Ana Sayfa Forumlar Forumlar Başınızdan geçen ilginç olaylar Çok Bilmi? Güvenlikçi

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      sschevyss
      Katılımcı

geçen gün benim ihtiyar(69 chevy) ile alışŸverişŸ için katlı otoparkı olan bir alışŸverişŸ merkezine gittim. otopark girişŸinde elinde ayna, neye baktığını bilmeden arabanın altında aynayı gezdiren bi güvenlikçi, tabi bide arabamın arkasında kalan ellerini arkadan bağlamışŸ başŸka bi güvenlikçi "lee buneee" diye aynacı arkadaşŸa sesleniyo, hiç tasvip etmediğim bi tarz bu tabi, gcık olduğumu anlatacak şŸekilde enteresan tipe bir bakışŸ attım, bu sefer yanıma geldi, aynen şŸunları söyledi, "Sen çıkabülücüünnü bunlan" ifade etmeye çalışŸtığı şŸey araba genişŸ:laugh: çıkışŸ dar:laugh:
      bende çıktığı yere kadar çıkarız dedim ortalığı yırta yırta kalktım yürüdüm(nası yırtıyosun derseniz ben susturucu kullanmıyorum, düz borularla iyi yırtıyo) "heeey çıkarmayın onuu" diye arkamdan güvenlikçilere sesleniyor. durup bi saat onu ikna etmek gibi bi düşŸüncem yok tabi. yukarı çıktım arabayı park ettim hala gülüyordum :laugh:

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.