6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Burcak
      Katılımcı

Kendi bilgisyarımızdan avatar yükleyemiyomuyuz?
      ǖyle bi seçenek var ama, resmin eni boyu boyutu uygun olmasına rağŸmen çarpı çıkıyo.

piyu
      Anahtar yönetici

benim yeni avatarı’mı gorunce aklına geldi sanırım 😆

suanda hazırladıgım 40 civarı yeni avatar var ama sitenin renklerinde ufak sorunlar oldugundan yukleyemedim…suandaki avatarları degistiricem…cok guzel seyler yaptım…

tabiki yukleyebiliyorsun ama tam nasıl oldugunu anlatamıycam suanda…sen bana mail at…hepsini yuklerken onu da yuklerim adını burcak yaparım…sana ait olur…

bu mesajlar tum uyeler icin gecerlidir…

_lowrider_
      Katılımcı

ya dostum nedir bu muhabbet siteye üye oldugumdan beri avatarlar yok sitenin rengine uygun olsun falan.hala anlayamadim ben bunu:(birak herkes kendi istedigi seyi koysun.yoksa sitede mi sorun var anlamadim yani

piyu
      Anahtar yönetici

suanda herkesin kendi avatar’ını koymasını istemiyorum…karısıklık cıkmaması amacıyla… (dosya boyutu ve rengi uymayacagından) bu konu benim icin onemli…tum goruntu ona baglı olarak degisiyor…

bunun yanında suanda uyelerimiz kendi avatarlarını zaten yukleyemiyorlar…ama sen ve diger uyelerimiz bana istediğŸi avatarı mail olarak atar ise siteye uygun hale getirebilirim…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

piyu kardeşŸ bende bir adet maco shark II avatarı istiyorum zahmet olmassa

_lowrider_
      Katılımcı

tamam gönderirim de e-mail adresin ne?

piyu
      Anahtar yönetici

admin@amerikanaraba.com adresine 120pixel genislikte gonderirsen ekleyebilirim… bu arada diger avatarlarda 70tane filan oldu… onları da kısa sürede eklerim… 😉

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.