Ana Sayfa Forumlar Forumlar Çıkmacılar Hurdacılar newyorktan selamlar

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ozdevil
      Katılımcı

herkese selamlar arkadaslar .ben newyorka araba modifikasyonu uzerine calismaktayim ve ihtiyacini olan her turlu amerikan parcalari orjinalleri yada daha fazla performans elde etmek icin bu parcalarin yine uzmanlar tarafindan guvenli olarak yeniden dizayn edilmis yenileriniz hakkinda her turlu soru ve ihtiyacinizi karsilamaya haziriz.saygilar.. :?:

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

tekrar hoşŸgeldin kardeşŸ…

sizin ordan postayla falan parça temini yapılırmı?

ozdevil
      Katılımcı

sagolun sizlerede saygilar selamlar.
      Tabiki zaten aslinda yaptigimiz is odur ama daha once bu kadar ustune dusememistik ama artik daha fazla faydamiz dokunur milletimize.
      Newyork tan oraya ikigunde kargo imkanimiz var artik ve fiyatlarida temin ettiginiz parcanin kalitesiyle karsilastirinca inanki paha bicilmez.
      Sadece neye ihticaniz oldugunu arac model motor hacmi bildirerek bana iletin ilk once buldugumuz parcayi kalite ve fiyat siralamasina gore listemizi saygilarimizla bildiririz alan memnun satanda ve en guzel yani orjinal kutularinizi muhafa ettiginiz ve boyali urunler ve cam parcalar haric bir ay icinde geri iletin paraniz 3 gunde cebinizde.kredi kartli alisverisler cok kafa agrittigi icin cunku genelde iade paralarini iki ay bunyelerinde tutma hakki vardir buda bizim adamimizi uzmesin diye daha cok posta yada banka havalesiyle calisiyoruz.
      Ha bide oyle kalitesi dusuk urunler hem arabaniza hemde caninizi tehlikeye attigindan dolayi buldugum urunler genelde test sonuclari aciklanarak legal olarak satilan urunler.Yani en kalitelisi tabi ozel istekle custom parcalar da mumkun.
      neyse cok konustum .tabiki bir ihtiyaciniz olursa emriniz olur .

acmecamaro
      Katılımcı

Selam, Ny da neredesin?

Benim bir sorum olacak,

Ben simdi bir twin turbo 350 yapmayi kafama koygum, 2 tane Garret t3 aldim, bir adet holley pro injection tbi kitim mevcut, 700cfm ( yetersiz gelebilir), msd btm6 almayi planliyorum, burada bazi arkadaslar msd box larin genelde cabuk bozuldugundan sikayetci… tabii boost altinda bozulmasi direk motoru kirmak anlamina geliyor… bu konuda ne dusunuyorsun?

Analog ve tunable beyin + msd btm6 ile bu is olurmu sence?

ata recai
      Katılımcı

selamm ozdevil ben ata tanışŸtığımıza memnun oldumm..
      bende 1967 mustang fastback var..ana sayfadada resimlerini görebilirsin.
      arabama bir motor koymak istiyorum. bana önerin ne olur.
      390 fe ,351 w ,302 mi hangisini önerirsin . sen bu işŸin tam yerindesin cadde tipi bir arabada hangisi daha iyi bir performans verir.

1967mustangfastback
      Katılımcı

aLOO NERDESıN KAYBOLDULAR :)

ozz
      Katılımcı

evet yav, naptınız arkadasa… bu işŸte parcacıların bi parmagı olabilirmi??
      😈 😈 😈

ata recai
      Katılımcı
      ozz wrote:
      evet yav, naptınız arkadasa… bu işŸte parcacıların bi parmagı olabilirmi??
      😈 😈 😈

yaww sen benim tam aklımdan geçenleri okuyonnnn…

oz kardeşŸ ama her aklımdan geçenii okumaa :)
      kötü seyler görebilirsin

piyu
      Anahtar yönetici

:) :) :)
      cok guldum valla… bu iste benim bilgim dahilinde bir mudale yok valla…

amerika’daki adsl’lerde türktelekom parmagi olmasın :) :) :)

ozdevil
      Katılımcı

tekrar selamlar herkese….
      ya bi sorum var herkese bu yeni mustang i kullanan varmi aranizda.aracin performans ve sanzimanindan baya sikayet var burda.
      suan bende 2000 model 3.4 pontiac grand am gt var pek fazla oynama yapmadim sadece air intake ve pvc izolasyonuyla suan ki mustang v6 lardan cok daha iyi bir performans elde ediyorum.
      ama gecen ayki mustang dergisinde v6 mustanglar icin turbocharger ve intercooler seti imalatina baslandigi haberini okudum tabi air intake icin ozel yapim bir sistemide monte etmenizi gerektiriyor tabi yeniden program yapmanizda kacinilmaz oluyor ve maliyet yaklasik olarak 10.000 dolar civarina ulasiyor.
      bunlar sadece benim suanki piyasadan edinebildigim bilgiler.eger seciminiz mustang se v8 tercihinde bulunmaniz tavsiyemdir.
      ha bide eger oksijen sensor ini iptal edip scan tool la low fuel programlamasiyla yeni mustang sorunsuz calisiyor…bilgilerinize…

ata recai
      Katılımcı
      mustanggt wrote:
      selamm ozdevil ben ata tanışŸtığımıza memnun oldumm..
      bende 1967 mustang fastback var..ana sayfadada resimlerini görebilirsin.
      arabama bir motor koymak istiyorum. bana önerin ne olur.
      390 fe ,351 w ,302 mi hangisini önerirsin . sen bu işŸin tam yerindesin cadde tipi bir arabada hangisi daha iyi bir performans verir.

CEVAP YOKMU ?

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Çıkmacılar Hurdacılar’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.