Ana Sayfa Forumlar Forumlar Ustalar ve Servisler OTO DERİ DÖŞEME

• Bu konu 5 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 17 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

Merhabalar

ArkadaşŸlar merhabalar,Bu topiği açmamdaki sebep bu işŸi 12 seneyi aşŸkın süredir yapmam ve bu konu hakkında fazlasıyla tecrübem olması..Bu topic sizlerle bu bilgilerimi paylaşŸmak amaçlı açtığım bir topictir..Deri döşŸeme ve araçların iç aksamı ile ilgili hertürlü sorularınızı memnuniyetle yanıtlarım..Donanim haberde ve autoclubturkiyede bu şŸekilde açtığım topiclere 26000 i aşŸkın tıklama ve 1000 i aşŸkın soru cevap olmuşŸtur..Ve insanlar konuyla ilgili her akıllaraına geleni merak ettiklerini sordular bende memnuniyetle cevapladım ..hatta aynı sorunun bir kaç kez sorulduğu da oluyor ve hiç üşŸenmeden cevaplıyorumm.Benim için yeterki soru sorulsun bir paylaşŸım olsun…Bazı şŸeyleri işŸi yapan ilk ağızdan öğrenelim ki …sağlıklı bilgiler almışŸ olalım diyorum ve sorularınızı bekliyorum…Tabi bu soruların yanında arada size bilgi vermek maiyetinde bilgi metinleri gireceğim…ve yapılan oto resimleriylede topiği canlandıracağım..

Saygılarımla

A.CEM ADALI

piyu
      Anahtar yönetici

düzenli ve yararlı topic icin teşŸekkürler…

ford şŸunderbird diyecegim ama diyemiyorum???

yoksa ingiliz mi?

piyu
      Anahtar yönetici

şŸunderbird ün modelini tam bilemediğim eskilikte olanı arkadaşŸımın babasında var..Araç bodrumda ve kullanımı felaket zor …şŸunderbird ün üretimi bildiğim kadarıyla amerikada yapılıyor…ford demişŸken bir ford efsanesi olan mustang in tarafımızca yapılanının fotosunu koyuyorum umarım beğenirsiniz .araç 2007 model sıfır ve bize kumaşŸ olarak gelen bir araç…önce kumaşŸ hali sonra yapılmışŸ hali hemde nakışŸlar kullanıla kullanıla :)

piyu wrote:

yoksa ingiliz mi?

piyu
      Anahtar yönetici

Ben teşŸekkür ederim…Katılım ve merak edilenler olduğu sürece burdayım ve her soruyu bildiğimce yanıtlamaya çalışŸacağım..

piyu wrote:

yoksa ingiliz mi?

piyu
      Anahtar yönetici
      ART CAR wrote:
      şŸunderbird ün modelini tam bilemediğim eskilikte olanı arkadaşŸımın babasında var..Araç bodrumda ve kullanımı felaket zor …şŸunderbird ün üretimi bildiğim kadarıyla amerikada yapılıyor…ford demişŸken bir ford efsanesi olan mustang in tarafımızca yapılanının fotosunu koyuyorum umarım beğenirsiniz .araç 2007 model sıfır ve bize kumaşŸ olarak gelen bir araç…önce kumaşŸ hali sonra yapılmışŸ hali hemde nakışŸlar kullanıla kullanıla :)

piyu wrote:

yoksa ingiliz mi?

Thunderbird olduğunu tahmin ettim… ama tam emin degilim…

bu arada ingiliz derken triumph filan mı acaba diye yazdım…

Anonim
      Ziyaretçi

ilk fotodaki araçtan mı bahsediyordunuz? hımmm ben yanlışŸ anladım ,o araba 1963 corvette stingray

piyu wrote:
      ART CAR wrote:

piyu wrote:

yoksa ingiliz mi?

Thunderbird olduğunu tahmin ettim… ama tam emin degilim…

bu arada ingiliz derken triumph filan mı acaba diye yazdım…

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Ustalar ve Servisler’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.