Ana Sayfa Forumlar Forumlar Mağaza American desenli t-shirtler mustang,camaro,chevy… 20YTL

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      mustangbahadir
      Katılımcı

her ebatta amerikan desenli şŸisrtler, istanbul yakası içindeyseniz adresinize kadarda getirip teslim ederim. fiyat 20 YTL. 0532 303 41 44 vidasbahadir@hotmail.com daha degısık modellerde mevcut..
      ekim92be4.jpg
      ekim93nv5.jpg
      ekim94jt0.jpg
      ekim95nv9.jpg
      ekim96us5.jpg
      ekim97dp1.jpg

the_judge
      Katılımcı

oh oh ellerinize saglık ya bu tshirtlerin baskısı ve kendisi kalitelimi XL veya L varsa almayı düşŸünebilirim

mustangbahadir
      Katılımcı

baskısı kalıtelı yıkanıp ustunden utu yapılabılır kesınlıkle cıkmaz diledıgınız beden bulunur , istanbuldaysanız ayagınıza kadar teslım edebılırım

piyu
      Anahtar yönetici

Selam,

ǜrünlerle ilgili birkaç eleşŸtirim var onun dışŸında gayret ve çaba için (bir amerikancı olarak) teşŸekkür ederim.

2.fotoda bulunan chevrolet belair güzel fakat hemen üstünde “piss chevy” Chevrolet amblemine işŸeyen çocuk var…. bu ford severler tarafından chevrolet ile rekabet yüzünden kullanılan espirili bir anlatım… aynısını chevrolet’ciler “piss ford” olarak kullanır… onun piss ford olması lazımdı…

birde bu tip tshirt’ler cok zor satılıyor… benim tshirt denememde sonuc cok basarılı olmamasına ragmen onceden alırım ne oldugu onemli degil diyenlerin hicbiri almadı… 50 adet yaptırdım… 20’sini yarısa katılanlara ucretsiz verdim… muhtemelen 10-12 adet satıldı kalanları da tanıdıklara hatıra amaçlı verdim… açıkçası elimde patladı… umarım cok az adette yaptırmıssındır…

mustangbahadir
      Katılımcı

kanka ben hem amerıkancı hem motorcuyum , ben motorculara hıtaben yaptırıp satıyorum yanındada neden amerıkan yapmayım dedım, elımde sayılı mıktarda var ama yarısından cogunu elden dagıttım zaten, umarım dıgerlerınıde sıtedekı arkadaslarla paylasabılrıım, elımde az kaldıgından fıyattada ufak bır ındırım yapabılırım;) elestırın ıcın tesekkur ederım,

mustangbahadir
      Katılımcı

guncel

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ben alırım dedim ve aldım piyu :S kırıldım şŸimdi :(

mustangbahadir daha bi muscle bassaydın sanki daha iyi olurdu

mustangbahadir
      Katılımcı
      TemPest wrote:

eger ıstedıgın bır resım varsa vidasbahadir@hotmail.com msnden yolla sana onu tısort yaparım kanka

piyu
      Anahtar yönetici
      TemPest wrote:

hickimse almadı demedim… ayıp ettin… 10-12 alan oldu dedim… mesela 1 kişŸi izmir’den ve 1 kisi ankara’dan var…sagolsun onlarda destek olmustu…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ankaradaki benim sanırım :D piyu ben şŸey için şŸeetmişŸtim alırım diyenlerin hiçbiri almadı dedin ya ondan :S

ben bu siteyi çok seviyorum ya herkes kardeşŸ gibi…

bahadır aklımda resim var ama malum önümüz kışŸ bunu uzun kollu bişŸeye basabilirmiyiz? birde siyaha basabilirmiyiz?

piyu
      Anahtar yönetici

Tempest Bahadır’ın yaptıgı bu kadar kolay olduguna gore transfer baskıdır demek… siyah’ta koseleri cok belli olur muhtemelen…

ama kendi acıklasın tabiki 😉

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hmmm açıklama iyi olur :D

ebrar36
      Katılımcı

ben 55 den istiyorum
      beden xl tabiiki

exonotzor
      Katılımcı

piyu nun yaptıgı tshirtlerden bende war :) ilerde milyon dolara satacam

marety34
      Katılımcı

arkadasın yaptıgı t shırtler pamuklu kumasa transfer baskıdır.belkı guzel kalıtelı makınesı olan bı baskı atolyesınde belkı de kendı evınde utuyle yapmıs olabılır.ama sonucta burdan bakıldıgında transfer baskı oldugu goruluyor.ayrıca sıyah tshırte baskı bıraz daha zor ve malıyetlıdır.cunku renklerı yutar tam olarak cıkaramaz.bu yuzden once altına flash denılen bır ıslem yapılır,sonra beklenır,kurutulur,belkı kımyasal ıslemlerden gecer ve esas ıstenılen baskı bu asamalardan sonra flash uzerıne basılır.kısaca ugrastırır.arkadasın yaptıgı kısayol.herkes yapabılır..

marety34
      Katılımcı

arkadasın yaptıgı t shırtler pamuklu kumasa transfer baskıdır.belkı guzel kalıtelı makınesı olan bı baskı atolyesınde belkı de kendı evınde utuyle yapmıs olabılır.ama sonucta burdan bakıldıgında transfer baskı oldugu goruluyor.ayrıca sıyah tshırte baskı bıraz daha zor ve malıyetlıdır.cunku renklerı yutar tam olarak cıkaramaz.bu yuzden once altına flash denılen bır ıslem yapılır,sonra beklenır,kurutulur,belkı kımyasal ıslemlerden gecer ve esas ıstenılen baskı bu asamalardan sonra flash uzerıne basılır.kısaca ugrastırır.arkadasın yaptıgı kısayol.herkes yapabılır..

CcRider
      Katılımcı
      marety34 wrote:

baskıcı olmakta zor işŸ.dogru söylüyo bunların basidi eskiden çipslerde çıkardı ütüyle yapışŸtrrdk.buda ondan we ömrü çok kısa 2 3 yıkamada çıkar büyük ihtimal

ponti_mania
      Katılımcı

bu işŸlee kim uğraşŸıosaaa ben talibim almayaa msn den görüşŸebilirizz:
      a.guneyiz@hotmail.com

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.