Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Izmir’deki Üyelerimiz izmirli üyelerimiz yokmu

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

sevgili PıYU site için eline sağlık . bende a.a hastasıyım ve maalesef tedavisi yok bu hastalığın. Gül aynı zamanda motosiklet kullanıcısıyım ıZMıR de kendi motosiklet grubumuz var ne zaman yardıma yada bir şŸey hakkında bir fikre ihtiyacımız olduğunda bir birimize danışŸır va koşŸarız peki bu grup gibi neden ıZMıR A.A grubu olmasın organizasyonlar yapılmasın .. yan komşŸumuzda 63 model BELAıR var ondan bulaşŸtı bu sevgi herhalde araba azur mavisi o arabayı kullandım çok güzel bir his ya şŸimdiden para biriktirmeye başŸladım arabasını bana satacak kaptırmam kimseye Gül hem motor hem araba ikisi bir arada gider inşŸ en kısa zamanda görüşŸmek üzere ayrıca
      yanlız ben siteye üye oldum aktivasyon meal im gelmedi
      lütfen ilgilen bu konu ile.

piyu
      Anahtar yönetici

dscf0831pp2.jpg

dscf0837se5.jpg

piyu
      Anahtar yönetici

evet arkadaşŸlar işŸte benm amerikan arabam bu olacak inşŸ yıllara meydan okuyor o gönlümün sultanı benim :)

v8ciyiz
      Katılımcı

amerikancı olacaksın yani, tebrikler. ben de izmirdeyim, bostanlıdan. msn mi eklersen ii olur , tanışŸırız. mehmetzirvede@hotmail.com mehmet Şahan

marety34
      Katılımcı

bende izmirdenim. marety34@hotmail.com

piyu
      Anahtar yönetici

arkadaşŸlar bu mesajlarınız için tşŸk ederim ama bir türlü üye olamıyom kayıtlı nickim buRRka ama aktivasyon mail im gelmedi :( benim de msn adresim
      burak89izmir@hotmail.com sitede en az 20-30 kişŸi misafir var hadi izmirliler çoğalalım da toplanalım ileride sizleri kendi motosiklet grubumuzla da tanışŸtırırım 2-4 teker olarak kaynasırız :P :)

Anonim
      Ziyaretçi

sonunda üye oldum nickim burka :D herkese tekrar merhaba

68CmR
      Katılımcı

bende izmir güzelyalı’danım ayrıca motor grubum var diyen ark bu sözüm senin için 2006 model r6’mı satıyorum (18.5YTL) mail’den ulaşŸabilirsin “atalayemir@gmail.com” sadece senin için değil tanıdıklarına da söylersen LJOK sevinirim

Anonim
      Ziyaretçi
      68CmR wrote:
      bende izmir güzelyalı’danım ayrıca motor grubum var diyen ark bu sözüm senin için 2006 model r6’mı satıyorum (18.5YTL) mail’den ulaşŸabilirsin “atalayemir@gmail.com”

dostum r6 beni bozar ben endurocuyum :) ama r6 ve 600 RR ın zevkini de bilyorum :)
      ha bide daha gelir gelmez böyle bir cevap yazman beni kötü etkiledi
      motor aleminde ticaret için motorsevdalılarını üye olarak kazıklayanları çok gördüm umarım burası da böyle değildir

piyu
      Anahtar yönetici

burka sen simdi cok yersiz bir laf ediyorsun bilmem farkındamısın? Ne amaçları bu cumleleri kurdugunu anlamıs deılım sadece elimdeki motorsikleti satmak istiyorum ve sen aramıza yeni giren birisi olarak bazı seyleri senınle paylasmak ıstedım bu saatten sonra faydan olmasa da olur. sen yinede hersey için saol.

v8ciyiz
      Katılımcı

bu sitede amerikanlarla ilgili tartışŸmalara şŸahit olmuşŸtum , ama ilk defa motorlu iki genci motor için tartışŸtığını görüyorum , hadi hayırlısı

Anonim
      Ziyaretçi
      68cmr wrote:
      burka sen simdi cok yersiz bir laf ediyorsun bilmem farkındamısın? Ne amaçları bu cumleleri kurdugunu anlamıs deılım sadece elimdeki motorsikleti satmak istiyorum ve sen aramıza yeni giren birisi olarak bazı seyleri senınle paylasmak ıstedım bu saatten sonra faydan olmasa da olur. sen yinede hersey için saol.

dostum empati yap biraz benim açımdan düşŸün yeni bir ortam kimseleri tanımıyom :) daha önce çok şŸahit oldum bazı şŸeylere tecrübe diyebliriz biraz biraz sert gibi oldu ama kusuruma bakma 😉 😉

kenan salman
      Katılımcı

BENDE ıZMıR SEFERıHıSAR SIÐACIKTAN KENAN SALMAN
      MSN KENAN-SALMAN@HOTMAıL.COM AYRICA BURDA MOTEL RESTAURANT ıŞLETıYOM MOTOR GRUPLAR BURAYA LJOK GELıR MERAKLI OLMAYA BAŞLADIM GICIR GICIR MOTORLAR ARABADAN GǜZEL

Vakkas GUNESHAN
      Katılımcı

araba güzelmişŸ beğendim.ben izmirde değilim am açok yakınındanım uşŸakta.bnim bir amerikanım yok öğrenciyim ama inşŸallah olacak.en yakın zamanda alacağım

barbaros
      Katılımcı

hailz

Necip Ozbey
      Katılımcı

Ben izmirliyim. Yaklasik 9 yildir is nedeniyle Antalyada, simdi de Ankaradayim ama her ay izmire gelirim. 74 model Dodge Challenger arabam da (ana sayfada resimleri olan) izmirde Alsancakta kapali bir garajda durur. Her gelisimde onu çikarir, yikatir, dolastirir sonra tekrar yerine koyarim.

Ekte son resimlerinden ikisi. Direksiyondaki oglum.

Sevgiler izmire,

Necip [file name=Dodge.zip size=96807]http://amerikanaraba.com/media/kunena/attachments/legacy/files/Dodge.zip[/file] [img size=600]http://amerikanaraba.com/media/kunena/attachments/legacy/images/Dodge_74_1.JPG[/img]

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.