Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar çar çöp parça lazlm

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ozz
      Katılımcı

millet, dukkanlmln conceptini degistiriyorum..chevy cafe mode`una geciyorum, yada mustang cafe(hadi fordcular uzulmesin) elınızde kullanmadlglnlz verebileceginiz parca varsa bır an evvel goruselım)ramazanda tadılat var) misal ata ile gorustuk, 67nin yarlslnl kesip on taraflnl yollamayl kabul etti(ucuzmus ya onun araba) hatta ne dese begenirsin, yarlsl degil tamaml feda olsun benim chevroletci kardesime demezmi? duygulandlm valla..allah razl olsun.. ona gore sizde yapln bi klyaklar!!!! 8)

chevyman
      Katılımcı

merhaba ozz ben tarkan sana camaro pancuru ve direksiyon benden

Boogeyman
      Katılımcı

sen o direksiyonu bana ver ben ona Rochester karbüratör vereyim.

ıkinize de uyar mı ?

chevyman wrote:
      merhaba ozz ben tarkan sana camaro pancuru ve direksiyon benden
      amerikancý
      Katılımcı

Selam ozzz ben senin cafe’yi gördüm galiba Chevy cafe yazıordu ve içerde 56belair’den koltuk vardı.Göztepede…

ozz
      Katılımcı

malesef hayır, cünkü kusadasındayım,malesef bu chevy cafe concepti yapamadım cunku belediye dükkanların anasını aglattı abuk sabuk pergole-catı düzenlemeleri adı altında dolayısıyla yıkmamak için böyle bi tadilat yapmadım ama elbet bigün uygun bi yer bulursam yapıcam ;)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

abi yaparsın merak etme söz sana memlekette yatak altı yaptığımız parçalardan krang lardan falan vercem hala duruyosa ben gitmeyeli 4 sene falan oldu da :D babanem atmamışŸtır inşŸalah

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.