Ana Sayfa Forumlar Teknik Motor (Engine) motor yagy katkylary i?e yaryyormu?

• Bu konu 1 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 15 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Inan KAPTAN
      Katılımcı

selamlar

internette ve televizyonda gordugumuz bor power,motorsilk,ffi kapsül,v-charger,nanocharger vs gibi icadlar para tuzağımıdır yoksa gercekten bi faydası varmıdır kullanan yada teknik bilgiye sahip olanlar bilgilerini paylasabilirmi?

Anonim
      Ziyaretçi

selamlar,

bu tip seylerin makine müh. odası vs vs gibi onayları olabiliyor, bu da ürünün bos olmadıgını anlatıyor. Ben mıknatıs prensibi ile calısanlardan denemistim, aracın cekisi arttı diye dusunmustum ama tasarruf ettim mi etmedim mi hic hesaplayamadım…

diğer yandan klima’nın acıldıgı durumlarda %10-15 tüketimin arttığı, lastiklerden dolayı %5-10 tüketimin değişŸebileceği, cam açtığında bile benzin tüketiminin arttığını dusunursek işŸe yarayabileceklerini dusunuyorum (cogunu kullanmadım)

diger yandan aracınızın bakımlarını ihmal etmez, gaza fazla basmadan kullanmaya alısırsanız, gereksiz agırlık arabada tutmazsanız, klima kullanımı, cam acma oranlarına dikkat ederseniz, gereğinden kalın lastik kullanmazsanız da benzin tüketimi düşŸecektir. ;)

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.