8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      bpeker
      Katılımcı

Merhaba;

1992 GMC Typhoon’um var. Bir şŸekilde elinde parça ve/veya parçalar olan arkadaşŸlar haber verirse sevinirim.

-aLicaN-
      Katılımcı

merhaba lazım olan parçaları sizin adınıza amerikadan getirtebilirim…

bpeker
      Katılımcı

Saol dostum…
      Ama parçaya şŸu anda ihtiyacım yok. Sadece elinde parça olan ve kurtulmaya çalışŸan biri varsa diye yazdım.

Yine de tşŸk.

piyu
      Anahtar yönetici

enfes bir aractır… sahsen bayılırım… biraz detay verirmisin? avantaj dezavantaj filan… (sonra bisi anlatıcam :)

bpeker
      Katılımcı
      piyu wrote:
      enfes bir aractır… sahsen bayılırım… biraz detay verirmisin? avantaj dezavantaj filan… (sonra bisi anlatıcam )

Merhaba;
      Kusura bakma çoktandır bakamadım buralara…Benimki 1992 Typhoon (No:0106). Bayılıyorum bu arabaya, zannedersem TR’deki 6 Typhoon’dan hala “stock” kalan tek araç bu. Şu anda belden aşŸağısı için boyada…malesef ilk sahibi biraz “pimpmobile” işŸi hornlar, extra sis lambaları falan taktırmışŸ (bayağı da para harcamışŸ) şŸimdi onarın hepsi güzelce sökülüp orjinal haline dönüyor…Henüz resimlerini çekmedim. LJektiğimde onarı nasıl post edebileceimi anlatırsan sevinirim…0 – 100 5sn civarında, su soğutmalı intercooler, 4,3Lt Turbo…ne diyeyim anlatılmaz yaşŸanır. 2 senedir takip ettiğim bir araçtı ve sonunda rüya gerçek oldu. http://www.syty.net adresli bir forum var, oraya da üyeyim inanılmaz yardımcı oluyorlar. Bütün bir gün anlatabilirim ama seni sıkmak istemem…

piyu
      Anahtar yönetici

sıkmak ???

dilediğin kadar (elin yorulana kadar) yazabilirsin…
      birgün almak istediğim araçlar listemde ilk 10’dadır. Hemde makul fiyatıyla… 😉

bpeker
      Katılımcı
      piyu wrote:
      sıkmak ???

dilediğin kadar (elin yorulana kadar) yazabilirsin…
      birgün almak istediğim araçlar listemde ilk 10’dadır. Hemde makul fiyatıyla… wink

Ben kadere inanırım, uzun zamandır takip ettiğim başŸka bir Amerikan’ın bugün yine satışŸta olduğunu gördüm. Fiyatı yaklaşŸık 40,000YTL. Typhoon’un Bana maliyeti ise yaklaşŸık 35,000YTL. Bana bu rakamı, veya bu rakama yakın bir rakamı verebilirsen sana satabilirim ki ben de ötekini alayım. Yoksa kredi falan kullanacam. Bir düşŸün istersen 🙄 :?: :?: 💡

piyu
      Anahtar yönetici

düşŸündüm ama düşŸünmekle olmadı bpeker :) :) :)

bu aralar istediğim amerikanı almam mümkün değil, inşŸallah ileriki yıllara…. :)

bpeker
      Katılımcı
      piyu wrote:
      düşŸündüm ama düşŸünmekle olmadı bpeker :) :) :)

bu aralar istediğim amerikanı almam mümkün değil, inşŸallah ileriki yıllara…. :)

ınşŸallah o da olur PıYU…şŸiddetle tavsiye ederim. Dedim ya anlatılmaz, yaşŸanır.

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Çıkmacılar Hurdacılar’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.