4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      taner
      Katılımcı

Merhaba arkadaşlar.67-69 arası çıkan ss ler çok hoşuma gidiyo.ama haklarında bir bilgim yok.toplattırmakmı satın almakmı ucuza gelir.yarış felan düşünmüyorum sadece zevkine binmeyi düşünüyorum.bu araçlar nekadar yakar kaça toplanır malzemeleri nereden temin edicez nekadar sürede toplanır.bide bi yorumda okudum amerikada kendi orjinal kasaları üretiliyomuş galiba.bu doğrumudur?

Doğuhan
      Katılımcı

Mustang için kasa üretiliyor ancak Chevrolet hiç duymadım.

taner
      Katılımcı

peki bu araçlar misal 67-69 arası çıkan ford mastengler nekadar yakar ortalama??nekadara toplatırım?yada yurtdışından nekadara getirtirim?67-69 arası ford mastengler 10-15 bin dolar arası değişiyo amerika fiyatı.diyelimki 10bin dolara aldım..nekadara gelir?

Doğuhan
      Katılımcı

Forumda bu konu ortalama 6-7 yıldır zaman zaman gündeme gelir. Aynı şeyleri tekrar yazmak istemedim açıkçası.

Öncelikle forumu gezip biraz araştırırsan sorularının cevaplarını fazlasıyla bulacağına eminim.

piyu
      Anahtar yönetici

dewildare,

amerikanların ne kadar yaktığı ile çok ilgilenmiyoruz, o bir hobi, para yoksa az gezersin, varsa çok gezersin, denklem bu şekilde olmalı…

yeterli evin önünde ya da otoparkta dursun…

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.