Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar tr.de bilmedi?imiz challenger"ler varmy? :P

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      poweroto
      Katılımcı

işŸte hiç görmediğimiz :woohoo: challenger"ler.aslında bi arayıp konuşŸmak lazım ne diyecekler diye.

http://www.sahibinden.com/www_ridesturk_comWQQaXQQ8128877WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/dehset_otesiWQQaXQQ10108769WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/efsanee!_1970_challenger_str_8_ozel_yapim!!_kolleksiyoncular_yadWQQaXQQ10477621WQQpXQQdisplayitem

fehmi
      Katılımcı

bakarken bile acaip keyif veriyor insana hele bide canlısına binmek ne zevki sefadır allah bilir
      teşŸekürler resimler için

riko
      Katılımcı

ǜçüncü ilandaki 70 Challenger 2008 de restore mi edilmişŸ, yoksa sıfırdan replika olarakmı üretilmişŸ tam anlayamadım.

ıkinci anlayamadığım şŸeyde niye o kadar emekten sonra V8 yerine 6 silindir makina koymuşŸlar :ohmy:

ǜçüncü anlayamadığım şŸeyde, ilk iki ilanda niye temsili resim kullanılmışŸ :)

fehmi
      Katılımcı

RıCO sen bir dedektiflik bürosu aç baba acaip işŸ yaparsın valla
      :laugh:
      ama aynen söylediklerine katılıyorum özellikle neden 6 silindir amerikan dedinmi akla herşŸeyden önce v8 gelir

Anonim
      Ziyaretçi

riko,

beyaz olan restore edilmişŸ, orjinali 6silindi yerden 3 ileriyken restorasyon/modifikasyon sonrasında 6.1lt yeni hemi makine koymuslar 460hp dyno 390hp arka tekerlekte veriyormus…

temsili resim koyma sebepleri bu aracların burada olmamasından dolayıdır. Ayrıca alıcı var mı yok mu onu da kontrol ediyorlar, riske girip satılmayacak bir araba getirmekte istemiyorlar.

diğer yandan şŸuanda getirebileceklerini de sanmıyorum, amerika’da tam olarak satısta degil sanırım…

poweroto
      Katılımcı

bunlara benzer hergün değişŸik ilanlar çıkıyor. amaçları makara yapmaya benziyor bence. bende şŸimdi bi 69 rs ss camaro ilanı versem aracın resmini amerikadaki bi 69 rs ss" den alsam o aracın bilgilerinide aynen kopyalasam bide fiyatı 10000 ytl yapsam :P nolucak ne kazanıcamki. bence ilanlara bakarken bunlara dikkat edin. ;)

riko
      Katılımcı

Piyu yazan:

Quote:
      beyaz olan restore edilmişŸ, orjinali 6silindi yerden 3 ileriyken restorasyon/modifikasyon sonrasında 6.1lt yeni hemi makine koymuslar 460hp dyno 390hp arka tekerlekte veriyormus…

Evet, ben yazının başŸını okuyup yorum yapmışŸım .:)

poweroto, dediğin gibi makara ilan çok piyasada, ama ilk ilanın sahibi Ali Kuranel, eğer isim benzerliği yoksa, Renç Koçibey, Demir Bükey ekolünden eski otomobilcilerden biri.
      Yani en azından o ilan makara değildir.

poweroto
      Katılımcı

evet dediğin doğru onun piyasada bi çok arabası var ve otomobilci birisidir. ben o linki arabanın ist.tte olmadığını göstermek için koydum ve araba hakikatende tr.de değil zaten çokda belli. yeni challenger"i tr.ye getirecektir ve bunun için araç buraya gelmeden ilan vermişŸ olabilir.

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.