Ana Sayfa Forumlar Forumlar Forum Hakkında EN BEGENDıGıNıZ EGZOZ MARKASI HANGıSıDıR?

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      BORLA
      Katılımcı

ArkadaşŸlar lütfen herkes en beğendiği veya kullanıp memnun kaldığı egzoz markasını yazsın?

the_judge
      Katılımcı

imprezalara en iyi magnex gider en iyi sesi ve performansı o veriyormuşŸ.ama borla deyince aklıma zender ,zender diyincede aklıma vw gelir :Dbirde ekzostçu suayip

72camaro
      Katılımcı

flowmaster

XLR-V
      Katılımcı

Corsa Performance

piyu
      Anahtar yönetici

borla :) :) :)

BORLA
      Katılımcı

piyu zevkini takdir ediyorum abi sende olmasan bi BORLA fanı bulamıyoduk..Bu arada amerikanaraba.com üyelerine Borla ürünlerinde bi promosyon yapalım istiyorum..mesela sitede satılabilir mi? belki siteyede katkısı olur.ne dersin bi fikrin varmı?

LS1aa
      Katılımcı

8) SLP 8) (Street Legal Performance)

piyu
      Anahtar yönetici
      BORLA wrote:
      piyu zevkini takdir ediyorum abi sende olmasan bi BORLA fanı bulamıyoduk..Bu arada amerikanaraba.com üyelerine Borla ürünlerinde bi promosyon yapalım istiyorum..mesela sitede satılabilir mi? belki siteyede katkısı olur.ne dersin bi fikrin varmı?

ben esasında senin soruna, birazda sana yakın cevabı vererek espri yapmıstım ama espri olsada olmasada yazılan tüm markalar iyi markalar…

bazı modellerde bazı markalar cok basarılı oluyor ama…muşŸis guzel sesi oluyor…

NOMAD
      Katılımcı

Bahsi geçen susturucuların hepsi piyasanın önde gelen markaları ve herbiri farklı araçlarda farklı amaçlara yönelik uygulamalarla öne çıkıyorlar.

Ama ben en çok kendi yaptığım susturucuların sesini beğeniyorum 😆 Hem tınısı kendi zevkime uygun oluyor, hemde kendin yapmanın vermişŸ olduğu tatmin birleşŸince daha bir farklı oluyor.

NOMAD
      Katılımcı
      BORLA wrote:

Distributorluk gibi bir konumunuz mu var? Eğer öyleyse irtibata geçelim çünkü aynı ürünle ilgili çalışŸıyoruz.

Serdar Döleniye
      0535 390 4004

BORLA
      Katılımcı

Evet distribütörüz . profilimdede yazıyor. http://www.garajj.tv sitesinden ürünlerimize ve bize ulasabilirsiniz.(NOMAD)

kdrozr
      Katılımcı

flowmaster..ama trde nerden bulunr ki…? borla da çok ii..

v8ciyiz
      Katılımcı

boru susturucu nasıl bişŸi ses açısından.. sağa sola birer tane koysak başŸka bişŸi koymadan.. nasıl olur. boru susturucuya bozuka da deniyomuşŸ…

poweroto
      Katılımcı

amerikana flowmaster avrupa yada japon arabalarına HKS bide performans eksoz diyincede iskender ;)

Vakkas GUNESHAN
      Katılımcı

tabiki de borla egzost sistemi

sschevyss
      Katılımcı

açıkcası bizim baksan sanayi sitesinin eksozlarından başŸka bişŸey kullanmadım ama:laugh: kulak dolma bilgilerle söylüyorum, borla eksoz sisteminde akramın borularında kıvrım çok az olduğu için en iyi sesi veren marka olduğunu duymuşŸtum, alacak olsam ilk borlayı düşŸünürüm bence BORLA:unsure:

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.