Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar dodge charger ve challenger

• Bu konu 9 yanıt içerir, 5 izleyen vardır ve en son 18 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Crush_Dummy
      Katılımcı

oncelikle tum amerikancilara merhabalar.foruma uye olmadan sitede resimlere bakardim bir baktim forum dikkatimi cekmemisti resimlerden dolayi .. bizde tum amerikanlari seviyoruz ama en cok sevdigimiz modeller challenger ve charger 8) .size bunlar hakkinda sorum olacakti..bu ersozlu deki challenger ve charger araclarinin gecmisleri hakkinda bilgisi olan var mi? orada duran siyah challanger charger a nazaran biraz daha temiz gozukuyor ama charger sanki baya masrafi var gibi…sanirim bu iki modelden cok yok memlekette..herhalde ordada yuksektir fiyati yazmiyordu..nedir bu modellerin durumu parça olayi simdiden tesekkurler…

Pontiac301
      Katılımcı

ıkiside satıldı.Parça olayını unut.Direk amerikaya talimsin….Ersozlüde fiyatları kaya ağŸabi araba satıldımı siliyor.

Lowrider
      Katılımcı

Ersözlüde ki arabalar satılsa bile ilanları nette duruyor iki aracında orda kaldığŸını pek sanmıyorum. Ama bu iki modelde bırak ülkemizi amerikada bile çok yaygın olmayan nadir musclelardan olduğŸu için parça sorunu kesinlikle vardır hatta çıkma parçasını bulamayabilirsin buralarda. ihtiyacın olan parçaları ya uydur kaydır bi şŸekilde ayarlıcaksın, yada amerikadan temin ediceksin.

Anonim
      Ziyaretçi

rsmotors’a bak orada kırmızı bir chlanger vardı

Crush_Dummy
      Katılımcı

evet o kırmızı challenger güzelde fiyatida guzel :) … digerleri icin uzuldum alamayacak olsam bile :? … yahu bu tur ender araclari alanlar hic cikartmiyor galiba garajda tursusunumu kuruyor lar araclari nin yani bu nette ilanlarda gecen cogu arabayi orda burda bir sekilde goruyorum ama bu tip araclar hic gorunmuyor dedigim gibi… siyah challenger yeni satilmis olabilir mi gecen yaz in sonunda ersozlunun ordan gecerken duruyordu sanki ama karistiryorda olabilirim …o zaman burdan bu ender araclarin sahiplerine cagri yapayim tursunu kurmasinlar garajlarinda kullansinlar cikartip bidaha ne zaman kullanacaklar tabi benzini menzini ama challenger im olsa yatarmi be garajda yada isi vardir yapilcak arabanin ama oyle gorunmuyor du pek napalım.. 😳

Anonim
      Ziyaretçi

Seninki roadrunner bulmak kadar zor ben aramışŸtım am hiç yok ortalıkta bence sen bulsan bile en kötüihtimalle 20.000$’ı çıkar gözden :)

impala_SS
      Katılımcı

slm.ben bi ara 1974 mü 73 mü ne bi charger bakmıstım.siyah.araba kanlıcadamiıydı biyerdeydi tepe bşŸiyerdi neyse.siyah yerden cakma 318 moto var.boya ister mekanişŸk olarak bilmiyorum .ama 5 milyara veriyodu.adresi bulabilirsen ilgilen sağŸlama makine by

Anonim
      Ziyaretçi

73 charger var hemde yarışŸlara filan girmişŸ belli masrafı çok satılıkmı bilmiyorum arkadaşŸ söyledi bu akşŸam gittik baktık sahibini bulamadık ama takipdeyim 10 milyara filan satsa bende şŸöyle 10 milyar filan harcasam min.30.000$ a satılır ahah.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bundan bir kac ay once 12.000 $ dolara sarı 74 Challenger satılmıstı…

Anonim
      Ziyaretçi

bu metalik açık kahve siyah çizgli üstüde deriaçık kahve

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.