Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar 1932 ford(önden) ve di?er 3 çizimim :)

• Bu konu 24 yanıt içerir, 11 izleyen vardır ve en son 18 yıl önce burAAk tarafından güncellenmiştir.
24 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      emrekaan
      Katılımcı

323bf.jpg
      lastscan7zg.jpg
      550pl.jpg
      tpocopy5hv.jpg

transamumut
      Katılımcı

Bence sen bu resimleri avrupa araçlarda dene amerikanları farkında olmadan avrupa spor otomobillerine benzetmeye çalışŸmışŸsın.amerikanın kendine bi has cizgileri vardır o arabaları 400 mt dende görsen tanırsın ama bu arabalar avrupayi amerikan olmuşŸ o belair in arka camının üstünde olan kanat tofaşŸlarda pejolarda var enteresan bi durum yani))).Vede ford un arkasındaki kanat dtm kanadı sanki hadi onu es gecelim o arka çamurluk ne öle bence arabayı gerektiğinden fazla şŸişŸirme.bunlar benim yorumum.

emrekaan
      Katılımcı

vallaha ben kendime göre modifiye ettim.. yorumunuz için çok sağolun.. en azından dikkate aldınız :) ama bunlar benim görüşŸüm.. yani ben böyle seviyorum.. o chevy de sadece bir modifiyenin taslağı.. yani resim kartonuna geçirmeden önceki taslakları. nasıl modifiye edeyim diye.. ama zaten o da bitti.. şŸu an. ve bu çizimle alakası olmadı. tam tamına bir hot rod oldu… 0 dan bir chevy oldu.. her yerinde AMERıKANCA oynadım ;)

bu arada 32 ford da arka çamuşŸluğu çıkarıp, yerine kabarttım.. işŸte arka çamurluk yerin kabartma.. ama ben bunu iteyen kosankaptan arkadaşŸımdan da yorum bekliyorum..
      saygılar

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Yalniz 32 Ford unun Hot Rod la alakasi bile yok…

emrekaan
      Katılımcı

ya apo, hotrod modifiye demek değilmi;?? yani özel modifiye. bence bu demek. aslını bu yansıtıyor . korsan kaptan nikli arkadaşŸ da benden böle bişŸey istedi (ferrari fln diodu) bu yüzden böyl yaptım.. ama tabii yorum yorumdur :)

sağol

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Hot Rod un modifiyeyle alakasi bile yok…Aksi takdirde Rat Rod da modifiye demek olurdu…!!!!

Hot Rod kelimesi tam emin degilim ama isinan manifol dan geliyor…
      Rat Rod da yeni gibi birşŸey…Hot Rod dan farki yok, sadece tek farki astar boya atilmis olanlara Rat Rod deniliyor…Cogu kişŸi buna karsi olsada…
      Cunku orjinali Hot Rod dur…

ata recai
      Katılımcı

EMRE ELEŞTıRıLER MORALıNı BOZMASINN… LJıZıMLERıNDE
      HERTǜRLǜ SEYı DENE OLUP OLMADIÐINI ZAMAN GELJTıKCE KENDıN
      DAHA ıı ANLARSIN …YANıııı DEVAMMMMMMMMMM

Anonim
      Ziyaretçi

emre senin çizmlerideki en büyük sorunun bi tasarımcı arkadşŸa vardı yanımda forlmara bakarken o söyledi hatda bana da doğru geldi amerikanların motor kaput bölümü uzun olur sende hiç belli olmuyormuşŸ görüşŸ açısını motor kaputunun uzun olduğu görülebilicek şŸekilde çizmen gerekirşŸmişŸ unutma motor kaputu uzun olacak.

emrekaan
      Katılımcı

ok yorumlar için çoooook tşŸk ederim :)) eleşŸtriler dikkate alındı :)

ata recai
      Katılımcı

emre bir ara benim mustang i cizersen cok memnun olurum :)

Anonim
      Ziyaretçi

Emre kardişŸ al sana bide örnek
      e19ds.jpg

Bluesman
      Katılımcı
      Eleanor68 wrote:
      Emre kardişŸ al sana bide örnek
      e19ds.jpg

bunu nerden buldun ? süper bir çizim
      yaa bunların yüksek çözünürlükte olanları nerden bulurum
      bastırmak istiyom duvara asmak istiyom

piyu
      Anahtar yönetici

yüksek çözünürlükte foto nette yok… belki emule filan tarzı ama cok cok nadir…

Bluesman
      Katılımcı

evet tilt oluyom, bende belli yüksek çözünürlüktekileri photoshopta birleşŸtirip 6000 10000 gibi posterler yapıyom :)

piyu
      Anahtar yönetici

emre sana bir ogrenciden cizim…

full_JEFFS%20HOT%20ROD%20resized.jpg

firrebird
      Katılımcı

Selam Emre kardeşŸ,

Bence ’32 Ford çizimin gönderdiğin çizimler içinde perspektifi ve oran-orantısı en düzgün olanlarından biri.. 😉 LJok özendiğin belli, özellikle kaputunun devamından arabanın arkasına doğru uzanan kuşŸaktaki belirginlik benim çok hoşŸuma gitti.. ǖn kısım biras daha dikkat çekici olabilir.. Tek gözümü tırmalayan spoiler’in oldu, daha sağlam duran bi spiler ya da hiç spoilersiz bile olabilir.. Ama tabi zevk ve hayal gücü senin 😉

Bunun dışŸında genel olarak şŸunu söyleyebilirim; çamurluk ve bağlantısında tekerlekleri çizerken extra özenli ol derim.. Zira bu noktalardaki yanlışŸ detaylar göze çabuk batar, doğru detaylar göze hoşŸ gelir.. Amerikan çizimlerindeki uzun kaput detayını da atlama

Aaah aah ben de çizerdim bi aralar da sora sora koptuk :)
      çizimlere aynen devam emre

emrekaan
      Katılımcı

tüm yorumlar i,çin sağolun..

piyu wrote:
      emre sana bir ogrenciden cizim…

full_JEFFS%20HOT%20ROD%20resized.jpg

abi bu araba BENCE benimkilerden daha kötü. gövde iyi ama tekerlekler kötü..

amerikancý
      Katılımcı

HotRod diye “piyu” nun verdiği tasarıma denir :D Bu arada HotRod tamamen elle oluşŸturulan özel tasarım ile yapılan aletlerdir.Bende tasarım yapıorum.Birazdan webcam’le fotolarını alır size gösteririm…

alper
      Katılımcı

gerçekteh harika bende meraklıyım ama bu kadar iyi çizemiyorum

burAAk
      Katılımcı

HAYDıııı TASARIMCILAR BURAYAAAAAA :D Ne çok çizim yapan var herkes burda toplanmışŸ :D Bu arada iyi tasarım.bende çiziorum hemde 13’ümden beri…Vaktim olursa yollarım :)

emrekaan
      Katılımcı

işŸte emek hırzızlığı!!!

bu günlerde emek hırsızlığı olayları o kadar ilerledi ki her şŸey çalına biliyor artık..

Emek Hırsızlığını Görmek ısterseniz Tıklayın….

bir insanın emek emek uğraşŸıp, alın teri döktüğü şŸeyleri çalmak ne kadar kolay!! ne kadar acizlik!!! dilerimki bana bunu yapan aynısını kendi bulsun. sinirden hala titriyorum yaa!!!!

admin ve moderatörlerimden de özür diliyorum. sadece bilgilendirmek için yaptım. bu mesajımın silinmemesini arz ederim ki bir daha böyle olaylar yaşŸanmasın. :( :(

saygılarımla
      emre kaan şŸahan

piyu
      Anahtar yönetici

hata sende… bu resimlerinde watermark ile adını yada copyright(olmadı halde) yazmalıydın…

bunu gonderen ya bilerek yapmıs seninle dalga gecmek icin…ya da kafası az calısıyor… senin adın olan yeri silmek toplam 2 dak. alır… hatta istersem kendi adımı da yazarım… photoshop biliyorsan bunları yaparsın… yok bilmiyorum dersen bana gonder sana kıyak yapıp ustune ekliyim…

cokta abartılacak bir durum da degil… rahat ol… zaten anlamıslar… girip bunlar benim de olsun bitsin…

DeSerT
      Katılımcı

Bunlara gerenk yok…

emrekaan
      Katılımcı

ok arkadaşŸlar. gripin aldım. geçicek inşŸallah :D

burAAk
      Katılımcı

HerşŸeyin hırsızlığı çıktı birazdan bende gönderecem resim allah bilir onuda çalarlar…ŞıDDETLE KINIYORUM 👿

24 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.