Ana Sayfa Forumlar Forumlar Çıkmacılar Hurdacılar AMERIKADAN DIREK HER TUR ARABA VE ARABA PARCALARI TEMIN

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

Amerikadaki Turk sirketi her tur yeni, klasik araba yada parca icin hizmetinizdedir fax 001 760 842 8472 AMERIKANIN HER YERINE VE DIGER ULKELERE NAKLIYE YAPILIR

paintitblack
      Katılımcı

selamlar. mail adresiniz yokmu? bazen faks tan daha hızlı haberleşŸebilinir de…

BORLA
      Katılımcı
      USAEUROPEAUTOSALE wrote:
      Amerikadaki Turk sirketi her tur yeni, klasik araba yada parca icin hizmetinizdedir fax 001 760 842 8472 AMERIKANIN HER YERINE VE DIGER ULKELERE NAKLIYE YAPILIR

Bıraz daha genişŸ bilgi rica etsek…ǖrneğin bir internet siteniz yok mu? güvenceleriniz nedir? veya amerika dan ikinci el otomobil işŸalatı yapmak istediğimizde yaklaşŸık yuzde kaçla buraya getirebiliyoruz? cevaplarınızı bekliyoruz.. http://www.ekoyak.com

Anonim
      Ziyaretçi

arkadasların dedı gıbı bıraz konuyu acsak.mesala santa anada bı arkadasın 2006 300c hemısı var ozel yaptırdı bı esı yok onu trye getırmek ne kadara mal olur?

Anonim
      Ziyaretçi

Arkadaslar Email adresi usaeuropeautosale@gmail.com bana email yazarken lutfen kesin araba yili motor hacmi istenilen ozellikleri yazin varsayimla fiyat cikarma sansi yok. parcalarda da oyle daha oncede ilan verdik bize ilk 3 gunde 800 email geldi % 90 sadece merak yada konu disinda idi.

Anonim
      Ziyaretçi

aklımızda bı fıkır olsun dıye yazdım ornegı. araba sadece gorsellık ustune yapılmıs standart 300c hemı amerıkalı bı arkadasın satıyo trye gelısı varsa ben cıddıyım bende fasa fıso yok

LS1aa
      Katılımcı
      USAEUROPEAUTOSALE wrote:

Selam,
      teknik bilgi sagliyormusunuz yoksa sadece parcami temin ediyorsunuz.

Saygilar

piyu
      Anahtar yönetici

merhaba ben bir mail gönderdim verdiğin adrese umarım cevap gelir.bende 1964 chevrolet impala var ve bana ön panjur arka stoplar iç kapı lastikleri ve bunun gibi bazı parçalar gerekli..ayrıca bilgisi olan varsa amerkidan bu parçaları nasıl alırız hakkında lütfen paylaşŸımları bekliyorum..

piyu
      Anahtar yönetici

emrecengiz üye olarak(üye girişŸi yaparak) mesaj göndermeni rica ederim…

piyu
      Anahtar yönetici

amerikadan chevrolet HHR nın naklıyesı turkıyeye nekadar olur ve nasıl getıre bilirim

sschevyss
      Katılımcı

merhaba arkadaşŸlar bir başŸlık açmışŸtım ama pek ilgilene olmadı

buraya yazıyım yardımcı olursanız sevinirim,
      1969 chevrolet’ime ara rot lazım sıfır olması gerekli

elinde olan varsa irtibata geçelim, acilen lazım

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Çıkmacılar Hurdacılar’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.