Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 1978 oldsmobile Omega

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Şafak
      Katılımcı

Abiler Selam benim aklımda olan bu araç önceden zaten sahibi bizdik fakat sonradan babamın çeşitli olumsuz düşünceleriyle gül gibi arabayı satmıştık ve sonradan tesadüf olarak arabayı tekrar buıldum sorarsanız nasıl tanıdın diye stop lambarından ve renginden çıkardam aynı model arabaların hiçbirinde böyle bir stop lambası yok. neyse konuya gelelim ben bu arabayı alıp toplamak istiyorum. bizdeyken V6 motor vardı önceki sahipleri motoru değiştirip düz 6 motor takmışlar onun haricinde pek bir değişiklik yok rengi bile aynı tek sorun arabaya bakmamışlar. aracın toplamakta bir görünen sorun V6 motor bulabilirmiyim diye düşünüyorum.
      sizden ricam tavsiyelerinizi öğrenebilirmiyim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-oldsmobile-oldsmobile-omega/detay

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

selam , hoşgeldin aramıza

sahibinden de bir sorun var heralde bugün hiçbir ilanı açamadım, ama v6 yerine küçük bi v8 koyabilirsin. ben olsam öyle yapardım :)

Şafak
      Katılımcı

abicim sorun sahibinde değil arabanın sahibinde araba satılmış :( kısmeti ankaradaymış ne yapalım nasip kısmet meselesi :(

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hayırlısı diyelim, kaça satmış adam, hem merak etme döner dolaşır o araba seni yine bulur =))

Şafak
      Katılımcı

valla abicim o kadar dil döktüm satıcıya kulak asmadı sanırım birazda ben geç kaldım 2.800 tl satmış ankaraya. inşallah döner dolaşır yine beni bulur tek isteiğim o bundan dolayı sürekli araştıryorum.

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.