Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar [b]64 impala [/b]

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      buriford
      Katılımcı

herkese selamlar

bende uzun zamandır siteyi takip eden amerikan delisiyim.fakat yaışŸmalarınıza pek ortak olamadım sadece okumakla yetindm.neyse,benim 64 direkli belar in vardı ,toplanması gerekiyorsu uğŸraşŸamadım biraz da maddi problemler hata edip de satmışŸ bulundum,daha doğŸrusu başŸka bir araçla takas ettim.şŸimdi hiçbir araba bana onun verdiğŸi hazzı vermiyor.inanırmısınız kokusu hala burnumda.insanlar benimle alay ediyorlardı külüstür falan diye, siz de muhatap olmuşŸsunuzdur böyle muhabbetlere gerçi.aslına bakarsanız bi amerikancıların hepimizin diğŸerlerinden kesinlikle farklı olduğŸumuzu düşŸünüyorum.

herneyse sonuca geleyim.şŸimdi artık eski haz aldığŸım günlerime dönmek istiyorum ve 64 tek kapı, hardtop, direksiz,manuel,koldan vitesli,düşŸük-iyatta(çünkü kendim toplamak istiyorum) bir 64 arıyorum.site sakinlerinin dikkatine lütfen bilenler bilmeyenlere, duyanlar duymayanlara haber salsın.

şŸimdiden herkese teşŸekkür ederim.bundan sonra daha çok forumlarda yer almaya çalışŸacağŸım.

kopyasını yapmayı düşŸündüğŸüm 64 e de bakmanızı ve yorumlarınızı da bekliyorum…

http://www.carnut.com/cgi-bin/02/_image.pl?/show/02/lou/nat441.jpg

http://www.carnut.com/cgi-bin/02/_image.pl?/show/02/lou/nat987.jpg

Anonim
      Ziyaretçi

Selam buriford 65 impala olsa olurmu?

buriford
      Katılımcı

hayır. ne 63 ne de 65 olur. 64 ü haddinden fazla beğŸeniyorum.

Lowrider
      Katılımcı

65 ne kadar :)

piyu
      Anahtar yönetici

lowrider projesinin kokusunu aldım… akbabalarrrrrrrrr

buriford Aranan Araba ilan tahtasının amacı araba arayanların yazması, forum’lara sadece uyeler geliyor ama ilanları herkes gorebiliyor… oraya bir ilan gondermen iyi olur…

buriford
      Katılımcı

bir de merak ediyorum şŸu ortaca daki amerikanlar hurdaya mı ayrılmışŸ yoksa satınalınabilir araçlarmı?

Anonim
      Ziyaretçi

[quote:16a1c21cc0=”Lowrider”]65 ne kadar :)[/quote:16a1c21cc0]Selam .Tayfun abinin 65 impalası var direksiz 350 motor ve şŸanzuman yeni toplanmışŸ harika bir amerikan 10.000$

Lowrider
      Katılımcı

O temiz ve pahalı bi araba ya bana.
      3 10 paraya araba lazım :)

piyu
      Anahtar yönetici

al işŸte Ulkemiz bir Boogeyman daha kazandı… sizi 3 10 paracılar sizi…. 😆

Lowrider
      Katılımcı

oooo özel ders bile alıyorum artık. Araba nasıl tırtıklanır dersleri hehe

piyu
      Anahtar yönetici

oooo sensei bu işŸte usta’dır… zamanında istanbul’daki her camaro’dan bir parça tırtıkladığŸı anlatılırdı… hertürlü sökme takma işŸinde 10 kaplan gücündedir… tüm vidaları söker…..zhauhauahauha 😆

Lowrider
      Katılımcı

ehehee öle ya bi ara camaro alıcam diye arıyodum yok onu alma onun suyu eksik bunuda alma bununda bilmemne dişŸlisi yok falan adam sayıyodu ehehe.

piyu
      Anahtar yönetici

bu arada onların neden eksik oldugunu tahmin edebiliyorsundur sanırım… ben gozumle gordum 2 camaro’dan 1 saglam parcalardan 1’de kotu parcalardan yaptı…ve kotu parcalardan yaptıgını yuksek fiyattan sattı….. eheuheuehueheu

yaw benzin deposunu bile degistirdi be bu adam……ehuehueheuehe

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.