Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar benimde bir amerikanım olacak artık….

• Bu konu 12 yanıt içerir, 6 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce faceless tarafından güncellenmiştir.
12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      emrekaan
      Katılımcı

arkadaşŸlar biraz komik olsa da babamla iddaya girdik. eğŸer 15 kilo verirsem babam bi chevy impla alacak!!!! 😆

yemin ettirdim. ve şŸimdi ölüm diyetindeyim. bi kaç ay sonra elimde olacak impala. hehehehehe çok mutluyumm yaa. bu mutluluğŸumuda sizinla paylaşŸmak istedim. 15 yaşŸında olmam onemli deil. araba zaten babamın üzerinde olacak….

nasıl güzelmi? (burak abi silme lütfen. çünki gerçek sölüyorum. gereksiz deil:))))

faceless
      Katılımcı

insallah hadi hayirlisi diyelim :)Yalniz ehliyet olayini napican mahkemeye basvurup yasinimi büyütücen..? ayrica sen 3. drag yarislarina gel seni bitane arabanin ön kaputuna yüzün asagi bakar sekilde bagliycam.Ne çene var be kardesim sende… :) Alinma kizma sakin saka mahiyetinde diyorum bunlari…

Pontiac301
      Katılımcı

1:18 ebadında var istersen satarım sana…hemde 64 SS

Szopen
      Katılımcı

Mehmet siyah mı o ? bendede var ondan :D Bu arada 4dr bulabilen varmı hiç?

Lowrider
      Katılımcı

Emrecim işŸallah olur ama şŸunu söyleyim ölüm diyeti falan bunlar saçma şŸeyler umarım ciddi değŸilsindir. HiçbirşŸey sağŸlığŸından önemli değŸildir unutma.

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:6632a82343=”emrekaan”]arkadaşŸlar biraz komik olsa da babamla iddaya girdik. eğŸer 15 kilo verirsem babam bi chevy impla alacak!!!! 😆

yemin ettirdim. ve şŸimdi ölüm diyetindeyim. bi kaç ay sonra elimde olacak impala. hehehehehe çok mutluyumm yaa. bu mutluluğŸumuda sizinla paylaşŸmak istedim. 15 yaşŸında olmam onemli deil. araba zaten babamın üzerinde olacak….

nasıl güzelmi? (burak abi silme lütfen. çünki gerçek sölüyorum. gereksiz deil:))))[/quote:6632a82343]

saglıgın icin kilo ver ama araba ugrunda diyet yapma… daha dun haberlerde kotu seyler duydum…allah korusun… baban senin kiloların ileride sana sorun yasatacagını bildiginden seni ikna edebilecek en buyuk odulu vermis… sende normalde yapmasan bile amerikan icin yapacaksın… sakın kısa zamanda kilo verme… yavas yavas ver… saglıgını bozma… yoksa zaten hicbir anlamı kalmaz…

(mesajların gereksiz olup olmadığŸına admin ve moderatorler karar verir, mesajlarına boyle seyler yazma antipatik oluyor… yazdım da silinmedi diye dusunme sakın, dogru yere, dogru tarzda forum kuralları cercevesinde yazmıssındır, o yuzden silinmemişŸtir…)

emrekaan
      Katılımcı

[quote:0b1edfbbdb=”faceless”]insallah hadi hayirlisi diyelim :)Yalniz ehliyet olayini napican mahkemeye basvurup yasinimi büyütücen..? ayrica sen 3. drag yarislarina gel seni bitane arabanin ön kaputuna yüzün asagi bakar sekilde bagliycam.Ne çene var be kardesim sende… :) Alinma kizma sakin saka mahiyetinde diyorum bunlari…[/quote:0b1edfbbdb]

babam nazillideki polisleri tanıyo. babamın arkadaşŸları. ayarlar babam polisleri. 3. draga da inşŸallah impalamla gelecem. ama benim yarışŸmama izin verirmisiniz bilmem. arabayı babam getirir oraya. ama siz beni yarışŸtırmazsınız dmi. ehliyet istersiniz. 😆 ……

piyu
      Anahtar yönetici

ehliyetsiz yarışŸman sözkonusu değŸil, deneme bile yapamassın… sakın…

Szopen
      Katılımcı

[quote:ca97c6003d=”piyu”]ehliyetsiz yarışŸman sözkonusu değŸil, deneme bile yapamassın… sakın…[/quote:ca97c6003d]

Piyu eminmisin? 15 yaşŸında çocuğŸun bilmemne body kitli 106 GTI ile draga girdiğŸini gördüm. Aynı gün yine ehliyeti olmadığŸına emin olduğŸum birinin GMC jeep ile yarışŸtığŸını gördüm :)

piyu
      Anahtar yönetici

kendi adıma konusuyorum, yasının kucuk oldugunu dusundugum birini yarıstırmam, ehliyetini sorarım, emin olunca yarıstırırım.

emrekaan
      Katılımcı

2 gün bişŸi yemedim sonra dayanamadım, şŸimdi 110 oldum. vermem zorlaşŸtı. ama şŸimdi spora başŸladım. biras verdirir o…

bi de ehliyetsiz yarışŸan çok gerçekten. deneme bari yapsam olmas mı??? :(

piyu
      Anahtar yönetici

emrekaan bu sorunu cevap vermeye değŸer bulmuyorum…(biraz daha mantıklı sorular sormanı istiyorum)

nasıl bir deneme yapmak istiyorsan sabahın 4unde babanla beraber cıkarsınız… o sana uygun biryer bulur denersin…

faceless
      Katılımcı

Aynen bende onun icin bu forum’u kitliyorum..Bunun yerine

http://www.amerikanaraba.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=2851#2851

yukaridaki açilan forum’da biseyleri paylassak..?????????????

Emre Kaan!! Abisi Yeter..Ben bidaha böyle abuk subuk seyler yazmani istemiyorum….Harbi Harbi yeter…..!!

Biz biseyleri tam düzene sokalim hani hersey yerli yerine otursun istiyoruz, sen garip garip seyler yaziyorsun.insallah seninde amerikanin olur…!!Ama Amerikan Araban olsada olmasada bazi seylere katkin olsun, hI olmuyormu bak izle abuk subuk seyler yazma…!!!

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.