Ana Sayfa Forumlar Forumlar Çıkmacılar Hurdacılar rektefiye mi, motor mu?

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      EFESAC
      Katılımcı

merhaba,
      bana 1960 elcamınoya uyucak V8 motor ve otomatık vıtes lazım nereden bulabilirim!

bulasam assagı yukarı kac para tutar?

arabamın uzerındekı orjınal koldan vıtesli 6 silindiriı motoru rektefıye icin paracalar icin 700mılyon istediler bu fıyata
      -gömlekler
      -silindirler
      -subaplar
      -grank
      -piyano subap
      -yag pompasi
      -ıscılıkte yaklasık 200 alırlar 900 mal olur bana

hic urasma V8 al dermısınız bana kaca mal olur? bu fıyatlara bulabılırmiyim yoksa alıcagım motorda rektefıye ıstıcekmidir, bilakıs sanzımanda ne durumda olur? :?:

Pontiac301
      Katılımcı

yanlışŸ strateji ile ilerliyorsun, önce şŸase, ve boya kaporta, sonra bütçeye göre mekanik!!

EFESAC
      Katılımcı

abi,
      araba cok baba durumdan eksik bırr nikelajıç cürügü carpıgı yok! bır motor kaldi tabi ilerde ginede saseya kadar soyup toplucamda simdılık gerek yok tek eksıyım motor bıtık!

XLR-V
      Katılımcı

Bence fiyat/maliyet politikasi izlemekte fayda var derim.Ben olsam total tamir ucreti ile motor fiyatini kiyas eder ona gore bir strateji takip ederdim
      Ama su da var bir seyi tsmir etmek , yenisini almaktan veya bir seyi imal etmekten cok daha zordur bunuda dusunmekte fayda var

Szopen
      Katılımcı
      EFESAC wrote:
      merhaba,
      bana 1960 elcamınoya uyucak V8 motor ve otomatık vıtes lazım nereden bulabilirim!

bulasam assagı yukarı kac para tutar?

arabamın uzerındekı orjınal koldan vıtesli 6 silindiriı motoru rektefıye icin paracalar icin 700mılyon istediler bu fıyata
      -gömlekler
      -silindirler
      -subaplar
      -grank
      -piyano subap
      -yag pompasi
      -ıscılıkte yaklasık 200 alırlar 900 mal olur bana

hic urasma V8 al dermısınız bana kaca mal olur? bu fıyatlara bulabılırmiyim yoksa alıcagım motorda rektefıye ıstıcekmidir, bilakıs sanzımanda ne durumda olur? :?:

“0” V8 alabiliyorsan al yoksa çıkma falan alma. Düz 6 nın durumu iyiyse yapılınca bi 40 sene daha gider, ücrette normal. LJıkma alıcağın V8 motor sadece ses çıkartçak, deparı bile değişŸmeye bilir turşŸuysa motor hatta 6 daha iyi gider temizse, tabi durumuna bağlı.

EFESAC
      Katılımcı

ılgılerinşŸze cok saolun arkadaslar ay sonu ıstanbula gelıcem ozaman bakıcam artık!

piyu
      Anahtar yönetici

BEN ANKARADAYIM VE MUSTANG ALMAK ISTIYORUM YANI NE KADARA BULURUM VE TANIDIGINIZ VARMI BANA YAPILI LAZIM DEIL SASISI MOTORU VE KAPUTU IDARE ETSIN YETER KACA MAL EDERIM YARDIMLARINIZ BEKLIYORUM

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Çıkmacılar Hurdacılar’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.