Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Izmir’deki Üyelerimiz izmir yakınlarından :)

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      emrekaan
      Katılımcı

selam arkadaşŸlar. bu sitenin çoğu beni tanıyordur :) (özellikle zamanında olan msj çoğaltma probleminden :D neyse zamanla beraber forum kullanmayı da araba kullanmayı da iyice bi öğrendik :D ) işŸte arkadaşŸlar. ben aydın-nazilli de oturuyorum. izmir en geç 2 saat buradan. yani buraya izmir ve izmir civarlarından olanlarda yazsalar iyi olmaz mı? neyse arkadaşŸlar. madem buraya da yazdım, tekrardan bi tanıtayım kendimi.

adım emre kaan ŞAHAN. 16 yaşŸındayım. lise 2 ye gidiyorum. kara kalem tasarım ve çizimler yapıyorum.. amerikan arabalara aşŸık biriyim. ǖZELLıKLE CHEVROLETLERE!!! yakında kısmetse 64 işŸim tamam olacak gibi.. ama ne kadar yakın orasını bilemiyorum… :)

birde uzun zzamandır soru soramadım bu arada bi sorayım :) 64 impalaların piyasası nedir? özellikle V8 lerin?? motorları nasıldır? hızlanma hız vs. yorumlarda da bulunursanız seinirim. yeni konu açmak istemedim bunun için :) buraya bunun da cevabını verebilirseniz sevinirim.. :)

piyu
      Anahtar yönetici

emrekaan konuları karıstırma…. izmir’li uyelerimiz ile burada tanıs… 64 sorunu baska mesajla gonder… cevap gelmez yoksa 😉

Vakkas GUNESHAN
      Katılımcı

bende izmirin yakınlarındayım uşŸakta.bizde yazabilirmiyiz buraya

Anonim
      Ziyaretçi

eğer ızmir’li uyelerimiz ile paylasmak istediklerini var ise tabiki… illere gore ayrım yapılmasının sebebi genelde izmirde yapılan bir organizasyona istanbul ve ankara’dan gelinememesindendir… böylece ızmir’li arkadasların kendi aralarında paylasak daha cok seyleri oluyor…

Vakkas GUNESHAN
      Katılımcı

yani organizasyona çevre illerdende gelinebilir mi?

Anonim
      Ziyaretçi

hector zaten izdaham yaratacak kadar cok amerikancı olmadıgından herkes her organizasyona davetli ama pratikte ankara’dan kaldık izmir’e gitmek bu sıralar pek olmuyor…

Vakkas GUNESHAN
      Katılımcı

anladım piyu saol

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.