Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar camaro 1979 berlinetta almay düşünüyorum yardım edebilirmisiniz?

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Gökhan Gergef
      Katılımcı

öncelikle sitenize yeni üye oldum umarım uzun süre aranızda olurum… Böyle bir sitenin TRde bulunmasıda ok güzel emeği geçen herkese teşekkürler… arabalar konusunda yeterli şekilde bilgi sahibiyim ama amerikanlar konusunda deyim yerindeyse sıfırım… Bir abimizin camaro 1979 berlinetta’sı var bu aracı almayı düşünüyorum öncelikle rakamı belirtim 35000TL istiyor oda sana oluru diyor yoksa hayatta vermezmiş başkasına…
      araç 10 senedir bu abimizde aldığında durumu kötü değildi ama komple arabayı baştan yaptırdı aracı doyrurup komple boyattı döşemelerini yeniden yaptırdı jantlarını lastiklerini yurt dışından getirtti motorunu komple elden geçirtti makaslarını yurtdışından getirtti v.s. Adan Zye yenilettirdi arabayı… şuan masrafsız.. sizce ilk defa amerikan kullanıcak biri için bu araç uygunmudur? Alacağım fiyat yüksekmidir? bu kasa tutulan bir kasamıdır yoksa ara kasa olduğu için pek fazla tutulmuyormu?
      aracın teknik özellikleirinede bulamadım…
      Bana yarıdmı olup akıl verirseniz çok sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler…

piyu
      Anahtar yönetici

selamlar ggergef

aramıza hosgeldin

berlinetta beyaz renk ise göztepe sanayide bir dukkanda toplandı… temiz ve guzel toplanmıs bir camaro bence…

fanı benim 77 camaro’mun orjinal fanıdır, değişmiştik… :)

fiyat konusunda ise kısa bazı detaylar vereyim…

iyi bir motor, duzgun toplandı ise 3000-4000 usd kesin harcanmıstır hatta ustunde para harcanmıstır… tl’ye donusu 5-6 bin TL eder, bu sadece motor, diger parcalar harcanan para bile sadece 35.000 edebilir… aractan araca degisir…

paran var ise alınabilir, simdi 15.000’e bir arac bulup aynı seviyeye getirmen mumkun olmayabilir.

aracı biraz incele, test sürüsü yapın, eksikleri nelerdir ogren sonra biraz daha fikir verebiliriz belki…

arac modifiye edilmis ve guclu bir aractı (hatırladım ise) kronik bir sorunu olmaması önemli…

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.