Ana Sayfa Forumlar Forumlar Forum Hakkında acayip şaşkınım

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      -aLicaN-
      Katılımcı

birden ne olduysa 283 kişŸ var şŸuan online ama sadece ben kayıtlı kullanıcıyım valla şŸaşŸırdım inşŸallah bi yanlışŸlık yoktur sitemiz canlanır bol muhabbetler

piyu
      Anahtar yönetici

aynı anda 283 kisi online olması muhtemel ama cok zor… bazen google gibi arama motorlarının robot’ları siteleri hallac pamuguna cevirirken benzer durumlar yaratabiliyorlar…
      :)

-aLicaN-
      Katılımcı

tüh bende sevinmişŸtim :D neyse biz bize yeteriz iyiakşŸamlar

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

siteyi ziyaraet eden kullanıcı çok amam üye olan kullanıcı az ben 200 üstüne rastlamadım ama 50 küsür leri falan görmüşŸlüüm vardır :D

piyu
      Anahtar yönetici

valla bizbize ama 2976 olduk :)

yavas ama emin adımlarla gidiyoruz… sitenin tum verileri güzel bir artısı ifade ediyor, yavaslamasına izin vermeden arttırmak önemli…

faceless moderator’du, xlr-v’de artık moderator… her 2sininde de desteği oluyor….

Zaman ayırabilecek, dogal olarak amerikan’a gönül vermişŸ ve hazır portal (php-nuke, joomla, mambo gibi ingilizce)dan birazda olsa bilgi sahibi ya da bilgisayardan anlayan uzun zamandır uye olan ve forum’lara aktif olarak katılan arkadaslar bana mail atabilirse moderator olarak siteye destek verebilirler…

maas : corbada benimde tuzum var gururu :)

faceless
      Katılımcı

maas : corbada benimde tuzum var gururu
      +
      uyurken beni videoya çekiyor :) maaşŸım o benim :)

piyu
      Anahtar yönetici

:) sana verdim mi o video’yu??? siteye ekliyim mi yoksa :)

faceless
      Katılımcı

hayır vermedin piyu ve sakın sakın :)) direk etiket oluruz :))

piyu
      Anahtar yönetici

ha ha ha….. dur hemen ana sayfaya ekliyim :)

bademcik ameliyatı gibi bisi valla… :)

bu arada senin kaporta-boya konusunda super fiyat veren tamirci tanıdıkların vardı… benim aracın bir isi var, cepten ararım seni…

faceless
      Katılımcı

:) peki tamam benim telefon numarası değişŸti ama.. yenisi yok sanırım sende mesaj atıyorum….

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.