13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

06 HA 707 plakalı 1 yıldır bilkent de yatmakta olan novaya talip oldum. babama ve üyemiz ozz abiye danışŸtıktan sonra sahibiyle görüşŸmeye çalışŸtım numaranın ucundaki abi araba yeğenimin o askerde ben sana babasının numarasını vereyim dedi ve ereğlide bir numara verdi aramadım. Bankaya gittim kredi şŸartlarını kounşŸtuk faizleri düşŸük tutmak için maaşŸımı yüksek gösterip kısa vadede ödeme yapıcaktım :S sonra eve

akşŸam bir aile dostuna daha danışŸtıktan sonra almak niyetiyle tekrar aradım ve arabanın satıldığını öğrendim :s

3,300 e birine gitmişŸ. arabayı tanıyan alanı tanıyan varmı ben görüşŸtüğüm kişŸiye sormayı unuttum. ayıp olur diye tekrar aramak istemiyorum :s

mutluluk çok yakındı :(

alana hayırlı olsun kazasız belasız kullansın

piyu
      Anahtar yönetici

olsun, kaderinde var ise geri döner… :)

bana 2 kez oldu, 1’i amerikan’dı, cok begendim arabayı hemen alamadım, sonra resmen kendisi geldi bana…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

garip olan yanı 1 yıldır yatan arabaya talip oldum 1 gün sonra ankaradan birilerine danışŸtım ve ertesi gün uçtu :S özgür abi ankaradaki novaları severde onda var zaten geriye ankaradaki tanıdıklar kalıyo komplo bu :)

yanlışŸ anlama özgür abi ben arkadaşŸın abisinden şŸüpheleniyorum :)

oktaymarine
      Katılımcı

arkadaşŸlar..makulbir fiyata amerikan almak istiyorum…tavsiyelerinizi..bekliyorum

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bu novayı alanı bul ondan iste arabayı :D

şŸaka bi yana ilan tahtalarını kullanabilirsin yardımcı olmak isteyen birileri muhakkak olacaktır.

umitkarabodrum
      Katılımcı

olsun canını sıkma kısmet değilmişŸ

vesekiz
      Katılımcı

Geçen yaz buna benzer bir olay yaşŸadım.RSmotors’dan 65 lacivert bir Mustang aldım.Bir genç ” bu rahmetli babamın arabasıymışŸ,rengi sarıymışŸ ve gelin arabası olarak resimleri var annemde” dedi.Hep benzetirler ve karışŸtırırlar Amerikanları ya,pek kulak asmadım.Ertesi gün eşŸimle Mustang’i seyredip çay içerken genç annesiyle çıkageldi.Gerçekten Mustang gelin arabalarıymışŸ ve Kuzguncuk ta bize 600m mesafede oturuyorlarmışŸ.Uzunca bir sohbetin ardından bana 98 model bir Saxo VTS verip,Mustang’i alıp gittiler.LJok iyi dostlar edindim ama halen VTS’yi satamadım:)
      http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3655363

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

geçmişŸ olsun :D ama saygı değer bi davranışŸ. tebrikler

piyu
      Anahtar yönetici

kadıkoy’de visne sokak’tan siyah 1977 camaro’m ile geciyorum… trafikte dur kalk yaparken yolda adamın teki surekli gulerek bakıyor… neyse yanında gelince hemen cama yaklastı… bendede bundan vardı dedi… allah dedim kimbilir ne bomba cıkacak “camaro mustang” diyen mi yoksa baska bir bombamı derken adam ama bendeki ankara’daydı ve rengi turuncu’ydu dedi… o sırada trafik acılıpta, devam edince jeton dustu… benim aldıgım kisi adana’lıydı ve 11-12 yıl onda adana’da ve istanbul’da durmustu…daha oncesinde araba ankara’daymıs ve orjinal rengi turuncu… cok nadir bir renk oldugundan sanırım arabanın ilk sahibi o adamdı :)

the_judge
      Katılımcı

hoşŸ bi tesadüf olmuşŸ

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

tabi adamla sohbet edemedin dimi piyu :)

bu amerikncılık mükemmel bişŸey ya

piyu
      Anahtar yönetici

etmek isterdim… neden böyle oluyor bilemiyorum ama herkeste aynı durum sözkonusu…

dün yakın bir tanıdıga siteye gelen ilandan 1973 Challenger aldık :) bana ilk söylediği arabanın 3 sahibi olmus ve ilk sahibi Nihat Eczacıbası’ymıs… her amerikancı arabasına daha onceden kim binmis, ne sekilde binmis, neler yapmıs, neler yasamıs kesin merak ediyor…

ne ilginc bir paylasım bilemiyorum… :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ne güzel duygular dimi ya :)

sschevyss
      Katılımcı

benimde başŸıma bunun aynı olay geldi sanayide arabanın bakımdan çıktığı zaman,
      kısa boylu kelcene bi adam geldi çamurluğa taak taak iki tane şŸamar yerleşŸtirdi,heeey gidi şŸavrole beee dedi. :blink: noluyo lan dedim, niye kaportaya sokmadın bunu, motorun şŸusunu busunu yaptırdınmı diye sayıyıo, bende alla alla adam ne biliyosa ağrızasınıbunun diye geçiriyorum içinden, bende motordan yeni çıkarmışŸtım arabayı, adam arabanın eski sahibiymişŸ, ben tanımıyorum tabi, sonra tanışŸtık adamla garajındaki diğer AAlardan falan bahsettik yolumuza ayrıldık gittik :)
      koskaca 40 yıl kimlerin kimlerin anıları gömülü sonuçla bu makinelerde,

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.