Ana Sayfa Forumlar Forumlar Başınızdan geçen ilginç olaylar amerikan sefası düşkünü sokak kedileri

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Emre Þan
      Katılımcı

bir keresinde arabamın yanına geldiğimde arka çamın oradaki boşŸlukta sfenks gibi oturan iki kedi gördüm. stereo vaziyette camdan dışŸarıyı seyrediyolardı. Bi süre acaba bunlar benim hoparlörlerim mi diye düşŸümekten kendimi alamadım ama sonra pıst diyince kaçmalarından onların kedi olduğunu anlamaıdm. arabaya nasıl girdiler, hangi delikten sızdılar orasını düşŸünmeye ise hiç girişŸmedim bile. allahın hinayeti dir diyip vakit kaybetmeden koyuldum yola. (dikiz aynasından baktığımda hala bana bakıyolardı)

illetyus
      Katılımcı

O namussuzlar molekuler transportation yontemi ile her yere girer kardesim…..

Camaro da bagaja giren bir tanesini 2 gun sonra farkettim !

Tabii bagaj halisini degismek ve bagaj kapagini 3 gun acik birakip havalandirmak zorunda kaldim.

kamaru
      Katılımcı

kedi deyince aklıma bir hikaye geldi. TofaşŸtan bi arkadaşŸ anlatmışŸtı

Zamanında bizimkiler Japonya ya kalite eğitimi almaya giderler. Son konrolde ortalıkta dolaşŸan kedili görünce dayanamayıp sorarlar. Cevap basittir. kalite konrol. AkşŸamdan kedinin tekini arabaya kitlerler. ertesi gün kedi yaşŸamıyorsa kalite tamamdır.

Bizimkiler bu yöntemi öğrenince uygulamaya başŸlarlar. Bir süre sonra Japonlar gelirler bu sefer ziyarete. Bizimkiler öğrenip uygulama başŸladıkları kalite kontrolü büyük bir zevkle anlatmaya koyulurlar.

– Geceden kediyi arabanın içerisine koyuyoruz.
      – Ertesi gün geldiğimizde kedi hala aracın içerisinde ise kalite tamamdır.. ;) 😈 😈

XLR-V
      Katılımcı

LMAO !!!!!!!!
      Ben o hikayeyi Mercedes vs Lada olarak biliyordum

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.