Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar şikayet

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      cceylan
      Katılımcı

arkadaşŸlar hepinizden şŸikayetçiğŸim. Koskoca türkiyede amerikan otolar üzerine 3 tane site var. Sayı daha da artıyor ama galeri, tamirci vs. olmadan bu işŸe gönül vererek bir şŸeyler yapmaya çalışŸan sadece 3 tane site.
      http://www.amerikanaraba.com
      http://www.amerikancilar.com
      http://www.klasikoto.org
      ve ne olursa olsun sizler bu siteden faydalananlar gerekli katkıyı göstermiyorsunuz. Hepimizin digital kamerası var. GördüğŸünüz amerikan fotoğŸraflarını çekip sitelere gönderebilirsiniz. Amerikan aracı sahibi olan insanlara bu sitelerden bahsedebilir, büyük bir topluluk olma yolunda adım atabilirsiniz. ama körler sağŸırlar birbirini ağŸırlar devam ediyoruz. Serkan diye bir arkadaşŸımız var adam kendi cebinden para verip kart bastırmışŸ bizim site için. ǜzerinde amerikan araç resimleri ve sizler de bizlere katılın yazıyor ve bizim sitenin adresi. Lütfen biraz kımıldayın. 3-5 kişŸinin sohbeti, amerikan sitelerinden alınan hazır fotolar ile sonsuza kadar devam edemez bu siteler

cceylan
      Katılımcı

Serkan 1000 tane kart bastırmışŸ ve bu kartları yolda gördüğŸü, park etmişŸ amerikan araçlarının bulursa sahiplerine dağŸıtıyor, bulamazsa camlarına bırakıyor, ve bana bu kartların yüzde onu bile dönse, düzenlediğŸimiz şŸenliklere katılsa bu bana yeter diyor…

faceless
      Katılımcı

cceylan valla bizde çalisiyoruz ama ben biraz isleri sessiz kismindan yürütüyorum açikcasi, piyu biliyor mesela kaç günden beri sanayilerden çikmiyorum ben kart yerine birebir adamlari durdurup konusuyorum millet deli sanmaya basladi geçen bitane camaro durdurdum adami iki gün sonra yine durdurmusum adam ya sen beni gecen gün durdurdun konustuk diyor.Bu aralar yarisin organizasyonu ile ilgilendigim icin sanayilerden cikamaz hale geldim bostanci göztepe sanayi falan.Merak etme yani kendi adima bu dedigin sikayeti kabul etmiyorum :)Bu arada bende digital kamera olmadigi icin foto cekmek konusunda yetersiz kaliyorum bunuda belirteyim..Saygilar:)Ama haklisin onu kabul ediyorum..

76camaro
      Katılımcı

bence cceylan haklı.herkes bişŸeyler yapmalı. aslında tüm amerikancıların üye olabiceğŸi bi club gibi bişŸey olsa,belli zamanlarda farklı yerlerde(ist-ank-izmr vs..)toplansa iiolur bence. çünkü biz istanbula çok uzaktayız(kuşŸadası) ve hiç bi aktiviteye katılamıyoz 😥 .farklı yerlerde herkesin katılabilecğŸi yerlerde toplanabilsek çok ii olur.tek bi club olup hepimiz tek bi çatı altında toplansak ii olur diye düşŸünüyorm…….sizcede daha ii olmazmı? hem farklı yerlerde toplanırsak daha fazla kişŸi amerikanları tanımışŸ olcak belkide bi amerikancı daha aramıza katılcak…….

piyu
      Anahtar yönetici

bu daha once denenmis ve basarılı olamamıslar…(klup adı altında birlesme)…. herkes destek vericez diye gaz vermis sonra klup kurulmus ve destek vericez diye soz verenler yokolmus… tabi klupte… :(

ben kendi adıma boyle bir denemeyi erken buluyorum… ama hazırlık yapıyorum… internet sitesini bir ilk olarak yaptım… cihan’da amerikanları buyuk bir basarı ile topladı, bir festival duzenledi… sonra ben ilk ozel drag yarısını duzenledim ve simdi de 5 yarıslık bir seri seklinde devamı geliyor…

bu gidisatın sonu cok iyi ama 1ytl giris ucretine cok diyenler mi dersiniz, 6ytl tshirt satıyorum ona cok diyenler mi dersiniz… hic bu adamın amacı baska bizde elimizi tasın altına sokalım diyen cok az var…

burak(faceless) sagolsun bana cok yardım ediyor, kendi bilgi, beceri ve tecrubesini site ve organizasyon icin kullanıyor. Fakat isin dogrusu bunun dısında cok yardım gelmiyor, cihan vcd satınalıyor, sitesinde duyuru yapıyor, bazı uyeler urunlerden satın alıyor fakat is biraz daha ilerlediğŸinde yardım filan kalmayacak biliyorum…

en azından hicbir maddi kulfiyeti olmayan anasayfadaki reklamlar bile tıklanmıyor… daha ne diyim… ziyaretciler buna bile zaman ayırmıyor… 😯

(cihan %200 haklısın ama durumu bu ve kabul etmekten baska secenegimiz yok :( )

cceylan
      Katılımcı

valla doğŸan, bu durumun farkındayım ama sessiz kalıp bu durumu kabullenmek istemiyorum abi.
      Hadi beyler biraz hareket………………………

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bende şŸikayetciyim christine in 2. cd si çalışŸmıyo :(

yarışŸ çok güzel bulliti daha izlemedim

arkadaşŸlar bende kamera var ama vakit yok + bilgisayarımı sattım yakın zamanda bir bilgisayar ve adsl ile geri dönücem ve 1. A.A. buluşŸması resimlerini de atıcam siteye ama vakte ihtiyacım var

piyu
      Anahtar yönetici

baska bir player’da veya pc’de denemeni rica edicem… eger oyle de olmazsa sana tekrar gondereyim (kargo bana ait olacaktır)

hepsini de tek tek kontrol ettim yaw :(

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

henüz pc im yok sattım yenisini almadım daha
      işŸyerinde denerim sorun olmaz : )

sen canını sıkma ben onu açarım

Anonim
      Ziyaretçi

[quote:09dbda9052=”piyu”]bu daha once denenmis ve basarılı olamamıslar…(klup adı altında birlesme)…. herkes destek vericez diye gaz vermis sonra klup kurulmus ve destek vericez diye soz verenler yokolmus… tabi klupte… :(

ben kendi adıma boyle bir denemeyi erken buluyorum… ama hazırlık yapıyorum… internet sitesini bir ilk olarak yaptım… cihan’da amerikanları buyuk bir basarı ile topladı, bir festival duzenledi… sonra ben ilk ozel drag yarısını duzenledim ve simdi de 5 yarıslık bir seri seklinde devamı geliyor…

bu gidisatın sonu cok iyi ama 1ytl giris ucretine cok diyenler mi dersiniz, 6ytl tshirt satıyorum ona cok diyenler mi dersiniz… hic bu adamın amacı baska bizde elimizi tasın altına sokalım diyen cok az var…

burak(faceless) sagolsun bana cok yardım ediyor, kendi bilgi, beceri ve tecrubesini site ve organizasyon icin kullanıyor. Fakat isin dogrusu bunun dısında cok yardım gelmiyor, cihan vcd satınalıyor, sitesinde duyuru yapıyor, bazı uyeler urunlerden satın alıyor fakat is biraz daha ilerlediğŸinde yardım filan kalmayacak biliyorum…

en azından hicbir maddi kulfiyeti olmayan anasayfadaki reklamlar bile tıklanmıyor… daha ne diyim… ziyaretciler buna bile zaman ayırmıyor… 😯

(cihan %200 haklısın ama durumu bu ve kabul etmekten baska secenegimiz yok :( )[/quote:09dbda9052]Merhaba doğŸan abi ben cihan (eleanor68) burak abi(faceless) beni tanıyor bu kalkınma ,gelişŸme işŸni seninle ciddi olarak görüşŸmeyi çok isterim bir şŸekilde email yolu veya msn’de yada bizim buraya burak abi ile gelsende biraz konuşŸsak çok memnun olurum.Bir sürü işŸe yarar fikrim var ve bunlar hakkında yardımda bulunurum (kaba olmamışŸımdır umarım) şŸimdiden teşŸekkür edrim.Saygılar.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Dogan abi inan bende Amerikancilar icin veya sitenin buyumesi herturlu yardımı yapmaya hazırım :) hele bir su okul yılı bitsin 😥 kafamı derslerden kaldıramıyorum zaten ben Burak abi ye de soyledim gereken bisey farsa zevkle yardımcı olurum diye

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:e471081173=”TEMPEST”]henüz pc im yok sattım yenisini almadım daha

sen canını sıkma ben onu açarım[/quote:e471081173]

cokta pis bir duygudur…1.cd’yi seyret 2.de sorun olsun… benden kaynaklanan bir hata degildir umarım… piyasadaki en pahalı bos cd’yi alıyorum valla… hemen bozulmasın, uzun sure arsivlerinde yer etsin diye…

bir fikir daha geldi aklıma… yeni eklenen vcd’lerden bence kesin alacaksın 😆 (icine christine 2.vcd’den bir tane daha eklerim…) driver’daki cekimleri hicbir filmde gormedim… gercekten enfes… alın diye abartmıyorum seyredince hak vereceksiniz… istersen 2.yarıstan sonra yeni siparis verirsin… icine 2.drag yarısı vcd’sini de eklerim… 😆

piyu
      Anahtar yönetici

[quote=”Eleanor68Merhaba doğŸan abi ben cihan (eleanor68) burak abi(faceless) beni tanıyor bu kalkınma ,gelişŸme işŸni seninle ciddi olarak görüşŸmeyi çok isterim bir şŸekilde email yolu veya msn’de yada bizim buraya burak abi ile gelsende biraz konuşŸsak çok memnun olurum.Bir sürü işŸe yarar fikrim var ve bunlar hakkında yardımda bulunurum (kaba olmamışŸımdır umarım) şŸimdiden teşŸekkür edrim.Saygılar.[/quote]

Burak’la konustuk, biliyorum… Acıkcası tanısmadan sitede yetisemediğŸim konularda yardım edermisiniz diyemiyorum? sakın ustune alınma ama uzun suredir cok emek verdigimden siteye birsey olsun istemiyorum. Burak moderator olayım demedi ben yardım edermisin dedim cunku artık daralmaya baslamıstım, ona da yetkileri verirken aman dikkat et, aman sunlara dokunma filan diye soyledm 😆 Burak suanda benim organizasyon ile ilgili cok kilit isler yapyor, mesela Dereceye girenlere hediye organize etti, enfes is cıkardı (hemde arada tşŸk etmişŸ oluyorum) seninde bildigin bana destek verebileceğŸin isler kesin vardır ama bunu seninle yuzyuze tanısmadan anlama olasılıgımız yok, (bunlar geneldir herkese yazdım diye anlayın arkadaslar)

bu yardım olayına ek olarak suanda forum’lara girip takip etmeniz, bilgi sahibi oldugunu konuları paylasmanız da benim icin onemli, bu da bir yardım bu da bir destektir.

1 Mayıs günü ben saat 10-10:30 gibi pistte olucam, eger erken gelebilirseniz tanısmıs oluruz..ne de guzel olur… pekte guzel olur… :P

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

[quote:19499b8695=”piyu”][quote:19499b8695=”TEMPEST”]henüz pc im yok sattım yenisini almadım daha

sen canını sıkma ben onu açarım[/quote:19499b8695]

cokta pis bir duygudur…1.cd’yi seyret 2.de sorun olsun… benden kaynaklanan bir hata degildir umarım… piyasadaki en pahalı bos cd’yi alıyorum valla… hemen bozulmasın, uzun sure arsivlerinde yer etsin diye…

bir fikir daha geldi aklıma… yeni eklenen vcd’lerden bence kesin alacaksın 😆 (icine christine 2.vcd’den bir tane daha eklerim…) driver’daki cekimleri hicbir filmde gormedim… gercekten enfes… alın diye abartmıyorum seyredince hak vereceksiniz… istersen 2.yarıstan sonra yeni siparis verirsin… icine 2.drag yarısı vcd’sini de eklerim… :lol:[/quote:19499b8695]

bakalım ayın 15 i ne gösterecek : ))

birde yarışŸlara gelmeye çalışŸıcam ama nasıl yapıcağŸımı daha bulamadım

biri beni ankaradan bedavaya götürse olmazmı acaba :D

piyu
      Anahtar yönetici

tren en ucuz olmalı…ya da 4 kisi dizel bir aracla gidip gelecek…benzini paylasacaksınız…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

işŸ için arada geliyorum ona denk getirmeyi planlıyorum ama zor gibi

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.