Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Yeni ÜYE ( hector )

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Vakkas GUNESHAN
      Katılımcı

herkese selamlar sitenizi çok beğenip üye oldum ve bence mükemmel bir site herkese saygılarımla…

( ana sayfada iki adet yeni üye başŸlıklı konu olduğundan, belirleyici olması için başŸlığa nickinizi ekledim, hoşŸgeldiniz – riko )

Anonim
      Ziyaretçi

hector hosgeldin,

kısaca kendini tanıtırsan keyifli bir baslangıc olabilir, mesela amerikan’ın var mı, kullandın mı, neden seviyorsun…

Kemal Arslanoglu
      Katılımcı

Herhekese merhaba,

Ben de birkaç saatlik üyeyim ve siteyi çok beğendim. Kendimi tanıtmadan önce direk soruyla daldıgım için ayıp etmemişŸimdir umarım.
      Ankaralıyım ve Amerikan arabasına ve outdoor, off road faaliyetlerine gönül vermişŸ birisiyim. Bütceme uygun 1995 model vortec motorlu bir blazer buldum. Almak istiyorum ama öncelikle sitedeki arkadasların fikirlerini ögrenmek istiyorum. Tavsiye edilen bir araç mıdır? parçası bulunur mu? parça fiyatları pahalı mıdır LPG uygunmudur? LPG ile yakıt sarfiyatı ne nasıl olur gibi konularda tavsiyeleri ögrenmek istiyorum. Saygılar,
      Kemal

XLR-V
      Katılımcı

Hosgeldin,sitemiz icin soz ettigin guzel sozler icinde tesekkur ederiz . Blazer bildigim kadariyla saglam bir arac evet bir Tahoe gibi daha buyuk ve heybetli degil ama bence oldukca guvenilir bir model .
      LPG ye sicak bakmiyorum ama yeni nesi sirali enjeksiyon sistemler icin tavsiye edilebilir seklinde gorus hakim ama netice de LPG LPG dir , ne kapali otoparklara girebilirsin ne de 5 yildizli otele girince itibar 0 :blink: :ohmy: lol

riko
      Katılımcı

hector, birincicinko hoşŸgeldiniz arkadaşŸlar

ömer çemen
      Katılımcı

hoşŸ geldiniz arkadaşŸlar

Vakkas GUNESHAN
      Katılımcı

herkese çok teşŸekkürler.amerikanım yok ama almayı düşŸünüyorum.amerikanları niye sewdiğime gelince de onların hepsi birer canavar.güç tork vs bunların hepsi ve daha fazlası amerikanlarda mevcut onun için umarım açıklayıcı olmuşŸtur.herkse saygılar…

Anonim
      Ziyaretçi

hector, cevabınla amerikancilik testinden gecmis bulunuyorsun :P

sitede daha çok görmek isteriz…

poweroto
      Katılımcı

hoşŸgeldiniz arkadaşŸlar umarım aradığınız amerikanları bulup amerikancılığa adım atmışŸ olursunuz 👿

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.