Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Chevrolet Malibu Cassic 1979

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

8 Silindir Tek Kapı Otomatik Vites 1979 Clasic bir araç buldum ve almak için niyetliyim. Bilen arkadaşŸlardan almadan önce dikkat etmem gereken konuları, teknik bilgileri ve bu chevi için görüşŸlerinizi bekliyorum.
      Şimdiden herkese çok teşŸekkürler.

Anonim
      Ziyaretçi

Selamlar,

üyelerimizden ozz (özgür)ün arabası olmasın?

Anonim
      Ziyaretçi

Bilmiyorum, bulduğum araba ankarada ve boya ister halde. Eyer üye arkadaşŸlardan bitanesinin ise bende çok sevinirim.Daha samimi ve rahat konuşŸma imkanı bulurum. Değilsede aynı chevi olduğu için bana ufak bilgiler verebilir. TeşŸkkürler.

Anonim
      Ziyaretçi

Ozz adlı arkadaşŸın değil. Bulduğum tek kapı bir Malibu.

Build 1453
      Katılımcı

Gökhan kardeşŸ,

Eğer bahsettiğin araba Dikmen’de bir sitenin yanında park halinde duran bordo renk ise o aracı biliyorum bitik bir durumda. Sahibi aylar evvel kaza yapmışŸ (başŸka bir araçla) bu nedenle satıyorum dedi. Gittim göreyim diye aşŸağı inme zahmetinde bulunup arabayı göstermediler. DışŸardan baktık gittim. Ki arabanın altı yağ doluydu, artık şŸanzımandan mı, motordan mı aktı bilemiyorum pek dikkat etmedim.

Selamlar.

Build 1453
      Katılımcı

Haa bu arada bir 79 tek kapı da bende var (Chevrolet Malibu Classic Landau Sport Coupe) gelip görmek, konuşŸmak istersen beklerim.
      Yalnız satmıyorum aracı :)

ozz
      Katılımcı

slm arkadaslar, hayır piyu arac benim diil, bende 79 nova coupe vardı, yazın ankaraya sattım, şŸimdi 75 malibu classic var ama bu sefer 4 kapı aile tipi :) isteyen olursa onuda satabilirim.. 4 kapı da olur dersen mail at bana..

merhaba 79 malibu sahibinden comda gördüm eğer aracın kaportası çürüksüz ve düzgünse motor önemli değil çünkü amerikanda kaporta daha önemlidir sonuçta tek kapı kıymetli araç bakmak lazım.

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.