Ana Sayfa Forumlar Forumlar Çıkmacılar Hurdacılar 67 nova şanzumanı

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      sinankirat
      Katılımcı

peki bu şŸanzumanların fiyatları nelerdir bende birtane 67 nova concourse var 20 bin km önce şŸanzuman kiti değişŸmişŸ fakat araba 5 senedir yatıyor şŸu anda sadece geri vitese takabiliyorum 1998 de yaklaşŸık 20 30 milyon gibi komik bi rakama komple ikinci el kit alınmışŸ şŸuan 155 beygir fakat agzantrik milini değişŸmeyi planlıyorum ileride dahada güçlü olucak yani hatta bana 300 bg güç elde edebileceğimi falan söylediler (ne kadar doğru bilmiyorum) bu arada bende arabayı yeni aldım gayet güzel çalışŸıyor ama ileri gitmiyor işŸte 😆

toparlamaya çalışŸcam inşŸallah yardımlarınızla

piyu
      Anahtar yönetici

son cümleye bayıldım :) :) :)

arabayı yeni aldım gayet güzel çalışŸıyor ama ileri gitmiyor :) :) :)

geri geri burnout filan yapılır bak :)

motoru nedir soylersen 300hp olma ihtimalini konusabiliriz… 155hp 67 modelde ise L6 (düz 6 silindir) olmalı. oyle ise 300hp hayal… 67’de 350ci motor var ama bence degildir…. v8 ise guzel yoksa hp hayaldir…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

vitesin geçmeme sorunu yağ miktarındandır diye tahmin ediyorum arabayı çektilerse yani yağ basıncı olmadan şŸanzuan döndüyse geçecek yerleri ağrımışŸtır

Pontiac301
      Katılımcı

araba 76 normal 6 silindir gri olan araba kırık ss panjuru olan araç,,,,

sinankirat
      Katılımcı

ben bu arabayı bu cumartesi almayı planlıyorum ne diyorsunuz almıyımmı?
      3-4 milyar masraf yapıp temiz ve gider hale getirmeyi planlıyordum yanlız iki gündür herkes alma alma diyip duruyor bana gidip arabayı gördümde çürükleri var fakat novaların yedek parçası çok ucuz diye bbiliyorum 4 kapı ve bagaj kapağına 250ytl fiyat biçiyolar 3-4 milyar masraf yapacağına 3-4 milyarlık bi araba al diyenlerde var fakat ben 3-4 milyarlık bi araba alsam yine kaporta bilmemne masrafı yapmıyacakmıyım? yardım edin lütfen!! 😥 😥 😥

küçüklüğümden beri bi amerikan hayalim var bi adım atıyım dedim ondada herkes yapma etme diyo… 👿

sinankirat
      Katılımcı

bu arada araba 4100 cc 6 silindir

Pontiac301
      Katılımcı

o araba alınmaz çöp….. git hazırını al o paraya…bende nova kullanıcısıyım benimde concoursum var ama benim arabam ip gibi… evet parçaları ucuz doğru ama,alt alt koyduğun zaman 12-13 milyardan aşŸağı mal edemezsin, halbuki git hazırını al-5-6 milyara ve bin yani,

Pontiac301
      Katılımcı

bide öteki mesajında arabayı aldım demişŸsin,bence bir karar ver aldınmı almadınmı!!!!

sinankirat
      Katılımcı

çok teşŸekkür ederim!!! 🙄

Pontiac301
      Katılımcı

ayrıca istersen gel sana tertemiz nova concourse veriyim 6 milyara,ne kaporta derdin olur nede başŸka bişŸey alır binersin,istersen aynı kasa oldsmobile omegada verebilirm gene 6 milyara, ikiside pırıl pırıl 4 kapı sedan aynı kasa… ikiside chevrolet makinalı 6 otomatik,nova ise yerden düz vites

sinankirat
      Katılımcı

anlaşŸmayı yapmışŸtık cumartesi alacağım kesindi o yüzden öyle yazdım lafı uzatmamak için bu sitede ukalaca bunlarmı tartışŸılıyor? yoksa insanlar birbirine yardımcımı oluyor?

Pontiac301
      Katılımcı

kimse ukalaca konuşŸmuyor herkes yardımcı oluyor,cümlelerin okunuşŸuyla türkçedeki normal vurgu arasında fark olduüu için ters anlaşŸılma olabilir kusura bakma,ön aldım dedin sonra almadım aliyimmi deyin allah allah noluyor dedim… problem yok son fikir uzak dur alma….

sinankirat
      Katılımcı

tamam özür dilerim yanlışŸ anlaşŸılma olmuşŸ ozaman biraz daha bekleyip daha iyi birşŸey arıycam en az 4-5 milyarlık bir araba alıcaz bu durumda teşŸekkür ederim

Pontiac301
      Katılımcı

paranı biriktir minimum parayla en iyi en masrafsız alabiliceğin arabayı al,çünkü ülkemizde artık işŸçilik ücretleri çok pahalı,arabayı yapıyorum dedin kolunu veriyorsun bacağını alıyorlar,birde amerikan arabası oldumu hepten bir dipsiz kuyu.Bu hususta asla Gm den şŸaşŸma,Ve Nova,skylark,omega,ventura sadece 75-76 modellerini öneriyorum,çünkü bunlarda 6 silindirli versyonlarında chevrolet makinası koyulmuşŸ,herhangi bir arıza ve parça arama durumu oldumu ülkemizden hemen o gün temin etme şŸansın var.Ayrıca Novanın aksesuar parçlarıda gayet uygun,sıfırınıda bulabiliyorsun çıkmasınıda bulabiliyorsun.Ben 2.5 yıldır bir fiil bu kasaya biniyorum,ayrıca muscle car ımda var ama bu kasa türkiyede kullanılıcak en mantıklı kasa!!! yeterki çürük ve bitik olmasın…internetteki ilanları kovalarsan çok entresan araçlar bulunabiliyor:)

piyu
      Anahtar yönetici

merhaba arkadaşŸlar
      bende 1997 model pleymouşŸ breeze var motor kitlemişŸ durumda motor parçalarına ihtiyacım var
      ahmetcebeci_33@hotmail.com
      0 542 236 49 78
      0 537 843 73 53

piyu
      Anahtar yönetici

HAYDı HEPıNıZE HAYIRLI ıŞLER

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Çıkmacılar Hurdacılar’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.