Ana Sayfa Forumlar Forumlar Çıkmacılar Hurdacılar selam arkadaşlar aranıza yeni geldim

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ilkan
      Katılımcı

selam arkadaşŸlar aranıza yeni geldim.bende sizin kadar anlamasamda amerikan arabalarının hastasıyım dededen kalma..bana amerikanlar hakkında bilgiler verirseniz sevinirim izmirde oturuyorum.6.sanayide amerikancı bülent die biriyle tanışŸmışŸtım (amerikan tamircisi) benbile dükkanı kapatıyorum alma ustası yok artık bu araçların demişŸti doğrumu? tşŸkklr

acmecamaro
      Katılımcı

slm hosgeldin :) fatih kollejine yakin oturuyor ve volkan adinda da bir abin olabilirmi?

piyu
      Anahtar yönetici

ıstanbul’da var ama iyilermi tartisma konusudur. ıllaki yapacak biri bulunur…

ozz
      Katılımcı

hurdacı bülentten bahsediyorsun, zannetmiyorum dükkanını kapatsın, usta konusunda ustalar var, yok degil, sonuçta benim bildiğim amerikancı ustalar var izmirde, ama maalesef sadece amerikanlara servis veremiyorlar, portföy az oldugu için, dolayısıyla diğer markalarada servis veriliyor, istersen sana izmirde gidebileğin ustaların tlf vesaire bilgilerini verebilirim, gerisi sana kalmışŸ :P

acmecamaro
      Katılımcı

izmirde tayfun vardir amerikanci…. 05356505997 egen degismedi ise numarasi…. benim selamimi soyle…Burak benim adim…

ozz
      Katılımcı

antik oto tayfun abi camdibi, abim gibidir benim slmımıda ilet, bendeki tlf yeni tlfnu 0-537-4464850 kusadasından özgür ben

acme-burak ya senin camaroyu da satarım diyordun, fiyat ve model neydi abi? buara ne var ne yok işŸe gömdüm ama..aklımızda olsun 😉
      hala izmirde misin? yaz geliyor bi barbekü olayı yapalım buralardakilerle?

ozz
      Katılımcı

birde bornavada otomersun var; mercedes ve bmw bakarlar..bide rangerover-landrover-mini falan… eger tayfun abiyi bulamazsan, onlarada ugrayabilirsin arabadan anlayan esnaf ve usta insanlardır,amerikandanda anlarlar.. oktayı yada mehmet abiyi bul, selamımı soyle gene!! ama dediğim gibi öncelikli adres tayfun abi antik oto
      kolay gelsin :)

acmecamaro
      Katılımcı

Ozz, ben dogma buyume izmirliyim, ama 7 yildir istanbuldayim, artik izmire bayramdan bayrama gidiyorum, annem-babam hala guzelyalida oturuyorlar…. Tayfun ile bizim cok mesaimiz oldu zamaninda…. izmirde ilk S10 blazer lift kiti beraber takmistik….

Benim istanbulda garajim var… artik her isimi kendim yapabiliyorum…. hatta bu gun Grand Cherooke min arka tamponunu boyadik garajda guzel oldu… neyse… benim camaro 74 z28 type LT, full +full :) 25bin$
      email atarim fotolarini istersen…

ozz
      Katılımcı

bende tam tersi son 7 yıldır kuşŸadasındayım, senin arabanınm resimlerini atarsan sewinirim, trdeki amerikanların resimlerini topluyorum zaten, fakat fiyat olarak beni aşŸar bu kampanya :) zaten bu aralar para baglamasam ii olur..bu tarafara geldiğinde beklerim..

piyu
      Anahtar yönetici

turk amerikan foto arsivimi gorsen aglarsın demek 😉

ozz
      Katılımcı

istanbul hariç kapışŸırım :) hatta ege bölgesinde rakip tanımam hehhe 8) bakma eski bilgisayarda istanbulda vardı ama bi tane bilg sattım birde sagolsun atılan formatlar :( denk gelirsen bu taraflara paylaşŸırız, hatta daha bi dünya resim var ama scan etmeye üşŸeniyorum.. :?
      ortaca resimlerini söylemişŸtim http://www.amerikancilar.com “a atmıstım(ufak bi bölümünü) birdfe buralardaki arabalar, bide koleksiyoncu bi abimizin arabalarının resimleri var ama eski teknoloji, scan etmem lazım..

Boogeyman
      Katılımcı

6. sanayideki Bülent aslında hurdacıdır.

Ustası yok diye düşŸünecekseniz almayın.

Kendiniz yapmadığınız sürece, tek seçeneğiniz var o da önemli miktarlarda para harcamayı göze almanız. Aksi taktirde istediğiniz gibi olmayacaktır. doğru planlama ile maliyeti uzun döneme yayabilirsiniz. Ama acemice gidip toplamaya kalkarsanız daha yarısında acil satılık diye ilan verirsiniz.

ilkan wrote:
      selam arkadaşŸlar aranıza yeni geldim.bende sizin kadar anlamasamda amerikan arabalarının hastasıyım dededen kalma..bana amerikanlar hakkında bilgiler verirseniz sevinirim izmirde oturuyorum.6.sanayide amerikancı bülent die biriyle tanışŸmışŸtım (amerikan tamircisi) benbile dükkanı kapatıyorum alma ustası yok artık bu araçların demişŸti doğrumu? tşŸkklr
      mustangdelisi
      Katılımcı

arkadaşŸlarda bende izmirliyim..güzelyalıda oturuyorum..buralarda oturan arkadaşŸlar varsa bana ulaşŸsın beraber arayalım parçaları..kendime ait bi amerikanım yok ama beraber aracı toplamak beni çok mutlu eder

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Çıkmacılar Hurdacılar’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.