Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 4000-5000YTL ye?

• Bu konu 23 yanıt içerir, 9 izleyen vardır ve en son 18 yıl 2 ay önce ozz tarafından güncellenmiştir.
23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Merhaba ArkadaşŸlar.

max. 4000-5000TL ye kadar 350lik masrafsız/az masraflı ne alınılabilir. ǖncelik chevy den yana düşŸünüyorum.

Pontiac301
      Katılımcı

hiçbirşŸey alınmaz….rakamı ikiyle çarpman lazım.Ama o paraya namuslu bir nova omega skylark ventura alabilirsin….

gtagucu
      Katılımcı

O paraya anca 350 motorlu hurdadan hallice amerikan bulursun. Ama motor çok mühim değŸilse 6 Silindir falan bulunabilir belki o bütçeyle az masraflı olaraktan.

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:221084528a=”Pontiac301″]hiçbirşŸey alınmaz….rakamı ikiyle çarpman lazım.Ama o paraya namuslu bir nova omega skylark ventura alabilirsin….[/quote:221084528a]

sahibinden satılanlara bakmak daha mı dogru olur. galerilerde fiyatlar haliyle daha fazla sanırım.

(bilmiyorum, anlamıyorum amerikan piyasasından!!!)

Szopen
      Katılımcı

4-5 milyara nerden bakarsan bak turşŸudur, ama L6 olur dersen o zaman nispeten güzel arabalar bulabiliriz. Pontiac301 çok temiz bir oldsmobile bulmuşŸtu mesela…

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:4246ac425a=”Gtimax-“][quote:4246ac425a=”Pontiac301”]hiçbirşŸey alınmaz….rakamı ikiyle çarpman lazım.Ama o paraya namuslu bir nova omega skylark ventura alabilirsin….[/quote:4246ac425a]

sahibinden satılanlara bakmak daha mı dogru olur. galerilerde fiyatlar haliyle daha fazla sanırım.

(bilmiyorum, anlamıyorum amerikan piyasasından!!!)[/quote:4246ac425a]

Gtimax=Murat olmalı ? baska gtimax bilmiyorum…

Aramıza hosgeldin…

galeriler ile ilgili durum degisken dogal olarak satıs fiyatı ustune kendi payını koyuyorlar ama genelde ucuk fiyat isteyen arac sahiplerine de yapma et bunun fiyatı bu degildir diyip daha asagı indirebiliyorlar… bulunabilecek en ucuz amerikan sahibinin paraya ihtiyacı oldugu durumda satılan amerikandır… 👿

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:15ae3a38a7=”piyu”][quote:15ae3a38a7=”Gtimax-“][quote:15ae3a38a7=”Pontiac301”]hiçbirşŸey alınmaz….rakamı ikiyle çarpman lazım.Ama o paraya namuslu bir nova omega skylark ventura alabilirsin….[/quote:15ae3a38a7]

(bilmiyorum, anlamıyorum amerikan piyasasından!!!)[/quote:15ae3a38a7]

Gtimax=Murat olmalı ? baska gtimax bilmiyorum…

Aramıza hosgeldin…

galeriler ile ilgili durum degisken dogal olarak satıs fiyatı ustune kendi payını koyuyorlar ama genelde ucuk fiyat isteyen arac sahiplerine de yapma et bunun fiyatı bu degildir diyip daha asagı indirebiliyorlar… bulunabilecek en ucuz amerikan sahibinin paraya ihtiyacı oldugu durumda satılan amerikandır… :evil:[/quote:15ae3a38a7]

Selam DoğŸan Murat ben :) HoşŸbulduk.

Pazar Körfezdeyiz gelirsen bizim brandadan bulabilirsin bizleri.

Şimdi sahibinden vs. gibi yerlere bakıyorum. 350 liğŸi de gectim. daha düşŸükte olabilir. Nova falan 4000 e satıyorlar ankarada. impala satıyorlar. Bunlarda ne aksilik olabilir. Sonucta bi bilen olmadan böyle bişŸeyi almam kendi başŸıma. ǖzcan abiden rica ederim s. DüşŸündüğŸüm gibi değŸil sanırım amerikan almak. Gönül ister ki eti wanted reklamında oynamamışŸ 74 camarom olsun :)

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:f45b907a7c=”Szopen”]4-5 milyara nerden bakarsan bak turşŸudur, ama L6 olur dersen o zaman nispeten güzel arabalar bulabiliriz. Pontiac301 çok temiz bir oldsmobile bulmuşŸtu mesela…[/quote:f45b907a7c]

hmm saol teşŸekkürler. zormuşŸ bu amerikan işŸi 🙄

gtagucu
      Katılımcı

4-5 Milyara 2. nesil camaro bulabilirsin ama nerden baksan restorasyon vs. falan sana ortalama 10-15 milyara mal olur bastın mı gidicek, yolda bırakmadan düzgün çalışŸacak bir alet.

piyu
      Anahtar yönetici

Murat para cebinde olsun… aramaya basla… acele etme… benim (sol menude konulara tıklayınca bulabilirsin) yazımı oku… oradan bazı sorulara hemen cevap bulacaksın…

pes etmeeeeee 😈

AAsever olmak fedakarlık ister… yolda kalacaksın..yıllarca para biriktirip alacaksın… curuyecek yaptıracaksın… sorun cıkaracak yaptıracaksın… hersey tamam derken satmak gerekecek aglayacaksın… ama her bindiginde zevkten 4kose olacaksın… insanların sana gıptayla bakmalarından extra keyif alacaksın…

kolay degil… hicte kolay degil…. 😉

Lowrider
      Katılımcı

Murat 3 milyara 350 motorlu Buick LeSabre var ilgilenirsen. Boogeyman nın impalsı ile aynı kasa.

piyu
      Anahtar yönetici

acıkcası bişŸey almak isteyince sizler kadar sabır gösteremiyorum.
      özcan abide aynı şŸekilde sabret dedi illaki cıkar ücon paraya bişŸeyler dedi.

lowrider ın camarosu cok tatlı duruyor ya.
      kaca almıstın sen özgür.

Boogeyman
      Katılımcı

4.5 milyara 350 motorlu, TH700 şŸanzımanlı, 9C1 polis pakedi opsiyonlu bir 85 Impala almışŸtım.

Bu durumda ararsanız o fiyata da güzel şŸeyler bulunabiliyor diyebiliriz değŸil mi ?

Bir tane 77 Buick LeSabre var. Orta durumda, fiyatı da 3 milyar. Ama ben 1 milyar teklif ediyorum adamlara. :D

[quote:2a0c10afb2=”gtagucu”]O paraya anca 350 motorlu hurdadan hallice amerikan bulursun. Ama motor çok mühim değŸilse 6 Silindir falan bulunabilir belki o bütçeyle az masraflı olaraktan.[/quote:2a0c10afb2]

Boogeyman
      Katılımcı

Açıkçası o fiyata olmaz, hurdası bulunur cinsinden konuşŸan arkadaşŸlar, kusura bakmayın ama Gtimax’in dediğŸi fiyatlara gayet güzel otomobiller de bulunabiliyor.

Aramak lazım, takip etmek lazım. Bunlar hoppaaa diye karşŸımıza çıkmazlar.

BahsettiğŸin fiyata bir otomobil bulursam sana haber veririm.

ArkadaşŸ 6 milyara benim 85 Impala ile karışŸtıdığŸınız 81 Caprice Classic’i satacak. Bilginiz olsun.

ozz
      Katılımcı

bu arada angi ozgur ben mi??

Lowrider
      Katılımcı

yok ben :)

4000 dolara almışŸtım ben.

piyu
      Anahtar yönetici

bir amerikancının yapmaması gereken en onemli hata…bende yapmıstım bu hatadan….

aldıgın amerikan’ın fiyatını soylemiyeceksin kimseye…neden?

sen bu aracı 4000usd’ye alıp (5,2milyar) 10milyar’a satıcam dedigin ohhaaa kazıkcı derler… ama senin ucuza almıs olabilecegin, piyasanın degismis olması, ustune masraf yapmıs olman ve bunun gibi tonla sebep kimseyi ilgilendirmez…

arkadaslar amerikanınızın fiyatını soylemeyin… 😉

Lowrider
      Katılımcı

Saol abi de ben bunu satmıcağŸım için söylemekte bi sakınca görmüyorum :)

piyu
      Anahtar yönetici

AA-severlerin hafızası çok iyidir… illaki satacaksın… o zaman biri oooo yıllar once 4000usd’aalınmıs der….. zuahahahahahahahaha 😆

Lowrider
      Katılımcı

hehehe dimi :)

valla ben hala senin arabanı alamadığŸım fiyatı hatırlıyorum ya ne üzülmüşŸtüm gitti kelepir arabayı kaçırdık diye :)

kaderimizde cesur 350 olmak varmışŸ hehehe

piyu
      Anahtar yönetici

yan sokakta benim liseden mezun biri vardı… o da satıldıgı aksam geldi…sonra kafasını yerlere vurdu…

parasını arttırdı mustang aldı 96 filan gibi.. :P

cetinsarf
      Katılımcı

Boogeyman Dikkatine!….

-Ne haber arkadaşŸ? Sattık Caprice’i sonunda ,kıstırdık kuyruğu, arkamıza bakakaldık işŸte ööle… =(

-Bu arada ben evlendim barklandım. Hatunu işŸliyorum ince ince. ıkna ettim alıcam şŸeyler bakalım hayırlısı!…

izmirlim
      Katılımcı

arkadaşŸlar geçen yaz izmir gümüldürde ölüme terkedilmişŸ bi transem gördüm.inanması zor ama adam harbiden hurdaya ayırmışŸ.satarmısın dedik 3 milyar istedi..gaza gelip alıcaktık ama masrafı toplamsı baya bi tutuyormuşŸ gözümüz korktu..şŸimdi keşŸke alsaydıkda kenarda dursaymışŸ bakar bakar avunurdum diyorum…

ozz
      Katılımcı

istediğin bişŸi mode bi fiyat varsa, asagı yukarı buralarda ve genel piyasadaki arabaları biliyorum, bende kusadasındayım haberleşŸiriz

23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.