5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      68CmR
      Katılımcı

geçtiğimiz 2006 yazının ağuşŸtos ayıydı ve ben bütün hafta sanayide arabayla uğraşŸtım cumartesi sabahı tüm sorunlar çözülmüşŸtü ve ben çeşŸme’ye doğru yola çıktım… Yolda herkes bana bakıyordu normalde hepimiz buna alışŸığız ama bi garip bakıyorlardı, aynı komedi filmlerindeki gibi kafa üstünden kafa çıkıyordu dönüp dönüp bakıyorlardı. Aracın üstünde ki şŸeritleri de perşŸembe günü çektirmişŸtim bu kadar dikkat çekiceğini hiç zannetmiyordum. Tabi ben birden havalara girdim klimayı kapattım camımı açtım yaktım sıgarayı bı elim dışŸarda bi elim direksiyonda gidiyorum 1-2 kişŸi arka tarafımı işŸaret etti ben anlamadım şŸansıma hiç de kırmızı ışŸığa takılmıyordum ve alsancakta 1 tanesine takıldım 3-4 saniye içinde insanların bana niyee öööööyle baktıkları anlaşŸıldı aracın her yerinden duman çıkıyormuşŸ meğer ama ben hareket halinde anlamıyormuşŸum kokuda yoktu ortada ama durunca shifterın arasından bile dumanlar çıkmaya başŸladı.Tam moda girmişŸtim ama sonu hüsran oldu, meğer govarnor kapağının pim’i oynamışŸ yağ sızıyormuşŸ ve egsozda yanıp duman yapıyormuşŸ tam kırmızı da durduğum da da govarnorun kapağı cıkmışŸ ve butun yağ boşŸalmışŸ ne kadar güzel ama diy mi?

Ýbrahim Gürkan GÜL
      Katılımcı

araban içinde, karizman içinde geçmişŸ olsun=)

auyilmaz
      Katılımcı

Gecmis olsun, bunu yasayan cok arkadasimiz oluyor, kolay degil…

Bozuntuya vermeseydin bari, bir kac sekil sinirlenme hareketi ile karizmayi kurtarabilirdin, ben genelde oyle yaparimda. :) Hatta karizmaya karizma kattigi anlarda oluyor.

Arabayla ugrastim derken sadece arada ugrayip baktiysan normaldir, ben olsam bastan asagi kontrol ederim, sorun cikartacak yerler zaten her zaman bellidir. Son durum kontrolleri yapmakta her zaman fayda var. Calistirmadan ve calistirdiktan sonra…

Tekrar gecmis olsun ustad…

the_judge
      Katılımcı

yolda giderken korku filminden çıkmışŸ gibi duruyodur ha!abicim geçmişŸ olsun.

sertaç salman
      Katılımcı

geçmişŸ olsun

zimazima
      Katılımcı

geçmişŸ olsun :( .daha ilk amerikanı almışŸım ki bu dünyada diilim o zaman. arabayı göstermek için arkadaşŸ ziyaretleri falan, hava atıyoruz yani.bikaç kişŸi de çıktı arkadaşŸın arkadaşŸları biraz da onların gaz vermesi ile bi burnout yakışŸır dedim.arka lastiklerden sonra kapı döşŸemeleri, dashboard ve motor kaputunun içerisinden gelen dumanlar sonrası araba stop edilip tekerlerden gelen dumanların kesilmesinden sonra diğer yerlerde dumanın sona ermemesi nedeniyle kutup başŸının sökülmesi sonrası dumanlarla birlikte biten karizma, gerçek hayata dönüşŸşŸ…çok kötüydü o gün

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.