Ana Sayfa Forumlar Forumlar Forum Hakkında login de login

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

beni bu site cookie olarak bi kaydediyo bi kaydetmiyo ne bu anlamadım

2 girişŸimden birinde tekrar tekrar kullanıcı adı şŸifre yazıyorum acep nedendir ?????

özel istek : kullanıcı adımın “TemPest” olarak değişŸtirilmesi mümkünmüdür?????

XLR-V
      Katılımcı

Ben otomatikman her girisimde log in oluyorum onu senin bilgisayarin cookie kisminin acik olmasi gerekir .Birde anti spy program yukluyse bilgisayarinda , o butun cookielerini siler ve boylece her defasinda log in kisminda sifre ve kullanici adi yazmak zorunda kalirsin
      Birde tam hatirlamiyorum ama remember me veya beni hatirla diye bir kisim olmali onu da clickle
      Son olarak inboxun altinda cikis yazan yere clickleme eger oyle yaparsan her siyete girisinde sifre yazarsin

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

damam da bu daha anlaşŸılmaz bir olay

mesela az önce hiç bişŸişŸ sormadı direk siteye üye olarak girdim bişŸi yazmadan

bazan forumlarda gezerken bile kısıtlı bir alana ulaşŸmaya çalışŸıyorsunuz mesajı geliyo

XLR-V
      Katılımcı

Benim isletim sistemi XP Media Center Edition English o yuzden bazi seyler yazicam tam olarak Turkce olanlarda ne yaziyor daha da kafani karistirmayayim o yuzden aynen orjinal sekilde yaziyorum .
      My computer, control panel, internet options , security,custome level.
      Aynen ustteki sirayi takip et ve oradaki opsiyonlarin hepsini enable yap .
      Bende oyle ve firewall da acik .Active-X Control kisminida enable yapmayi unutma birde bunu dene bakalim .
      Eger olmazsa sanirim Internet Options kisminda Advanced yazan yerde ki ayarlarla ilgili sanirim

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

valla ayarlarda açmayı düşŸünmediiğim şŸeyler var ama fire wall ım kapalı kasper de böle bişŸi yapmaz bakalım format bascam zaten yakında ne olcak

saol ilgilendiğin için basiim formatı temiz olsun :D

XLR-V
      Katılımcı

Ok, ne demek insaallah ayarlar tam istedigin gibi olur ;)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

aslında ben her formattan sonra ayarları kendim yaparım ama son bir haftadır loginde sıkıntı yaşŸayınca siteden şŸüphelendim ama kimse şŸikayetci değil demek bende bi sorun var :D

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

sorunu buldum bi program yapıyomuşŸ net limiter tarzı bişŸi di neydi unuttum denemek için kurmuşŸtum msconfig den kaldırınca hayat normale döndü :D

XLR-V
      Katılımcı

Iyi sevindim senin adina :D
      Bu arada ben IE7 download ettim ama maalesef siteyi duzgun olarak goruntuleyemiyorum (diger forum ve siteler ok) hala o yuzden siteye Opera yi kullanarak giriyorum .

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ya böle giderse bende opera yada fireworks müydü neydi onlara geçicem

sıkıntı yaratıyo ie

XLR-V
      Katılımcı

Yalniz su var IE ye alistigin zaman ondan vazgecmek cok zor bak ben mesela eski versiyondan bile memnundum ki sistem de sacma sacma hatalar vermesine ragmen ….
      Hele hele IE7 den sonra daha da zor …Bana da cok tavsiye etmislerdi IE yi bosver, Opera ya gec diye bende o ne ya Opera mi , konser mi,cinema mi,arya mi diye dalga geciyordum :D
      IE7 cok daha guvenli ve guzel zaten Microsoft Vista da bunu kullanacak

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.