Ana Sayfa Forumlar Forumlar Başınızdan geçen ilginç olaylar AA'ları bilmeyen kalmadı:)

• Bu konu 5 yanıt içerir, 5 izleyen vardır ve en son 18 yıl önce burAAk tarafından güncellenmiştir.
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      burAAk
      Katılımcı

ArkadaşŸlar dün bizim arkadaşŸın malibuyu aldık doğru sanayiye gidioz..Lastikler patladıda ondan.Yolda giderken (yamula yamula gidioz tabe lastiklerden:) ) arkadaşŸ tutturdu dondurma die :) bende ok dedim yedik dondurmaları sonra yanımıza iki çocuk geldi.Biz tam arabaya binerken.LJocuk camı tıklattı bende açtım çocuk:abi kaç basıor dedi..bende 180 dedim :) LJocuk:abi giderken patinaj çekermisin dedi :) bende olmaz dedim çocuk:niye abi bi çekermisiniz lütfen dedi :) bende taam taam dedim çocuk gitsin die. camı kapatırken çocuk arkadaşŸına “olum amerikan bak gör yaa heee” dior:) Ben biraz sırıttım sonra benim salak arkadaşŸım çocuğun dediklerini dikkate alıp patinajı çekmesinmi!1 saniye süren patinajda arka jantı yamulttuk:( :) :( :)
      Aynaya bakıncada çocuklar ufff dercesine bakıordu ama arkadaşŸımda offf yaa diordu bende ne dicemi şŸaşŸırmışŸtım güliimmi;ağliiimmi 😆

XLR-V
      Katılımcı

Guzel bir hikaye bende soyle bir espri yapayim…
      Amca ve 4 yasindaki yegeni parkta oturuyorlar …
      Amca: Bak oglum dut geciyor
      Yegen: Ne dutu amca 69 Mustang Fastback o
      :D
      Not: Bu hikayeyi soylemen iyi oldu cunku burada da dersler cikarmak gerek yani lastiginiz patlaksa asla patinaj cekmeyin

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

o patinajı öekmeseydiniz çocuk belkide a.a. lardan nefret edebilirdi

fastback de iyimişŸ :D

emrekaan
      Katılımcı

ya ben kçükken yolda beğendiğim her arabayı durdurur sorardım kaç basıyo die aynı bu çocuklar gibi. bi kee z3 gördüm bmw okul gezisi. uzaktan sahibine bağırdım abi kaç yapıyooo diye.. (tabii 2 yıl önce ) adam beni duymadı sandım. sonra 20-25 sn sonra adam göbekten dönmüşŸ bu şŸeride geçmişŸ. ben baktım adam camı açtı ve izle dedi. biraz yavaşŸlayıp gazı bi verdi… verişŸ o verşŸ araç bir anda toz dumana karışŸtı ve anca 100-150 mt ilerledikten sonra gördüm.. o gün çok güzeldi :)))

paranoid
      Katılımcı

hahahaha siz böyle anlatınca aklıma benimde küçüklüğüm geldi benim dayım tam bir AA cıdır bize geldiği zaman mahallenin tüm çocukları etrafına toplanırlardı ben de küçüğüm o zamanlar tabi erkek çocukları böyle ilgili olunca bende böyle bi hatun oldum onlarla birlikte dayım gelince koşŸtururdum peşŸinden şŸimdi ise AA lara aşŸığım

burAAk
      Katılımcı

Doğruya doğru küçüklüğünde herkes böleydiki şŸimdi AA aşŸkımız var…

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.