Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar t-shirt xl ve 2xl

• Bu konu 7 yanıt içerir, 5 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce emrekaan tarafından güncellenmiştir.
7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      chevyman
      Katılımcı

merhaba piyu

şŸsirtlerde eğŸer farklı baskı ve birde en önemlisi beden olacaksa en az 5 tane alacağŸım bedenler XL veya 2XL olacakmı acaba filmleri listende seçtim 1mayıs taki dragta hem filmleri hemde tshirtleri alacağŸım

gtagucu
      Katılımcı

+1 XXL T-shirt istiyoruz.

piyu
      Anahtar yönetici

:?

arkadaslar elimde S-M ve birkac tane L var… XL ve XXL yaptırmam ilk yarıs icin mumkun degil…cok isterdim ama olamayacak maalesef… (belki bu yarıs hersey planladıgım gibi giderse sonrakinde renkli guzel tasarımlı t-shirt’ler gelebilir 😆 ne dersiniz???)

filmler icin bana mail atabilirseniz(hepsinden ya da 1,3,4u istiyorum gibi…ya da isimleri ile), hazırlar ve isminize rezerve ederim, cok fazla getiremeyeceğŸimden kalmama riskine karsı bunu yapabilirim.

elimde oraya yazmadıgım 2 film daha var ama acıkcası cok begenmedim filmleri…cok begenmediğŸim birseyi de sizlere vermeyi uygun gormedim…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

renkli baskı çok güzel olur : ))

ama siyah t hsirt üzerinede yaparsan baskıyı sevinirim

piyu
      Anahtar yönetici

tecrubelerim siyah tshirt ustune renkli guzel bir baskıya ek olarak az S-M cok L cok fazla XL ve cok XXL yaptırırsam dogru olacagını soyluyor…

bakalım zaman ne gosterecek?

gtagucu
      Katılımcı

Birde baskıyı t-shirt’ün ön tarafına alalım mümkünse arkaya olunca pek anlamlı olmuyor.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

eveeeet siyah üzerine renkli önde resim arka omuz da da amerikan araba . com

emrekaan
      Katılımcı

valla bencede baskı ön tarafta olsa off bee. mesela şŸu 3lü olabilir:
      camaro(69), mustang(69) ve trans-am. bu t-sort hem fordculara, hem pontiac cılara, hem de benim gibi chevroletcilere uygun olur. bunları siyah beyaz yapsak ta sadece çizgileri ve gölgelendrmeyi göstersek hem daha nostajik, hem de daha ucuza olur. ve ben 50 milyon olsa yine alırım!!!
      😆 😆 😆
      piyu senden tek istediim boyle bi t-sort yapman. tabii 50milyona deil… 😉 😆 😆 😆 😆

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.