 😆

Anonim
      Ziyaretçi

2.lik kupasıda ankarada 1963 chevyII
      bu arada sağol berke abi

-aLicaN-
      Katılımcı

helal damgamızı koymuşŸuz yine kocamaaaaaaaaaaan ANKARA diye :) tebriklerrr

piyu
      Anahtar yönetici

yarıs yapıldı sanırım (dusunun ne kadar az duyuru yapılıyor) fotolar varsa bekliyoruz…

bu arada orjinal gto tamam gucludur ama limitsiz kategoride nasıl rakip cıkmadı anlamadım… detay bekliyorum… gto ne durumda? rakipler kimlerde gibi…

tebrikler…

Memo
      Katılımcı

Walla Bir alt gurunu Angel Cengiz Vega sıyla kazanmışŸ onuda tebrik ediyorum

HASTA
      Katılımcı

helal olsun gto dan bekliyodum zaten birincilik. yahya en kısa zamanda fotoları ve videoları eklersen sevinirim.

İNFERNUSS
      Katılımcı

drag hangi ilimizde yapıldı,ne zaman ve nerde yapıldı acaba,hiç haberimiz olmadı,valla gelirdim :(

Memo
      Katılımcı

TR drag şŸampyonası 1. ayak.

ızmit Körfez

Anonim
      Ziyaretçi

GTO nun rakiplerinin hepsi fiber arabalardı biri hariç onuda ilk defa pistlerde gördüm yeni model bir lumina idi

72camaro
      Katılımcı

YARIŞAN VE KAZANAN HERKESı TEBRıK EDıYORUZ ASPERFORMANS OLARAK.SEMıH ABıYı VE USTASINIDA CANI GǖNǜLDEN TEBRıK EDERıZ.LJOK BAŞARILI OLMUŞ.ıLK DEFA ARABA GıBı BıR ARABA LJIKIP ESTı.ALKIŞLAR.

72camaro
      Katılımcı

BU ARADA KǜLJǜK BıR HATIRLATMA GELJEN HAFTAKı SPEEDWEKEND YARIŞINDA DA KATAGORı 4- SINIF C’DE DE BıZ BıRıNCı OLDUK.SEVGıLı DOÐAN BEY NE YAZIKKı SıTEDE DRAGLARA GEREKLı ǖNEM VERıLEMEZ OLDU.BıRAZ EÐıLMENıZı RıCA EDERıZ.BU ARADA AMERıKAN ARABA OLARAKDA ǖZEL BıR DRAG YAPMANIZI BıZ ASPERFORMANS OLARAK DESTEKLıYORUZ.

Anonim
      Ziyaretçi

istemihan abi canı gönülden katılıyorum sana bi dahaki istanbul toplantısına bizde gelmek isteriz oto dinamik tayfası olarak zaten pişŸman olduk 8 nisanda gelmediğimize

piyu
      Anahtar yönetici
      72camaro wrote:
      BU ARADA KǜLJǜK BıR HATIRLATMA GELJEN HAFTAKı SPEEDWEKEND YARIŞINDA DA KATAGORı 4- SINIF C’DE DE BıZ BıRıNCı OLDUK.SEVGıLı DOÐAN BEY NE YAZIKKı SıTEDE DRAGLARA GEREKLı ǖNEM VERıLEMEZ OLDU.BıRAZ EÐıLMENıZı RıCA EDERıZ.BU ARADA AMERıKAN ARABA OLARAKDA ǖZEL BıR DRAG YAPMANIZI BıZ ASPERFORMANS OLARAK DESTEKLıYORUZ.

valla tesis yok, yoksa yapamadıgım son seneden kalma kupalarım, hediye tshirt’lerim, vcd-dvd’lerim hazır :) tesis varsa bir email atın sonrası ile ilgilenebilirim…

72camaro
      Katılımcı

bir müşŸterim kuvetli bir inşŸaat firmasıyla pist için görüşŸmeler halinde.şŸimdilik söyleyebileceğim bunlar.dua edin pist için olumlu bişŸeyler oluversin.izmit körfez pisti için aklı başŸında (doğan) bir adamın başŸvurusuyla türkiyenin en katılımlı a.a. yarışŸlarını gerçekleşŸtirebiliriz.bu arada ben asperformans olarakta bu işŸe girebilirim ancak doğan bu işŸe gönül vermişŸ ve istekli biri.bu yüzden yola onla devam etmek isterim.

piyu
      Anahtar yönetici

istemi senin hatrına körfez pisti için konuşŸucam :) biraz ciddiye alayım ve bakalım ne oluyor… cok isterim birseyler yapmak…

bu arada körfez’de zaman tutacak birseyler ve christmas tree var mı?

Anonim
      Ziyaretçi

yanlız bu sefer şŸucaponları almasak olaya

lewy06
      Katılımcı

SEMıH ABı VE ISMAıL USTAYI TEBRıK EDERıM..GERCEKTEN GǜZEL Bı ıŞ CIKARDILAR..GTO CANAVARRRRR Kı NE CANAVARRRR.

72camaro
      Katılımcı

doğan, ağaç ve fotosel var ancak verirlermi bilemiyorum.gerekirse ben getiririm amerikadan herkesin katılımıyla.yarışŸta bende tutkal ve japon ayarında yapışŸtırıcı istemiyorum :D:D:D

piyu
      Anahtar yönetici

ArkadaşŸlar lütfen organizasyonları karışŸtırmayalım.. :)

Yaptığım hiçbir organizasyonda yarışŸmaya tutkal-japon girmedi, sadece show amaçlı kalkıslarda ferrari-murat 131-bmw filan oldu :) :)

yalcincharger
      Katılımcı
      berquen wrote:
      Semih abiyi ve babanı tebrik ediyoruz. GTO da canavardı hani 😆 😆

Merhaba:)
      Foto çekmedin mi?? 1 hafta oldu, daha göremedik arabayı !

20 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.