Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Istanbul’daki Üyelerimiz merhabalar AIRBRUSH i?iyle u?ra?yyorum

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      tufan türkmen
      Katılımcı

ArkadaşŸlar airbrush işŸine başŸladım daha öncesinde resimle uğraşŸıyorum avcılar ambarlı kavşŸağında kocabıyıklar sonax oto tamir vede boya atolyesinde yerimi açtım ilgilenen arkadaşŸları beklerim bana yazmak isterseniz msn adresime yaza bilirsiniz gerekli bilgileri veririm herkese şŸimdiden hayırlı bayramlar diliyorum. [img size=640]http://amerikanaraba.com/media/kunena/attachments/legacy/images/IMG_0001.JPG[/img]

Ogulcan öðüt
      Katılımcı

gerçekten basarılı bişŸi gibi görünüo burdan :D bu tarz seyleri yani böle seyler için deilde amerikancıların genellikle stripe tarzı seyler için gelcegini düşŸünüyorum stripe atıo musunuz

tufan türkmen
      Katılımcı

bunun için gerekli fırça siparişŸini verdim gelmesini bekliyorum aslına bakarsanız hiç denemedim fırçalar gelsin sürekli denemeler yaptıktan sonra onuda yapıcam

poweroto
      Katılımcı

çok güzel bir sanatınız var. siteye hoşŸgeldiniz. stripe konusununda bence üzerine gidin. amerikancılar için. 👿

tufan türkmen
      Katılımcı

bunun için gerekli bütün bilgileri temin edicem vede yapıcam şŸimdilik fügürlerle çalışŸıyorum facebook ta resimlerim var rüzgarın ressamı derseniz beni bulursunuz [img size=640]http://amerikanaraba.com/media/kunena/attachments/legacy/images/IMG_0013.JPG[/img]

Ogulcan öðüt
      Katılımcı

resimler için facebookta arkdsalık istegi gönderildi :D amerikancıların pek figürle ilgilencegini sanmıyorum acıkcası yani bi 69 camaro kaputunda yılan sekli falan kötü olurdu :D ama stripe işŸine girerseniz amerikancıların gerçekten ilgisini cekersiniz gibime gelio

tufan türkmen
      Katılımcı

en kısa zamanda birtane dikkatinizi çekecek stripe bir çalışŸma hazırlayacağım

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

aramıza hoşŸgeldin :) çalışŸmaların çok güzel, umarım umduğun ilgiyi piyasada yakalayabilirsin :)

poweroto
      Katılımcı

tuning ve modifiye araçları olanlar ilgilenebilir. tabi yerde önemli.

tufan türkmen
      Katılımcı

arkadaşŸlar merhabalar yeni çalışŸmam yorumlarınızı bekliyorum Resim_026.jpg

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bayıldım :) ellerine sağlık süper olmuşŸ

alev desenleri olmasaymışŸ da olurmuşŸ yada oraya trufire yapsaydın

neyin kabutu bu?

tufan türkmen
      Katılımcı

mersedes vuruk bir kaput düzelttik deneme çalışŸması yaptım beğendiğinize sevindim eleşŸtiriniz bana yolverecek çok teşŸekkür.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

çalışŸmalarınızı paylaşŸtığınız için biz teşŸekkür ederiz :)

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.