Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) 21 ocakta izmirde toplanıyoruz…

• Bu konu 15 yanıt içerir, 6 izleyen vardır ve en son 17 yıl 4 ay önce ozz tarafından güncellenmiştir.
15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ozz
      Katılımcı

21 ocak pazar günü izmirde buluşŸuyoruz . yapacaklarımızı herkesin ortak istekleri doğrultusunda belirledik, çok keyifli ve kalabalık bir şŸenlik olacak inşŸallah…

saat: 13:00 da altınyoldan karşŸıyakaya girmeden shell benzin istasyonunda buluşŸuyoruz. ( turan )
      fazla beklemeden bostanlı harrana gidiyoruz konvoy halinde. ( konuşŸtuk, fiatları ve otoparkı falan uygun) bizim için masaları da ayarlıcaklar. o yüzden herkes shell e gelirse iyi olur.
      muhabbetimizi yapıcaz, yemeğimizi yicez çayımızı içicez ve …. SHOW ZAMANI….
      konvoy şŸeklinde gündoğdu meydanına (alsancakta) .. orada fotoğraf ve kamera çekimleri

çok eğlenceli olacak, herkesi bekliyoruz, amerikanı olsada olmasada. izmir dışŸından da amerikancıları bekliyoruz, bu kaçırılmayacak bir toplantı olacak. haberiniz olsun…..

hadi hayırlısı…….saygılar…

mehmet şŸahan
      tel numaram : 0555 420 07 12
      msn : mehmetzirvede@hotmail.com

özgür özbey
      0-535-6999688
      0-555-2897279
      msn: cenk_ozgur@hotmail.com

not: piyu sormadan yazıyı ekledim ama bi mahsuru umarım..

ozz
      Katılımcı

piyu sormadan yazıyı ekledim ama bi mahsuru yoktur umarım..

piyu
      Anahtar yönetici

ǖzgür problem yok tabiki… iyi eğlenceler şŸimdiden…

ozz
      Katılımcı

saolasın dogan, resimleri burdan atarım istersen siteyede.. saygılar

68CmR
      Katılımcı

Katılım tahmini olarak kaç kişŸi olacak?

CcRider
      Katılımcı

ilk buluşŸmada 20 25 araba wardı umarım bu defer daha kalabalık olcaz

ozz
      Katılımcı

ilk seferde toplam 23-24 araba vardı ama eksiğimiz coktu..düşŸünün benim dinamo yuzunden ben bile arabamı getirememişŸtim.. benim gibi 3-4 arkadas daha vardı..şŸimdi o arabalarda hazır..insallah daha kalabalık olcaz

ozz
      Katılımcı

yok mu baska izmirli???

v8ciyiz
      Katılımcı

izmirin amerikancıları sessiz ve derinden geliyor özgür

ozz
      Katılımcı

mehmet yarın bi ara msnde bulusalım..baslıyalım email tlf trafiğine..

68CmR
      Katılımcı

Toplantıya katılacak bütün arkadaşŸlar üzülerek söylüyorum ki arabam 21 ocakta izmirde olamıcak 1 sonraki toplantıyı şŸubatın başŸında-ortalarında yapabilirmiyiz?

ozz
      Katılımcı

bu sefer bi toplanalımda..sonraki toplantıyı orda hepberaber belirleriz..muhtemelen martta olur zaten..baharda

piyu
      Anahtar yönetici

ǖzgür, arabalı arabasız bir toplanın gerisi sorun degil… gittikce daha guzel olur… toplantı toplantıyı ceker :)

ozz
      Katılımcı

valla toplantılara gelenlere antikoto tayfun”dan yuzde 10 indirim alıyoruz..izmir civarındaki amerikancıların dikkatine ;) gonul adamıdır tayfun abi!!

semih35
      Katılımcı

ozz abi bu toplantida organizasyon eksikligi vardi arabalar harrandan ciktiktan sonra ondeki 4-5 araba koptu gitti ilerde beklediler sonra orda herkez dagildi evlerine gidecegimiz yeri önceden ayarlasak bunlar olmazdi.konvoy yapacaktik herkeze diyecektik sag seritten aheste aheste gidelim basmayin iyi olurdu kimse konvoydan kopmazdi inciraltina gidiyoruz dediler öndekiler koptu gitti gene inciraltina kadar bizde bastik ama yakalayamadık konakta trafik vardi cok orda da bulamadık mekanı bi dahaki sefere daha dikkatli olalim lutfen.benim görüsüm bir mekan belirleyelim herkez oraya gelsin yiyelim icelim sonrada sehir turu atalim. insallah bi dahakine daha iyi bi organizasyon yapariz gercekten iyi arabalar geldi isleri yüzünden birkac arkadas gelemedi zaten cok iyi arabaları vardı

ozz
      Katılımcı

ya sorma ama ben işŸin pazarlama kısmındayım bende ilk defa gittim harran denen yere..ilk ve sondu!!istersen msnimi ekle konusuruz cenk_ozgur@hotmail.com

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.