Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar istanbuldaki amerikancılar buluşma etkinlik varmı?

27 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      tsport
      Katılımcı

istanbuldaki ameikancılar olarak etkinlik buluşŸma yok mu

Angelus
      Katılımcı

Olacak inşŸallah yakında bir istanbulda buluşŸabilirsek hep beraber :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bende bende gelcem bende :)

paintitblack
      Katılımcı

bende gelmek isterim, bu siteden sadece piyu’yu tanıyorum, hem onu görmüşŸ olurum hemde diğer arkadaşŸlarla karşŸılaşŸırım…

v8ciyiz
      Katılımcı
      Angelus wrote:
      Olacak inşŸallah yakında bir istanbulda buluşŸabilirsek hep beraber :)

genel bi organizasyonmu olacak yoksa kendi aranızdamıdır, önceden tarih verirseniz izmirden 3-5 amerikan gelmek isteriz.

Angelus
      Katılımcı

genel olur tabiiki. herkes davetli olur.

mugatse
      Katılımcı

bu olay şŸu 1.2 ay içerisinde olsa süper olur

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hadi buluşŸalım :)

enwrc
      Katılımcı

kaç zamandır burda üyeyim sadece amerikan draglarına gittim

şŸöle güsel bi organizasyon olsada hepimiz tanışŸssak 😉

bu işŸi yapsa yapsa piyu yapar :P

the_judge
      Katılımcı

organizasyonlar nerde oluyo genelde?bende gelmek isterim müsait olursam.bi tanışŸalım:)

firrebird
      Katılımcı

açıkçası üyeler nerdeyse organizayon da orada oluyor :)
      istanbul için konuşŸacak olursak, hemen herkesin kolayca ulaşŸabileceği merkezi yerlerde olabiliyor; beşŸiktaşŸ gibi, kadıköy gibi vs vs ;)

2007 yılı bahar ve yaz dönemini maalesef kaçırdık..
      ama sonbaharın ılık havasında da pekala birşŸeyler yapabiliriz, ne dersiniz arkadaşŸlar..?
      plan olmaktan çıkarıp icraat haline getirelim derim ben :)

gerçi balık fiyatları da pahalı gidiyo bu aralar 😯
      hani rakı-balık yaparsak diye dedim 😈

enwrc
      Katılımcı

ben içki içmiyorum ama büyük bi zevkle eşŸlik etmeye gelirim

hadi o zaman bi yer belirlensin toplanalım:)

paintitblack
      Katılımcı

belkide sonkez, havalar kötülesmeden riva, polonezkoy tarafalarinda mangal vs biseyler yapilabilir, (direk girtlak dusunuyorum, benim gobek baska bi arabaya sigmiyor zaten) iyi bi plan programla arabasiz arkadaslarida zor durumda birakmayiz herhalde? Yani artik birileri bisey yapsinda goruselim, tanisalim… bana komsu bi ton amerikanci var (kozyataginda) ama hicbirini tanimiyorum…

enwrc
      Katılımcı

valla pasif bi üye olarak buluşŸmayı ben düzenlicem olmazzssa

piyudan ses çıkmıyo :)

firrebird
      Katılımcı

adminimizin de güzel bi organizasyona imza atmasını bekleriz :) tabiki hep birlikte, herkesin işŸin ucundan tutması olaya daha da güzel bi tat katacaktır..
      ama şŸu da var, adminimiz organize etmişŸ yada üyelerden biri düzenlemişŸ, hiç farketmez.. önemli olan birşŸeyleri paylaşŸabilmek. kendisinin de dediği gibi bi toplantıda belki 2-3 kişŸi olur ama sonra zamanla kişŸi sayısı artar ;)

o zaman bi sayım yapalım;
      1.enwrc
      2.paintitblack
      3.ben

başŸka kimler geliyoo.. :?:

mugatse
      Katılımcı

valla arkadaşŸlar havalar iyice bozmadan yani şŸu 3 hafta içinde süreyyapaşŸada buluşŸalım

Angelus
      Katılımcı

Dur ben bu olaya bi el atayımm..

Zaman : Bayramdan sonraki hafta sonu

Mekan : ?

Katılımcılar : Ben,Mehmet Ali beeyy, Paintitblack , enwrc,Metehan,Riko,ılletyus, Kambersiz dügün Kenanssız ….. olmas….. veee???????

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

bende gelebilirm,yer uzak olmazsa..ornegin besiktas cok iyi?

enwrc
      Katılımcı

bayramdan sonraki hafta eskişŸehirdeyim arkadaşŸlar lütfen bensiz yapmayın organizasyonu ::(

firrebird
      Katılımcı

memet ali mi? o kim yaww..!? 😆

Angelus wrote:
      Katılımcılar : Ben,Mehmet Ali beeyy, Paintitblack , enwrc,Metehan,Riko,ılletyus, Kambersiz dügün Kenanssız ….. olmas….. veee???????
      firrebird
      Katılımcı

evet arkadaşŸlar hade bakalım, operation şŸunderbolt, organizasyon zamanıı 8)
      ayarlayın işŸlerinizi güçlerinizi..

şŸimdi toplu buluşŸmalarda şŸu geyik her zaman vardır ve olacaktır da;
      o gün benim programım var, şŸu gün yapsak olmaz mı? yaw tabiki olur ama alternatif olan 2. gün de bir başŸkasına uymayacak belki.. :? gönül ister ki herkesin gelebileceği şŸekilde uygun bi gün olsun ama bu mümkün olamıyor maaleseff 😥 onun için arkadaşŸlarım, belirlenen buluşŸma günü için kendimizi ayarlamaya çalışŸalım.. 😉

enwrc
      Katılımcı

peki bayramda buluşŸma yapsak olmazmı 🙄 :?:

enwrc
      Katılımcı

arkadaşŸlar böle paarlık yapıyomuşŸum gibi bi izlenim olmasın sizde gün belirlensin diye zarf atıyom :)

paintitblack
      Katılımcı

aslında bayramda hava güzel, pazar günü güzel gözüküyo hava. peki beni mazur görün ama, (olursa böyle bişŸeye ilk kez katılacam çünkü) bu tip buluşŸmalara eşŸler geliyormu? eşŸimde bayaa bi sever ve ilgi duyar amerikanlara ama malum, bizim kadar değil. bi süre sonra sıkılırsa diye korkarım, eğer yalnız kalırsa…

enwrc
      Katılımcı
      paintitblack wrote:
      aslında bayramda hava güzel, pazar günü güzel gözüküyo hava. peki beni mazur görün ama, (olursa böyle bişŸeye ilk kez katılacam çünkü) bu tip buluşŸmalara eşŸler geliyormu? eşŸimde bayaa bi sever ve ilgi duyar amerikanlara ama malum, bizim kadar değil. bi süre sonra sıkılırsa diye korkarım, eğer yalnız kalırsa…

genelde bu tip buluşŸmalarda beyler revaçtadır ama burada konuşŸalım bu konuyuda eşŸler gelicekse bilgimiz olsun ona göre hareket edilsin 🙄

firrebird
      Katılımcı

rica ederiz ne demek..
      daha önceki buluşŸmamızda eşŸlerin de katılımı söz konusu olmamışŸtı, tahmin edeceğiniz üzere biz erkekler zaten anca toplanmışŸtık :)

geçen buluşŸmamızda eşŸlerin/sevgililerin katılımı söz konusu olmamakla birlikte, bu sefer için neden olmasın herkese uyarsa olur tabi ki diye düşŸünmekteyim… ama şŸu da var herkesin eşŸi yada sevgilisi amerikancılar buluşŸmasına sıcak bakar mı, ondan emin değilim :D malum sohbet,muhabbet amerikanlar odaklı oluyor ağırlıkla..

paintitblack wrote:
      paintitblack
      Katılımcı

işŸte evet, benim çekincem de bu zaten. erkekler beygir, hacimden bahseder ve doymaz, arabanın altında ne var, üstünde ne var derken eğlenir gederiz, ama eşŸler için aynısı söz konusu -olamayabilir- sıkılırlarmı acep?

enwrc
      Katılımcı
      paintitblack wrote:
      işŸte evet, benim çekincem de bu zaten. erkekler beygir, hacimden bahseder ve doymaz, arabanın altında ne var, üstünde ne var derken eğlenir gederiz, ama eşŸler için aynısı söz konusu -olamayabilir- sıkılırlarmı acep?

kesinlikle sıkılırlar :D

27 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.