Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar buıck skylark….

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      placido
      Katılımcı

buıck skylark almayı düşŸünüyorum.bu benim ilk amerikan arabam olucak.bana nasıl tavsiyelerde bulunursunuz.fiyat ve araba konusunda bana detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim.şŸimdiden çok teşŸekkürler.iyi günler….
      🙄

piyu
      Anahtar yönetici

ǖncelikle aramıza hoşŸgeldin…

Sohbet (Konu Sınırlamasız) bölümününe Amerikan’lara daha uzak konularda tercih ettiğŸimizden “Yeni BaşŸlayanlar” bölümüne taşŸıdım.

Buick Skylark ama hangi modeli 2kapı 4 kapı hangi yıl detay belirtmemişŸsin. (YanlışŸ hatırlamıyorsam) 1968 model 2 kapı bir Buick Skylark görmüşŸtüm ve bayılmışŸtım, param yetmemişŸti almaya… enfes bir Amerikan’dı….

Buick konusunda ilgili ve bilgili arkadaşŸlar vardır kesin… sen biraz daha detay verebilirsen daha güzel olur…

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bizde 1968 Skylark 2 kapı 455 vardı.Gerçekten harika bir Amerikandı.(üyelerimiz ve amerikanları bölümünde resimlerini görebilirsin lacivert beyaz strip li)Bazı durumlar yüzünden satmışŸtık.EğŸer satılık varsa ve almayı düşŸünüyorsan bence hiç bekleme…
      Fakat 68-69 kasası Türkiye de çok az var…

Pontiac301
      Katılımcı

Bu arkadaşŸımız belliki 68-69 aramıyo. Arasa piyasasını sormazdı.BulduğŸu araba 75-76-77 4 kapı klasik bir skylark herhalde.Bence bulaşŸma.Chevrolet ilk başŸlayan adam için idealdir.

SEOZLU
      Katılımcı

:?:

SEOZLU
      Katılımcı

ArkadaşŸlar merhaba, ben aranıza yeni katıldım, bundan beşŸ ay önce 1982 Buick Park Avenue Marka bir araba satın aldın, daha önce Büyükelçilik arabası olduğŸu için çok temiz, bu araçla ilgili bilgisi veya yorumu olan arkadaşŸım varmı ?

piyu
      Anahtar yönetici

Aramıza hoşŸgeldin… araban hayırlı olsun…..

bir öneri : Eski bir konunun altına devam etmektense yeni bir konu acman daha olumlu olacaktır… 😉

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.