Ana Sayfa Forumlar Forumlar Başınızdan geçen ilginç olaylar Birgün otobanda gidiyorum…

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Selam arkadaşŸlar biraz evvel aklıma geldi de hemen yazmak istedim…

İstanbul’dan Adapazarı’na otobandan gidiyoruz… Arac 1977 camaro lastikler 245/50/14 – 225/60/14 kaptırmısım yolda bombos hava da guzel…

120-130 gibi bir hızda giderken hafifte cam acık bir ses duydum LAP LAP LAP LAP seklinde… aaa üstümüzden helikopter geciyor diye dusunuyorum… arabada da annem ve dayım var muhabbet ediyorlar…arada müzikte acık…

birkac dakika gecti helikopter sesi halen geliyor LAP LAP LAP LAP hayda diyorum ne bicim helikopter bu… hız aynı… hepten merak ettim… adam inadına tepemde mi ucuyor diye dusunuyorum… ne bicim is anlamadım….

hepten merak edince camı acıyorum… ses biraz daha artıyor… merak ertıyor… kafamı camdan bir cıkartıyorum… arka sol lastik patlamıs…. zuhahahahahahahaha ustunde gidiyorum… seste oradan geliyor… saga yavasca cekiyorum… tabi bir bakıyorum helikopter’de yok
      😆 😆 😆 😆 😆

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

oda güzelmişŸ be : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sertaç salman
      Katılımcı

süpermişŸ

burak ay
      Katılımcı

kardeşŸ aynısı benm başŸıma geldi yerini ve zamanını bile hatırlıyorum 92 yazı gürpınara dedemlere gidiyorduk tam avcılara cıkan rampada:) o zamn 88 model bi kartal vardı ben arkada oturuyorum dışŸardan bi helikopter sesi gelio ama hiç gitmedi yani uzakalşŸamadı:) peder bey olm kafanı uzat bi bak lastikmi patlak dedi bende hala helikopter oldugunu savunuorum. çocukluk işŸte… sağa cektik bi baktık lastik bırak patlamayı üstünde gitmekten yarılmışŸ paramparça olmuşŸtu:D

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

kartal iyi düz gitmişŸ :) araba hiç sağa sola çekmedimi?

burak ay
      Katılımcı

pedere sormak lazım dedim ya küçüktüm:D

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.