Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar ATAMIZA YAPILAN ÇıRKıN SALDIRIYI KINAYALIM

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      -aLicaN-
      Katılımcı

KENDıNı BıLMEZ Bı MALESEF BELEDıYE BAŞKANLARIMIZDAN BıRıNıN ATAMIZA KARŞI SǖYLEDıÐı KONUŞTUÐU LJıRKıN SǖZLERE SESSıZ KALMAMALIYIZ BUYRUN HEP BERABER TEPKıMıZı OY VEREREK DıLE GETıRELıM
      [img]http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6054107.asp?m=1&gid=112&srid=3601&oid=1[/img] http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6054107.asp?m=1&gid=112&srid=3601&oid=1

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

aslında siyaset tartışŸmayı sevmiyorum ama büyük saygısızlık, ǖzellikle bahsi geçen Mustafa Kemal ise insan ister istemez aşŸağılamaya çalışŸanlara kin duyuyor.

burning_tires
      Katılımcı

yazık valla ne diyim… sinir bozucu durumlar bunlar…

illetyus
      Katılımcı

Ustad bizlerden cok once bunun gibilere soylenecek seyi layiki ile soylemis, bize tekrar edip hatirlamak kaliyor….

ısgaldeki hali sakin unutma
      atatürk’e dil uzatma sebepsiz
      sen anandan yine çikardin amma
      baban kimdi bilemezdin serefsiz.
      NEYZEN TEVFIK

Not Siirin son dortlugudur.
      burning_tires
      Katılımcı

atamıza dil uzatanlara kapak olsun bu dörtlük…

sschevyss
      Katılımcı

savaşŸ zamanında dahi bi milletin gururunu incitmemeyi düşŸünen, yere serilen bayrağı kaldırtarak üstünden geçmeyen atama yapılan bu tebiyesizliği tepki bile veremedim duyduğumda, ama aklıma kısa bi hikaye geldi hemen;
      bir küçük kız babasını evde bekliyor babası geldiğinde bakıyorki paçası yırtılmışŸ, küçük kız hemen soruyor baba paçana nodu niye yırtıldı, babas da diyor köpek saldırdı ve paçamı ısırdı, küçük kız hemen hiddetle cevap veriyor; peki baba sen nye onu ısırmadın, baba biraz tebessüm ederek cevap veriyor, o beni ısırırsa ağzı pisleenmez, ama ben onu ısırırsam, O KǖPEK benim ağzım pislenir

itle t olmaya gerek allahtan şŸeref fukaraları…

özür dilerim bende amacını aşŸan bi laf ettim diyeyimde utanmadan sayın başŸkan gibi 😈

umitkarabodrum
      Katılımcı

terbiyesiz lik ya ne biçim bir insan bu ya

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Exit mobile version