Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar merhaba arkada?lar…

3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #1164
   Deniz Ural
   Katılımcı

   merhaba arkadaşŸlar adım Deniz Ural 20 yaşŸında 9 eylül üniv. mühendislik 3. sınıf öğrencisiyim…amerikanları eskiden beri çok severim babam da çok sever ama şŸimdiye kadar ne binmek ne de kullanmak nasip olmadı…burayı satılık impala ilanlarını ararken görünce ve biraz inceleyince üye olma isteği oluşŸtu ve aranıza katıldım…

   1 amerikanım dediğim gibi yok umarım bu sorun yaratmaz…

   herkese iyi forumlar…

  • #16130
   ömer çemen
   Katılımcı

   ǖncelikle hoşŸgeldin Deniz

   Bende yeni bir üyeyim ve benimde bir amerikanım yok ama hiç olmayacak anlamına gelmiyor bunun için buradayız bilgileri paylaşŸıyor ve amerikan sahibi olmaya çalışŸıyoruz ve amerikanı olan abilerin tecrübelirinden yararlanıyoruz.

   istediğin amerikana kavuşŸman dilegiyle.

  • #16131
   Lowrider
   Katılımcı

   Merhaba, aramıza hoşŸgeldiniz.
   Amerikan arabasına sahip olanlar değil onlara gönül vermişŸ olanlar çoğunlukta zaten. Umarım bir gun istediğiniz gibi bir araca sahip olursunuz.

  • #16132
   Deniz Ural
   Katılımcı

   çok teşŸekküler…
   aslında ben amerikan araçların bazen yaktığı kadar gitmediğini düşŸünür, bazen de o tecrübeye hiç 1 şŸey değişŸilmez diye kafamdan geçiririm… :) burada zannediyorum gene sizin yayınladığınız 1 yazıda bmw 3,20 üzerinden örneklendirme yapmışŸsınız ve aslında dediğiniz gibi öyle çok çok 1 tüketim o segmentteki 1 araca göre olmayabiliyor ama gene de benim gündelik hayatımdaki aracın lada vega olduğunu düşŸünürsek bana şŸu an AA da çok 3,20 de… :)

3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.