Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Antalya’daki Üyelerimiz Antalya'da Amerikanlar !…

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      hoffa
      Katılımcı

Merhaba arkadaslar..
      ışŸim gereği Antalya’da sürekli geziyorum.. Malum turizm. canım sıkıldığında da hafta sonları özelikle ara sokakları köyleri geziyorum.. MühtişŸ araçlar var ama kafamın basmadığı neden yatırıyorlar bu arabaları ? adet olmuşŸ otellerin önüne dışŸtan toplayıp birer tane koymak zamanında moda olmuşŸ..Amaaa sağda solda yatanlar var ki .. gözlere akıllara zarar .. benim birader bu sitenin müdavimi. ugurtan hoca .. kocaeli’de 51 chevy topluyor .. tanrı yardımcısı olsun.. ama şŸanslı ki ustası sağlam.. Eee Antalya lı amerikancılar.. bakın admin bize yer açmışŸ.. hadi birer ikişŸer doluşŸalım..

Ve arkadaslara söz :) resimler çekeceğim.. gelin görün bakın neler yatıyo sağda solda.. inanamayacaksınız ….

Eyüp
      Katılımcı

[Selam bende Antalyadayım ve varsa biraderinizin veya sizin bilginiz 1957 corvettle ilgileniyorum?
      Sealmlar Eyüp iletişŸim : erkecorp@yahoo.com

hoffa
      Katılımcı

1957 corvette mükemmel bir araçtır ancak türkiyede buna sahip olmak oldukça zor.. ya desem ki yıkık falan bulsak bi yerde.. ne yalan söyliyeyim bulsam ben kaçırmam .. hani ölüsü para derlerya bu öyle bişŸey.. şŸu anda bir aracın var mı amerikan ? .. tarzın güzel ama bu işŸler biraz zor.. toplama faslı yani yıllar alıyor.. hele hele antalya da aman aman ne kaportacı nede usta .. bizim burdaki ustalar alışŸmışŸlar clio, 206, accent vs.vs. amerikanı görünce adamın tek dediği ” abi çok yakıyo mu ?” hee yakıyo … :) demekten bıktık !.. lafı yoplayalım.. gönlünde bu 57corvette dursun zamanın ne göstereceği belli olmaz.. bu işŸe kaç para ayırdığında önemli… bri yerden basla bence.. teşŸekkür ederim…

piyu
      Anahtar yönetici

1957 Corvette toplam 6339 adet üretildi.

detaylar…
      http://www.amerikanaraba.com/News/article/sid=22.html

tr’de az var ve kolleksiyoncularda… sagda solda bulamazsınız aramayın… satın almak isterseniz Amerika’dan getirmek lazım…. orjinalliğine bilmem mumkun degil ama 40.000usd’den baslar…buraya gelmesi 80.000 civarı olur sanırım…

hoffa
      Katılımcı

Admin son noktayı koydu :) Türkiye de var ama eh işŸte piyasaya düşŸmez .. galeride görmek nerdeyse mümkün değil.. ama benim bildiğim bişŸey var ki zamanın ve şŸansın kime ne getireceği belli olmaz.. dilerim arkadas hayallerini kurduğu 57 corvette sine kavuşŸur.. ama bildiğim bişŸey varki güle güle bindirmezler ki adama ..:) sorular belli ” abi çok yakıyomu ? abi bu kaç model? abi senin benzinliğinmi var? ooff daha neler neler.. :))) bu arada Antalya forumda bizi okuyan herkesin ve tüm amerikancılar camiasının kurban bayramını ve yeni yılını kutlarım..

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.