Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 1978 oldsmobile Omega

4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #1312
   Şafak
   Katılımcı

   Abiler Selam benim aklımda olan bu araç önceden zaten sahibi bizdik fakat sonradan babamın çeşitli olumsuz düşünceleriyle gül gibi arabayı satmıştık ve sonradan tesadüf olarak arabayı tekrar buıldum sorarsanız nasıl tanıdın diye stop lambarından ve renginden çıkardam aynı model arabaların hiçbirinde böyle bir stop lambası yok. neyse konuya gelelim ben bu arabayı alıp toplamak istiyorum. bizdeyken V6 motor vardı önceki sahipleri motoru değiştirip düz 6 motor takmışlar onun haricinde pek bir değişiklik yok rengi bile aynı tek sorun arabaya bakmamışlar. aracın toplamakta bir görünen sorun V6 motor bulabilirmiyim diye düşünüyorum.
   sizden ricam tavsiyelerinizi öğrenebilirmiyim.

   http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-oldsmobile-oldsmobile-omega/detay

  • #16905
   Mustafa YÜKSEL
   Katılımcı

   selam , hoşgeldin aramıza

   sahibinden de bir sorun var heralde bugün hiçbir ilanı açamadım, ama v6 yerine küçük bi v8 koyabilirsin. ben olsam öyle yapardım :)

  • #16906
   Şafak
   Katılımcı

   abicim sorun sahibinde değil arabanın sahibinde araba satılmış :( kısmeti ankaradaymış ne yapalım nasip kısmet meselesi :(

  • #16908
   Mustafa YÜKSEL
   Katılımcı

   hayırlısı diyelim, kaça satmış adam, hem merak etme döner dolaşır o araba seni yine bulur =))

  • #16909
   Şafak
   Katılımcı

   valla abicim o kadar dil döktüm satıcıya kulak asmadı sanırım birazda ben geç kaldım 2.800 tl satmış ankaraya. inşallah döner dolaşır yine beni bulur tek isteiğim o bundan dolayı sürekli araştıryorum.

4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.