Ana Sayfa Forumlar Istekleriniz site çok yavaş

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      72camaro
      Katılımcı

doğan sayfalar çok yavaşŸ açılıyor.açıkçası girerken sıkılıyorum.neden bu kadar ağır???bunu biraz hızlandırman gerekiyor.en ağır açılan site seninki.lütfen bi çare !!!!!!!!!!!!

XLR-V
      Katılımcı

Insaallah en kisa surede problem cozulur .Bugun bende ayni problemi yasadim

piyu
      Anahtar yönetici

???

Arkadaslar cok ilginc geldi yorum… evde 256k adsl var site canavar gibi… hemde bayag bir sayfa acıyorum…

iste de duzgun calısıyor???

dialup kullanan cok kisi var ama onlara da site yavas olmamalı???

cok sasırdım valla…. hatta gecen server degistirmistim… ne iyi yapmısım diye dusunuyordum????

adsl kullananlar dns ayarı yapıyor mu? google’a “adsl dns ayarları” yazın gelen yanıtlarda 212.156.4.6 gibi bir adres olmalı(yanlısta olabilir) onu Ip ayarları bolumune yazarsanız baglantınız daha iyi olmalı….

yavas acıyor dediginiz baglantılar neler?

birde farklı baglantılardaki arkadaslarda durum nedir?

XLR-V
      Katılımcı

256 DSL kullaniyorum.Su anda durum iyi gozukuyor ama umumiyetle diger forumlarda sayfalar daha hizli aciliyor .DNS ayarlarini degistirmedim ama simdilik iyi yada herzamanki gibi

piyu
      Anahtar yönetici

e yukarıda kotu demistin??? kotu degilde surekli yavas mı yani? yani zaten alıstık mı diyorsun :)

Pontiac301
      Katılımcı

evet bende 512 adsl kullanıyorum…cidden forum sayfaları ve fotoğraflar çok yavaşŸ açılıyor….şŸirkettede denedim oteldede denedim istanbuldada denedim hiç bir fark yok

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bende de 512 adsl var ama cok yavas acılıyor….Sitedeki hersey…

gtagucu
      Katılımcı

Bende 256k kablo var, hiç yavaşŸlık durumuna rastlamadım sitede.

illetyus
      Katılımcı

Bolgesel olarak degisiyor sanirim…..

Benim evde kullandigim 256 K. Adsl ve Server icin kullanigim 2048 K. Adsl iki hat var ancak her iki baglantida da bu adres icin buyuk olcude bir yavaslama yok.

Benim dikkatimi ceken durum ise, bir kac gun ara ile bu sitenin cikis yaptigi serverda bir tikanma oluyor…ki buda yaklasik olarak 3 yada 4 saatlik tikanmalar, sonra duzeliyor.

Bu arada haberiniz ola, yaklasik bir yil sure ile Basta Istanbul olmak uzere tum yurtta Adsl hizinda bazi anormallikler olacak…….

piyu
      Anahtar yönetici

anormallik ne zaman olmadı ki??? hele 2-3 gundur kesilmeler bile oluyor…

ben adamlarla bi ara konusayım… belki bisi yaparlar…

bu arada bu server’da yerim cok… videolar filan ekliycem de koptum yaw :(

XLR-V
      Katılımcı

Bugunde gunduz ve oglen siteye giremedim server error veriyordu .Neyseki aksam saatlerinde duzelmis .Baska arkadaslarda da ayni problem oldu mu bilmiyorum

piyu
      Anahtar yönetici

evet hosting firmasında sorun vardı… server değişŸtirdiler… ben site yavas filan dedim adamlara… bu sırada oldu…

XLR-V
      Katılımcı

Iyi ki soylemissin piyu . Su anda site cok hizli ve umarim boyle devam eder :D

piyu
      Anahtar yönetici

valla adamlarla çalışŸmaya başŸladığım günlerde çok memnundum, sonra bi salladılar sanırım…ama gene güzel olduysa sevindim… bol bol surf edelim o zaman :)

siteyi komple bitirip hatm etmedim diyen arkadaslara duyurulur… halen okuyamadığınız sayfalar kesin vardır :)))

XLR-V
      Katılımcı

Valla seninde isin hic gorundugu gibi kolay degil diger sitelerde var sanirim ama once bu siteyi tam bitireyim cok guzel olmus eline saglik mi denir bilmiyorum ama tesekkurler :D

piyu
      Anahtar yönetici

rica ederim lafı olmaz… burası hepsinden oncelikli… :) hemde herzaman hersartta…. ama arada bir kendi kendimi de motive etmem gerekiyor… mesela bu aralar inanılmaz gazdayım… birsuru sey ekliycem :)

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.