Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Biri Bana Yardım Etsin

16 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      TheBlackDevil
      Katılımcı

ǖncelikle 1978 Camaro Satıyorum…ıkincisi Fotograf Galerisinde Türk Amerikanlar Diye Bir Bölüm varve Ben ilk dEfa bu kadar cok amerıkanı bır arada gordum…(benım ılk gırısım bu arada) burası nerede?sanırım turkıyede bır yer ama neresı hangı sehır yanı merak ettıklerım bunlar…aracların plakaları var gıbı gorunuyor ama gercekte ruhsatları fılan varmı yanı vergıden dusme olayları fılan olupta sadece parca olarak mı satıyorlar yoksa ruhsatlı normal araba satısı oluyormu bılgısı olan varsa benı aydınlatsın …simdiden tesekkurler

piyu
      Anahtar yönetici

Aramıza hoşŸgeldin…

78 camaro icin sitemize ilan bırakabilirsin…çok yüksek bir fiyat belirlemessen satmak için güzel zaman….ayrıca http://www.RSmotors.org adresinden Timuçin Şirin’e ait galeriye de ulaşŸıp, satışŸ konusunda destek alabilirsin.

Amerikanların olduğŸu yer Ortaca-MuğŸla’da bulunuyor Mahmut ÇirişŸ isimli şŸahsa ait bir yer ama arabaların tümü ona ait değŸildir. Ruhsatı olanda hurda olanda vardır. Telefonları yanımda değŸil, ama unutmassam aksam eklerim…

ayrıca bu ctesi yakın biryere gidiyorum, sanırım gene ugrayıp bolca foto cekicem… bu sefer fiyatları da yazmayı planlıyorum ki, uygun gelen olursa arasın diye… bakalım….

emrekaan
      Katılımcı

ya bu arada doğŸan abi sana bişŸi soracam. babamlar sormamı istedi bunu. türkiyede başŸka bir yerdede aynısını yapan biri varmışŸ. nerede olduğŸunu soruyorlar. adınıda bilmiyorum. senin gideceğŸin yer olabilir banada yadım edersen sevinirim

SAYGILAR EMRE KAAN

piyu
      Anahtar yönetici

ben tatile gidince gene ortaca’ya ugrayacagım…yarın’dan sonraki hafta… baska biryer degil yani…gene aynı yer… ama bu kez…daha uzun sure ve daha detaylı foto cekebilirim sanırım…

benim bildigim 20’den fazla araba bulunan baska biryer daha yok valla… olabilecegine de ihtimal vermiyorum… bu nasıl oldu onu da bilmiyorum ama toplamıs o kadar arabayı… sanırım 2-3 saat orada durup mumkunse tum arabaların satıs fiyatlarını toplamaya calısıcam…

Lowrider
      Katılımcı

istanbulda merterdemi ne bi garaj varmışŸ.

baska bi forumda cıkmışŸtı içinde 50tane falan toplanmamışŸ amerikan vardı.

piyu
      Anahtar yönetici

ya hurdaya cıkarılmıs olmalılar… ya da adam zengin olmalı sadece yıllık vergisi 10-15milyar ediyor… birde muayene, trafik sigortası filan dersen oooooo oooo bayag eder…

emrekaan
      Katılımcı

istanbulda merterde idi sanırım. evet tamam saolasınız..

reinhard
      Katılımcı

slm anadolu yakasında oturanlar bilir belki caddebostan migrosun orda
      amerikan araba galerisi var yaklaşŸık 15 tane falan amerikan var.biraz göz gezdirdim ilk defa hiç görmediğŸim corvette modelleri, çok güzel orj. mustangler , camarolar var ayrıca mercedes gibi diğŸer markalarında klasik arabaları var hepsi çok temiz ve orjinal toplanmışŸ.gidip görmenizi tavsiye ederim. galerinin ismini şŸimdi hatırlayamadım ama.

bide okmeydanı, kasımpaşŸa oralarda bi yerde paşŸa galeri diye bi yer görmüşŸtüm.önünde güzel amerikanlar vardı.
      http://www.pasagaleri.com internet adresi girin bakın.

(bende çok yakından amerikanlarla ilgileniyorum düzenlenen hiç bir yarışŸada kaçırmadan geldim.gerçi daha 18 yaşŸındayım bi amerikanım yok ama işŸallah ilerde olur.bu merakta kuzenim özgürden başŸladı lowrider.)

Lowrider
      Katılımcı

hoşŸ geldin :)

DiamonD
      Katılımcı

[quote:24f4e4f4b9=”reinhard”]slm anadolu yakasında oturanlar bilir belki caddebostan migrosun orda
      amerikan araba galerisi var yaklaşŸık 15 tane falan amerikan var.biraz göz gezdirdim ilk defa hiç görmediğŸim corvette modelleri, çok güzel orj. mustangler , camarolar var ayrıca mercedes gibi diğŸer markalarında klasik arabaları var hepsi çok temiz ve orjinal toplanmışŸ.gidip görmenizi tavsiye ederim. galerinin ismini şŸimdi hatırlayamadım ama.

bide okmeydanı, kasımpaşŸa oralarda bi yerde paşŸa galeri diye bi yer görmüşŸtüm.önünde güzel amerikanlar vardı.
      http://www.pasagaleri.com internet adresi girin bakın.

(bende çok yakından amerikanlarla ilgileniyorum düzenlenen hiç bir yarışŸada kaçırmadan geldim.gerçi daha 18 yaşŸındayım bi amerikanım yok ama işŸallah ilerde olur.bu merakta kuzenim özgürden başŸladı lowrider.)[/quote:24f4e4f4b9]
      Senin caddebostandaki dediğŸn stingray olmalı.Stingraylar fln wr.2000de milliyetede çıkmışŸ. http://www.milliyet.com.tr/2000/04/08/vitrin/vit06.html buda hbrin linki 😉

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Ben buraya gitmişŸtim.Cevdet abinin ora Abimin arkadaşŸı…Hatta onda 66 Ford AC Cobra var.Skylark la Drag lara katıldığŸımızda o da geliyordu…
      O zamanlar baya güzel amerikanlar vardı…hatta orjinal bir 69 Charger duruyordu içerde…

belair63
      Katılımcı

Eylül 4 itibariyle 10 günlüğŸüne FeşŸiye’deyim. MuğŸla Ortaca’daki garajı işŸleten kişŸinin telefon numaralarını yazarsanız mutlaka uğŸrarım. Bana uzaklığŸı yaklaşŸık 50 km. Belki işŸimize yarar birşŸeyler çıkabilir….

piyu
      Anahtar yönetici

Mahmut ÇirişŸ
      ıŞ: 0252 2827763
      CEP: 0535 7336038
      JANDARMA KARAKOL YANI ORTACA/MUGLA

acmecamaro
      Katılımcı

Admin : Mesaj silinmişŸtir.

Pontiac301
      Katılımcı

Admin : Mesaj silinmişŸtir…

piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar kusura bakmayın mesajlarınızı sildim… forum’larda kimse hakkında kötü bişŸiler yazılmıyor… ben olsun istemiyorum… ama bu yazdıklarınız yanlışŸ olan birşŸeyi farkettirdi…. foto galerisinden o fotoları kaldırıyorum… bana bugune kadar en azından 50(belki cok daha fazla) kisi sordu ve ben ustteki mesajı gonderdim onlara… sanırım aramıslardır… ben yazdıklarınızı iyi biliyorum…ama o halde yorum yapmadan gönderiyorum… artık kisileri yonlendirmemis olurum…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

Admin : Mesaj silinmişŸtir…

16 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.