Ana Sayfa Forumlar Forumlar Forum Hakkında Nasıl ?ey Bu

13 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #69
   _lowrider_
   Katılımcı

   Türkiye de hiç lowrider ci yokmu kardeşŸim!! BaşŸka sitelere üyeydim lowrider diyodum hiç biri anlamıyordu.Amerikanaraba sit.görünce hemen üye oldum fakat açıkçası hayal kırıklığŸı yaşŸadım.çünkü burda da yok!!!

  • #1756
   piyu
   Anahtar yönetici

   😆
   Lowrider’ı olan mı soruyorsun?
   Lowrider seven mi soruyorsun?

   olan soruyorsan tabiki bulamassın…ama seven soruyorsan…grupta baska lowrider nick’li bir arkadas daha var ve sitemiz de fotoları var. TR’^ye cok yabancı bir olay oldugun isin zor… 😉

  • #1757
   _lowrider_
   Katılımcı

   dostum olan,yapan seven…farketmez.çok ilgi duyuyorum.bende çok sağŸlam arşŸiv var ve bilgi de(yüzsüzlük yapıp öveyim kendimi:)) fakat paylaşŸmaya adam bulamıyorum umarım bu sitede karşŸıma çıkar.aslında her trlü amerikan arabalarına ilgiliyim.o da fark etmez.foto yollamak isterim fakat sitenin yabancısıyım.daha çözemedim olayı:))

  • #1758
   piyu
   Anahtar yönetici

   Sitemizde Lowrider fotoları var ama tabiki senin fotolarından da yararlanmak isteriz. ǖnümüzdeki pazar (3 Ekim 2004) günü Drag yarışŸı olduğŸundan anında sitemizde yer alamaz ama bu konuyu Drag yarışŸı sonrasında senle tekrar konuşŸtuğŸumuzda sitede yer vermek isterim.

   Sendeki bilgiler Türkçe mi? İngilizce ise zaten herkes internet aracılığŸı ile ulaşŸabiliyor ama önemli olan Türkçe doküman olması. Sendekileri (eğŸer Türkçe değŸillerse) Türkçe’ye çevirirsen, siteye eklemek isterim (tabiki altında adını yazmak isterim).

   FotoğŸrafları da dediğŸim gibi Drag YarışŸından sonra senden almak isterim (ftp alanına gönderebilirsin veya mail olarak gönderebilirsin)

   İlgine tşŸkler

  • #1759
   _lowrider_
   Katılımcı

   tamam dostum.bide bişŸey daha sorucam,bu avatar muvzusu…kendimiz koyamıyomuyuz bilgisarayımızdan?

  • #1760
   piyu
   Anahtar yönetici

   bana fotoyu gönderirsen ekleyebilirim. Sitenin renklerine uygun olarak hazırlanması gerekiyor. Ekledikten sonra sana mail atarım ona göre düzenlersin… 😉

  • #1761
   Lowrider
   Katılımcı

   Ulaaaan en sonunda benim haricimde beyaz olup da lowrider seven birisini buldum.

   ArkadaşŸım valla bende çok aradım ama Turkiye de lowrider yok. yapmaya calışŸan da yok.

   Ben yaklaşŸık 5 senedir bunun üzerinde çalışŸıyorum kendi çizdiğŸim taslak falan var planlarım süper ama bir türlü para olaylarını denkleşŸtiremiyordum. tam parayı ayarladım gidip 63 impala 4 kapı direksiz alıp işŸe başŸlıcaktım ki. Gittim Camaro aldım ehehe. bu sebeble bi kaç yıl daha erteledim planları.

   Boogeyman ile Bluesman’ın yıllardır kafalarının etini yiyorum olm ben Turkiye de ki ilk lowrider ı yapıcam diye. Şimdilik askıya alınmışŸ olaiblir proje ama kesinlikle emin olabilirsin bi gece ışŸıklarda yanında zıplayan mor bi lowrider (pimp car) gelicek ehehe.

  • #1762
   _lowrider_
   Katılımcı

   yes be kardeşŸim.bende sevindim şŸindi bulunca.sen parayı denkle havalı komırasörü ayarlıycaz sana.ben edirnede oturuyom.yunan da satılık var büsürü.benimde hayalim de arabalar var.bende hep yazıp çiziyom,ne nasıl olur diye.ama olmuyo kağŸıtta.icraata geçmek lazım.bende diyodum ulan tek olcam tr de yapınca lowrider.biz sende irtibatta olalım.hatta aşŸalım olayı klüp olayna girelim:)

  • #1763
   Lowrider
   Katılımcı

   burada tuzlada da bir yer varmışŸ ama bulamadım tersane de yapıyolarmışŸ istersen havalı amortisor. Edirne nin neresindesin ?

   bende gecen sene 8 ay kadar keşŸan da kaldım.

   yaparız valla seneye alayım bitane daha amerikan.

  • #1764
   Lowrider
   Katılımcı

   Şimdi fark ettimde ben admin den daha önce üye olmuşŸum buraya :)

   Ne diyosun bu işŸe Piyu

  • #1765
   _lowrider_
   Katılımcı

   olum olmaz üle tersanede.kokiden olur falan:)edirne merkez.aşŸiyan.buralara işŸin düşŸüpte gelirsen belki görüşŸebiliriz.sen başŸla para biriktimeye:)bide sedefli boya çakarız ona,bide flamer-kit…

  • #1766
   piyu
   Anahtar yönetici

   o kayıtların degismesi 10sn’ mi alır :)))

   en yeni uye olursun…

   aylarca caylaklıktan cıkamassın…. 😆

  • #1767
   Anonim
   Ziyaretçi

   vay beeeeeeeeeeee lowridercı buldum benden başŸka 2 tane daha.bende trde tek lowrider yapan olmayı hayal ediyodum ama varmışŸ benden başŸka 2 tane daha. bende 64 impala hastasıyım hatta bu öyle bi hastalıkki başŸkasında 64 impala görünce düşŸman gözüyle bakıyorum ona.izmirde binlerce 64 var ama sünnet,düğün arabaları olarak kullanılıyor, içim gidiyo benimde.bende çok araşŸtırdım trde yapan yok hidrolik sistemi.geçende arkadaşŸ bi dergide gördüm 206 ya takmışŸ biri dedi ama yalandır kesin veya ben inanmak istemiyorum-kıskanırım.üni bi bitsinde ilk kazandığım paralarla direksiz 64 almaya kascam hatta mümkünse lowrider yapıcam onu.kahrımdan ölcem yoksa.

  • #11775
   impalaSS
   Katılımcı

   guncellll en son msj 1 yıl önce yazılmışŸ ama okunmayan her konu yenidir benim için :blush:

   tek hastası siz deilsiniz :) ben tedavi göruyom bu konuda :laugh: tr de yapan ilk ben olacam allahın izniyle;) tabe önce bi aa almam lasım:unsure:

13 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.